1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Фигаро?

Дискусија во 'Канта' започната од slatkichKa123, 9 март 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. slatkichKa123

  slatkichKa123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 март 2011
  Пораки:
  598
  Допаѓања:
  341
  Каде да најдам дебело фигаро за пошироки локни? И ако знаете цена :) Фалаа :*
   
 2. Srekicka

  Srekicka Популарен член

  Се зачлени на:
  14 мај 2010
  Пораки:
  1.863
  Допаѓања:
  2.846
 3. Monna.Monna

  Monna.Monna Популарен член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2010
  Пораки:
  3.562
  Допаѓања:
  7.990
  Пол:
  Женски
  За секоја ситница морало тема да се отвори. |(
  Побарај по продавниците за електрика,во ГТЦ,Раамстор сигурно имаат фигаро.
  Цената е различна,зависи колку е квалитетно фигарото,од која фирма е и сл.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.