Филм кој никогаш нема да ми стане досаден

Дискусија во 'Филм и ТВ' започната од Annika, 24 јануари 2010.

 1. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  18.914
  Допаѓања:
  47.528
  Пол:
  Женски
  Ајс Вентура сум го гледала милијарда пати и прееска пак го даваа и пак се смеев :lol:
   
  На bojana26 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. rock.007

  rock.007 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2010
  Пораки:
  73
  Допаѓања:
  4
  хаха да да јак филм е !!! Титаник е еден од филмовите кој никогаш не ми е досаден да го гледам,и иако го знам секој детал од филмот пак се чувствувам ко прв пат да го гледам ...и многу плачам ;(
   
 3. lili1

  lili1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2010
  Пораки:
  182
  Допаѓања:
  51
  Crossroad i Titanik .pozz
   
 4. meredith

  meredith Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2010
  Пораки:
  363
  Допаѓања:
  75
  Филм што никогаш нема да ми здодее е дефинитивно Титаник.
   
 5. verica19

  verica19 Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 февруари 2010
  Пораки:
  52
  Допаѓања:
  6
  isto i mene titanik mi e eden od poomilenite a i armagedon go imam gledano
   
 6. srnicka24

  srnicka24 Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 февруари 2010
  Пораки:
  356
  Допаѓања:
  35
  the notebook.the ugly truth, a walk to remember,orphan,how to lose guy in 10 days,50 first dates...
   
 7. stefan4e

  stefan4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 март 2010
  Пораки:
  25
  Допаѓања:
  2
  1.2012 :D :) ;) :P :lol: 8) :up: :D
  2.AVATAR :D :) :
   
 8. A.srcuska

  A.srcuska Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 декември 2009
  Пораки:
  143
  Допаѓања:
  20
  SEX AND THE CITY :!:
   
  На shushu и dpejovska им се допаѓа ова.
 9. A.srcuska

  A.srcuska Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 декември 2009
  Пораки:
  143
  Допаѓања:
  20
  а да...и Титаник :lol:
   
 10. Pain

  Pain Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 март 2010
  Пораки:
  676
  Допаѓања:
  42
  Титаник, Армагедон и Сексот и градот ( тоа повеќе серија али и тоа ;) )
   
 11. anima

  anima Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 декември 2009
  Пораки:
  559
  Допаѓања:
  268
  While you were sleeping so Sandra Bullock,Cruel intentions so Ryan Philipe...
   
  На Beautiful-Princess и eleni23 им се допаѓа ова.
 12. hristin4e

  hristin4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  267
  Допаѓања:
  648
  Пол:
  Женски
  The Notebook ,Twilight , New Moon , Titanik -мислам дека секој ден да ги гледам нема да ми се здосадат :D :D
   
 13. OrdinaryGirl

  OrdinaryGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2010
  Пораки:
  1.453
  Допаѓања:
  490
  Јас не знам веќе колку пати го имам гледано, секое лето обавезно го даваат на А1. Толку ми е интересен што колку и да го гледам, пак би седнала пред тв со пуканките. Веќе им ги знам фразите на памет. Баш сакам да си го симнам и да си го имам на цеде за кога сум нерасположена да го изгледам.
   
  На eleni23 му/ѝ се допаѓа ова.
 14. IJAE

  IJAE Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 февруари 2010
  Пораки:
  75
  Допаѓања:
  27
  the devil wears prada, 27 dresses, 13 going on 30, the girl with the green scarf, notebook, wedding planer, just married, american pie site delovi, sex & the city i uste mng mng drugi :D
   
 15. mariebardot

  mariebardot Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 март 2010
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  1
  оооо дефинитивно никогаш нема да ми се здосадат многу филмови како на пример Brave Heart, Gladiator, Shaerlock Holmes (новиот) инт. мора да ги гледате одлични се :)
   
 16. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.682
  интервју со вампирот :mrgreen: Ме потсеќа на една многу драга личност Бред Пит и мислам дека уште милион пати да го изгледам нема да ми се здосади :)
   
 17. AngelGirl

  AngelGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 февруари 2010
  Пораки:
  263
  Допаѓања:
  77
  Brave Heart, Troy, Knowing, Room 1408, The exorcusm of Emily Rose, The number 23, Dorian Gray ,Girl to the next door, the noot book, Rock Star, Buttterfly efects, Head space , she`s the man, walk to remember,american pie i , just married, Harrt Poter , nine 1/2 weeks, the hangover , The proposal ........... ovoa se taka podobri filmovi :up: inaku sum nogu nogu golem ljubitel na filmovi i mislam deka nema nesto so nemam gledano :) ama momentalno ne mi teknuvaat uste nogu nogu dobri filmovi :| ....
   
 18. Winter.Girl

  Winter.Girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 ноември 2009
  Пораки:
  750
  Допаѓања:
  170
  The Notebook
  A walk to remember
   
 19. Ariel

  Ariel Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  3.439
  Допаѓања:
  56.097
  Баш сега го гледав на телевизија вљубениот Шекспир и сфатив дека сум го гледала милион пати, и никако да ми здосади.

  Интересна интерпретација на нејасните настани од тоа време - почнувајќи од тоа дека Шекспир бил хомосексуалец, зошто Ромео и Јулија се играла во „Завеса“ :lol: , за смртта на Кристофер Марлоу под неразјаснети околности, почетоците на Вебстер, жените и театарот, Виола од Богојавление, комедијата и трагедијата, актерите и сопствениците на театрите од тоа време... фасцинантно, ми ја полни душата!
   
 20. laurenconrad

  laurenconrad Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 март 2010
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  0
  WICKER PARK
  Koj go nema gledano odma da go gleda :D