Филм кој никогаш нема да ми стане досаден

Дискусија во 'Филм и ТВ' започната од Annika, 24 јануари 2010.

 1. Ariel

  Ariel Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  3.439
  Допаѓања:
  56.097
 2. bubamara

  bubamara Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 декември 2009
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  2
  Поздрав девојки...инаку за темава би рекла The Bridget Jones diary 1...дефинитивно еден од омилените...
   
  На figgiMK му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Pokice

  Pokice Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 февруари 2010
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  0
  Jumper - Hayden Christensen :)
   
 4. Malechk0

  Malechk0 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2010
  Пораки:
  510
  Допаѓања:
  84
  Ае.. има многуууу!! :)
  ама ке ќажам неколку : Bring it on ; Step up ; Race your voice ; American pie ; Titanic .... 8)
  доволно се овие.. иако има уште! :D
   
 5. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  15.596
  Допаѓања:
  132.918
  Пол:
  Женски
  Lord of the Rings (сите делови)
  Pirates of the Caribbean (сите делови)
  Stargate
  The fifth element
   
 6. anastasija19

  anastasija19 Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  245
  Допаѓања:
  46
  жикина династија супер се
   
  На bojana26 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Filiposka

  Filiposka Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  384
  Допаѓања:
  254
  Пол:
  Женски
  Кога мажот ја сака жената
  Дефинитивно најдобар филм според мене а и сите останати романтични филмови со Мег Рајан се супер.Значи дефинитивно Мег Рајан во кој било филм :up:
   
 8. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.759
  :lol: :lol: :lol: :lol:
  Мамицу ти јаречу :ugeek: :lol: :lol: :lol:
   
  На LivingGlam му/ѝ се допаѓа ова.
 9. anastasija19

  anastasija19 Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  245
  Допаѓања:
  46
  ма иди бегај :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D
   
 10. anastasija19

  anastasija19 Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  245
  Допаѓања:
  46
  љуби те деда :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen:
   
 11. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.170
  Пол:
  Женски
  Троја и тој исто колку пат да го гледам,толку пат интересен.
   
 12. LadyE

  LadyE Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  72
  Допаѓања:
  9
  "Dazed and Confused" i "Hair" definitivno najdobri filmchinja ;)
   
 13. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  18.914
  Допаѓања:
  47.528
  Пол:
  Женски
  За Троја се сложувам :D И Е.Т секогаш ми е интересен
   
 14. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.096
  Допаѓања:
  4.391
  Пол:
  Женски
  "Тесна кожа" сите 4 дела се супер , ги имам гледано преку 7-8 пати и секогаш ми се смешни Пантиќ и Шоиќ .
   
 15. purple.butterfly

  purple.butterfly Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 ноември 2009
  Пораки:
  35
  Допаѓања:
  22
  The Notebook. Nothing to add.
   
  На dpejovska, catty и figgiMK им се допаѓа ова.
 16. ivannna

  ivannna Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2010
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  The notebook дефинитивно... The ugly truth, Because i said so, Purple violets.. и многу други :D
   
 17. free

  free Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2010
  Пораки:
  1.526
  Допаѓања:
  72
  The Notebook DEFINITIVNOOOOO. A isto i "PC I Love YOU"
   
 18. Tipkaa

  Tipkaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2010
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  0
  The Notebook!! Love it <3
   
 19. betty72

  betty72 Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 ноември 2009
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  'Gradot na Angelite"
   
 20. rock.007

  rock.007 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2010
  Пораки:
  73
  Допаѓања:
  4
  Twilight definitivno :D go obozavam glumecot !!! <3 xD
   
  На Beautiful-Princess и thegirl2 им се допаѓа ова.