1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Филипини

Дискусија во 'Патувања и одмори' започната од calm-girl, 30 јуни 2021.

 1. calm-girl

  calm-girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јуни 2021
  Пораки:
  602
  Допаѓања:
  897
  Пол:
  Женски
  Не видов тема за Филипини, па одлучив да отворам :)
  Многу се среќни луѓето во Филипини со таква убавина од градови, реки, езера итн...
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  Се надевам ќе ја посетам оваа лепота од држава некој ден.