1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Филмови

Дискусија во 'Канта' започната од behappy, 7 февруари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. behappy

  behappy Активен член

  Се зачлени на:
  30 декември 2011
  Пораки:
  26
  Допаѓања:
  2
  Какви филмови највеќе сакате да гледате ?? Јас обожавам комедија бидејки ме насмејуба и ме релаксира а и хоророт го сакам .. но не гледам често хорор .. Па ако сакате во коментар ставете некои трилери .. или предложете ми некој филм :) Можби некои страници каде што можам да гледам филмови :) Тенкјуу
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.372
  Допаѓања:
  63.411
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.