1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Филмски сцени

Дискусија во 'Филм и ТВ' започната од Keanu_R.Wick, 30 септември 2019.

 1. Keanu_R.Wick

  Keanu_R.Wick Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 септември 2019
  Пораки:
  576
  Допаѓања:
  1.226
  Пол:
  Машки
  Здраво :hai:
  Форумот ми стана топ место каде можам да сретнам сѐ што е корисно и убаво, но слична тема не најдов.
  Ајде да ги споделиме сцените од филмови кои вреди да бидат погледнати.
  Од мене, Кијану Ривс и Сандра Булок, филмот Speed :inlove:


  Ве молам, без хорор сцени од филмови.
   
 2. sjdgo

  sjdgo Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 јули 2015
  Пораки:
  5.676
  Допаѓања:
  14.145
  Пол:
  Женски
  Зошто без сцени од хорор-филмови? Јас кликнав на темава тоа да постирам. Ако не ти се допаѓаат такви видеа, можеш да не ги гледаш.
   
  На Mantub и Keanu_R.Wick им се допаѓа ова.
 3. sjdgo

  sjdgo Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 јули 2015
  Пораки:
  5.676
  Допаѓања:
  14.145
  Пол:
  Женски
  Мојот омилен филмски завршеток.


  Сцени од истиот филм:

   
  На MissDior му/ѝ се допаѓа ова.
 4. sjdgo

  sjdgo Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 јули 2015
  Пораки:
  5.676
  Допаѓања:
  14.145
  Пол:
  Женски

  Понатаму, воведна сцена од филмот Дракула 1992 (Кијану има глумено тука)


  (Морав две мислења, нејќе повеќе од 5 видеа во пост)
   
  На Keanu_R.Wick му/ѝ се допаѓа ова.
 5. sjdgo

  sjdgo Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 јули 2015
  Пораки:
  5.676
  Допаѓања:
  14.145
  Пол:
  Женски
  Завршната сцена од еден за мене драг филм:


  (Ова мислам поише ќе ти се погоди @Keanu_R.Wick )
   
  На Keanu_R.Wick му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Keanu_R.Wick

  Keanu_R.Wick Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 септември 2019
  Пораки:
  576
  Допаѓања:
  1.226
  Пол:
  Машки
  Сите се добри :) блага верзија на хорор. Може не скоро ама ќе ги симнам и ќе ги гледам, си зачував bookmarks :) исто, не можев цитат со над 5 видеа...
   
  На sjdgo му/ѝ се допаѓа ова.
 7. sjdgo

  sjdgo Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 јули 2015
  Пораки:
  5.676
  Допаѓања:
  14.145
  Пол:
  Женски
  Бонус овие две кои ми се многу интересни, а ги заборавив, веројатно во брзање... имаше таман место во едно од мислењата погоре, замолувам модератор да редактира додавајќи ги таму за да биде поуредно.  Еве извадоци од уште едно млако хорорче кое го сакам, ама пак, никој не мора да гледа, да не биде дека не сум кажала.
   
  На Keanu_R.Wick му/ѝ се допаѓа ова.
 8. sjdgo

  sjdgo Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 јули 2015
  Пораки:
  5.676
  Допаѓања:
  14.145
  Пол:
  Женски
  At Close Range (1986)
   
  На Keanu_R.Wick му/ѝ се допаѓа ова.
 9. marija305

  marija305 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 декември 2014
  Пораки:
  1.043
  Допаѓања:
  7.734
  Пол:
  Женски
  After (2019)
   
  На Keanu_R.Wick му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Cinnamon Bun

  Cinnamon Bun Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 декември 2017
  Пораки:
  399
  Допаѓања:
  4.724
  Пол:
  Женски
  True love :inlove:
   
  На Keanu_R.Wick му/ѝ се допаѓа ова.
 11. sjdgo

  sjdgo Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 јули 2015
  Пораки:
  5.676
  Допаѓања:
  14.145
  Пол:
  Женски
  Alexander (2004)


  300   
  На Keanu_R.Wick му/ѝ се допаѓа ова.
 12. sjdgo

  sjdgo Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 јули 2015
  Пораки:
  5.676
  Допаѓања:
  14.145
  Пол:
  Женски
 13. Cutiepie1

  Cutiepie1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2018
  Пораки:
  532
  Допаѓања:
  2.175
  Пол:
  Машки
 14. Cutiepie1

  Cutiepie1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2018
  Пораки:
  532
  Допаѓања:
  2.175
  Пол:
  Машки
 15. Cutiepie1

  Cutiepie1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2018
  Пораки:
  532
  Допаѓања:
  2.175
  Пол:
  Машки