1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Филмови

Дискусија во 'Канта' започната од Sarahhhhm, 8 март 2018.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Sarahhhhm

  Sarahhhhm Активен член

  Се зачлени на:
  14 ноември 2017
  Пораки:
  130
  Допаѓања:
  108
  Пол:
  Женски
  Побарав, но не успеав да најдам ваква тема. Можеби не сум видела убаво, па ако има слободно избришете. Какви филмови гледате? Јас ретко гледам, но сега бидејќи сум на боледување, досадно ми е и почнав да гледам по пет на ден. Вчера го гледав "Ice Cream Truck". Го има гледано некој? Многу ме збуни на крај, не сфатив што се случи. Предложете ми некои интересни комедии, сакам такви семејни, божиќни филмови, лесни за гледање. Може тука да си пишуваме предлози на интересни филмови и краток опис. :inlove:
   
 2. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  23.162
  Допаѓања:
  199.879
  Пол:
  Женски
  Имаш цела категорија за филм и тв на форумов.
   
  На buba4e89 му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.