Филм кој никогаш нема да ми стане досаден

Дискусија во 'Филм и ТВ' започната од Annika, 24 јануари 2010.

 1. Peperutka90

  Peperutka90 Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 март 2010
  Пораки:
  944
  Допаѓања:
  1.079
  Пиретите од карибите сите 3 дела. Едноставно Johnny Deрр е совршен за таа улога, и сега едвај чекам да се сними и четвртиот дел :D. Нормално и сите филмови во кој што игра он !!! Го обожавам :up:
   
 2. emce-kremce

  emce-kremce Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  1.161
  Допаѓања:
  95
  Бетовен и филмовите со Џеки Чен, колку и да ги гледам, секогаш ми се интересни.
   
 3. rock.007

  rock.007 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2010
  Пораки:
  73
  Допаѓања:
  4
  Telohranitel so Withney Houston !!!
   
  На eleni23 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Pecurce

  Pecurce Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 април 2010
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  7
  Sex and the city-со сите другарки посебно го имам гледано и пак би го гледала, едвај ја чекам двојката
  P.S I love you
  The Notebook
   
 5. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  18.783
  Допаѓања:
  46.523
  Пол:
  Женски
  Вљубениот шекспир ми е еден од омилените, Ејс Вентура дефинитивно, секој пат се умирам од смеење, 10 things i hate about you, Knowing и толку сега ми паѓаат на памет.
   
 6. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  12.717
  Допаѓања:
  22.537
  Пол:
  Женски
  Boat Trip, 10 Things I Hate About You, She's the Man, Father of the Bride, Father of the Bride 2, Clueless, Don't Tell Mom the Babysitters Death, 3 Men and A Baby, 3 Men and A Little Lady, It Takes Two, i dr.
   
 7. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.751
  Трите продолженија на Гол Пиштол со Лесли Нилсон. Урнебесни се.... првиот дел особено. :rofl: :rofl:
   
  На eleni23 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. WildAngel

  WildAngel Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2010
  Пораки:
  1.012
  Допаѓања:
  105
  Полициска Академија... Закон е филмот еј го има во повеќе дела и сите се.... :rofl: :rofl: :rofl:
   
 9. Morkov4e

  Morkov4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 февруари 2010
  Пораки:
  41
  Допаѓања:
  5
  Ej lugje slucajno da ne se sekavate kako se vikase onoj film porano go davaa bese dosta poznat,edno bebe samo seta po ulici i se vodi po edna kniga,ke go kidnapiraat trojca budali:))hahahah
  nemozam nikako da se setam kako se vikase....
  pa ako nekoj moze da se seti neka kaze.....
  pozdrav4e
   
  На eleni23 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. taznickaimilicka

  taznickaimilicka Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 март 2010
  Пораки:
  36
  Допаѓања:
  21
  UF ZNAM Z AKOJ ZBORUVAS I GO GLEDAV PRED 1 MESEC SUPER E FILMO LUDNICA...SAMO ZABORAVIV KAKO BESE:(NEMOZMA DA TI POMOGNAM:(:(
   
 11. Nina24

  Nina24 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  667
  Допаѓања:
  333
  Филмот е Baby's Day Out
  Даа порано стално го гледав кога ќе го фатев на телевизија :D
   

  Прикачени фајлови:

  На Angel4eeee и figgiMK им се допаѓа ова.
 12. Morkov4e

  Morkov4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 февруари 2010
  Пораки:
  41
  Допаѓања:
  5
  fala mnogu nina24.....bas mi pomogna...ja sekoj den trazi vamu trazi tamu,i nikako da se setam kako se vikase,ali ete konecno nekoj mi pomogna....fala srcka uste ednas....

  pozdravce golemo do tebe
   
 13. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.819
  Пол:
  Женски
  Филмот е Baby's Day Out
  Даа порано стално го гледав кога ќе го фатев на телевизија :D[/quote

  :o овој го имам гледано над 100 пати, и ме потсеќа на детството :)
  а во денешно време :D филм кој не ми здосадува и кој никогаш нема да ми здосади е Bride wars прекрасна и интересна тематика е филмов ;)
   
 14. Nina24

  Nina24 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  667
  Допаѓања:
  333
  Нема проблем... Сега само да си го набавиш и уживааај :)
   
 15. anije

  anije Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2010
  Пораки:
  144
  Допаѓања:
  38
  Twillight Saga :)
   
 16. SpoiledBaby

  SpoiledBaby Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 април 2010
  Пораки:
  880
  Допаѓања:
  280
  Fast an Furious сите делови, Another Cinderella Story... баш сега ми се гледа некоја романтика :( некоја препорака?
   
 17. Shelea

  Shelea Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  3.551
  Допаѓања:
  32.620
  Глуп и поглуп. Уште се смеам на некои сцени, а сум ги гледала миљон пати. А филмот е баш тупав и глупав, ама има маестрална пародизација на американските вредности...
  Еквилибриум - со Кристијан Бејл, и тој филм можам да го гледам секој ден. Се знае зошто :) :lol: :inlove:
   
 18. Popova

  Popova Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2009
  Пораки:
  71
  Допаѓања:
  6
  French kiss со Мег Рајан го обожавам секоасш ме расположуе
   
  На eleni23 му/ѝ се допаѓа ова.
 19. Doozy

  Doozy Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 април 2010
  Пораки:
  3.593
  Допаѓања:
  57.412
  сите цртани од дизни, сум ги сакала многу како мала - можам да ги гледам по цел ден, секој ден :y: :D можда звучи малце смешно и чудно, ама обично човек си ги засакува работите што ги правел како дете :)
   
  На eleni23 му/ѝ се допаѓа ова.
 20. she-17

  she-17 Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 март 2010
  Пораки:
  142
  Допаѓања:
  23
  Pink Panter 1. ahhahaha mislam deka nad 100 pati mi e gledan