Филмови! ( :

Дискусија во 'Канта' започната од CinDereLLa.1, 13 јули 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. CinDereLLa.1

  CinDereLLa.1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јули 2011
  Пораки:
  40
  Допаѓања:
  2
  Кажете некој филм што сте го гледале пред некое време и што ви оставил впечаток .. ?
   
 2. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.201
  Допаѓања:
  41.158
 3. CinDereLLa.1

  CinDereLLa.1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јули 2011
  Пораки:
  40
  Допаѓања:
  2
  Ќе разгледам што филмови имаат предложено. Сепак Благодарам! :)
   
 4. starbucks

  starbucks Популарен член

  Се зачлени на:
  12 април 2011
  Пораки:
  3.064
  Допаѓања:
  6.657
  Ами ти си требала прво категорија филм да ја разгледаш после нова тема да отвореш.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.