1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Филмовите на Walt Disney (Walt Disney's Movies)

Дискусија во 'Филмови' започната од Beauty161, 9 јули 2011.

 1. Beauty161

  Beauty161 Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 септември 2010
  Пораки:
  316
  Допаѓања:
  134
  Пол:
  Женски
  Што мислите за Дизни филмовите..? Ви се допаѓаат ? Имате гледано некој филм што ви оставил некој убав впечаток ? На мене искрено ми се допаѓаа High School Musical, Camp Rock, Twitches и многу други а особено еден од нивните најнови филмови Lemonade Mouth.
   
 2. x.Daisy.x

  x.Daisy.x Популарен член

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  3.876
  Допаѓања:
  13.392
  Повеќе цртаните ми се допаѓаат, ама ако морам филм би ги одбрала Пиратите од Карибите.
   
 3. A-j-a

  A-j-a Популарен член

  Се зачлени на:
  12 април 2011
  Пораки:
  1.793
  Допаѓања:
  2.023
  Freaky Friday
  Pirates of the Caribbean
  Sharpay's Fabulous Adventure
  Alice In Wonderland
  Princess Protection Program
  College Road Trip
  High School Musical
  Cheetah Girls
  Enchanted
  Twitches
  Herbie Fully Loaded
  Narnia
  Ice Princess
  Princess Diaries
  Around the World in 80 Days
  Confessions of a Teenage Drama Queen
  Lizzie McGuire Movie

  Ова се филмовите на кои ми текнува кои ги имам гледано од продукцијата на Волт Дизни и секако да не ги заборавам и цртаните од кој најомилен ми е Мулан. Јас незнам дали има нешто од продукцијата на Волт Дизни а да не ми се допаѓало, се што сум гледала до сега се ми се допаѓало. I love Walt Disney! :rock:
   
  На Adi888 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. pumpkin

  pumpkin Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јануари 2011
  Пораки:
  240
  Допаѓања:
  119
  Повеќе ги преферирам цртаните :wasntme: Нооо и филмовите не се лоши :)
   
 5. Adi888

  Adi888 Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  6.163
  Допаѓања:
  23.016
  Пол:
  Женски
  High School Musical 1,2,3
  Another Cindarella Story
  Princess Protection Program
  :inlove:
   
 6. A-j-a

  A-j-a Популарен член

  Се зачлени на:
  12 април 2011
  Пораки:
  1.793
  Допаѓања:
  2.023
  Another Cindarella Story не е на Walt Disney туку на Warner Bros.
   
 7. Sephora

  Sephora Популарен член

  Се зачлени на:
  5 декември 2010
  Пораки:
  2.690
  Допаѓања:
  4.481
  Филмовите ми се толку бедни тоа е чудо едно. :^)
  Меѓу поголемите фанови сум на цртаните, и се уште си ги гледам. Стари, нови, не е важно, ама филмовите ми се чиста глупост.
  Деми Ловато, Селена Гомез, Ешли Тисдејл се ми е некако брука за глумската сцена. :roll:
   
 8. anamariia.x3

  anamariia.x3 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 февруари 2011
  Пораки:
  578
  Допаѓања:
  856
  Омилени ми се Пиратите од Карибите и Алиса во земјата на чудата!
  :rock:
   
 9. Seznajka2

  Seznajka2 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 мај 2011
  Пораки:
  590
  Допаѓања:
  119
  Епа значи имаат одлични цртани,нема ни зошо да зборите,но за филмовите треба да се подзамислам ,некој добар филм...но небелам дека се лоши,ОК се но цртаните се охохоооо многу подобри ;)
   
 10. TS-310

  TS-310 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јуни 2011
  Пораки:
  146
  Допаѓања:
  37
  Цртаните се супер и има по некој добар филм,ама не сите
   
 11. Natali.3

  Natali.3 Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 септември 2013
  Пораки:
  5.739
  Допаѓања:
  54.587
  Пол:
  Женски
  Прекрасни се! :inlove:
   
 12. osmatetratka

  osmatetratka Активен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2014
  Пораки:
  108
  Допаѓања:
  11
  да брат :)
  амаааа не сите :$
   
 13. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.352
  Допаѓања:
  8.472
  Ги обожавам цртаните :)
   
 14. nikiiii

  nikiiii Популарен член

  Се зачлени на:
  22 август 2013
  Пораки:
  1.370
  Допаѓања:
  942
  Прекрасни се ситеее :inlove:
   
 15. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.890
  Пол:
  Женски
  Повеќето што ги имам гледано се супер.
  Ама цртаните се најјаки,најпоќе си ги сакам !
   
 16. Angel4eeee

  Angel4eeee Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 февруари 2013
  Пораки:
  529
  Допаѓања:
  336
  Пол:
  Женски
  Со цртаните се осекам како детенце на облаче многу ги сакам.А посебно Мики Маус. :inlove: Се што можам да поврзам со тој цртан поврзувам(правам колачиња и фигури од фондан ).Мојте ги збудалев дома.Само Мики маус.За разлика од сестра ми која појма нема кој е :lol: .
   
 17. VACA

  VACA Популарен член

  Се зачлени на:
  7 април 2010
  Пораки:
  488
  Допаѓања:
  321
  Пол:
  Женски
  онлајн каде ги имма цртаните?