Филм кој никогаш нема да ми стане досаден

Дискусија во 'Филм и ТВ' започната од Annika, 24 јануари 2010.

 1. yummy

  yummy Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  319
  Допаѓања:
  48
  Twilight, New Moon, Bruce Almighty i sekako Titanic :l:
   
 2. bitch091

  bitch091 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 април 2010
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  TWILIGHT , NEW MOON , TROJA
   
 3. Sharonn

  Sharonn Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 април 2010
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  2
  Фред Клаус..колку пати и да го даваат,пак ке го гледам :))
  да не го заборавиме и Титаник,кој мислам дека е филм на сите времиња..
   
 4. rakcence

  rakcence Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 април 2010
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  the last samuray,shekspir in love,ali najmnogu go obozhavam ubi me nezno so jozef fajns........prekrasen film kade sto se dava kultno mesto na erotikata i ljubovta
   
 5. Miss-Perfect

  Miss-Perfect Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 мај 2010
  Пораки:
  368
  Допаѓања:
  72
  Eternal Sunshine of the Spotless Mind, City Of Angels, Titanic, The Notebook, The Pursuit of Happyness, Seven Pounds, Armageddon, 50 First Dates, Avatar, Wall-E, If Only... ако ми текне уште некој ќе допишам :)
   
 6. Oluska

  Oluska Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 февруари 2010
  Пораки:
  320
  Допаѓања:
  23
  Law Abiding Citizen (еден од подобрите филмови),88 Minutes,The Notebook,If only,The Perfect Man, и уште мноооогу други
  Обожавам да гледам филмови :)
   
  На Buubica му/ѝ се допаѓа ова.
 7. angelat

  angelat Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 март 2010
  Пораки:
  30
  Допаѓања:
  1
  aj koj znae neka pisi nekoja ubava drama , ljubovna , so ubava sodrzina i neka kaze od kade moze da ja simnam pozz
   
 8. wolf4e

  wolf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2010
  Пораки:
  2.285
  Допаѓања:
  1.882
  glupiot i poglupiot :D znaci deneska pak go gledav i nikoas nema da mi zdosadi :D house bunny :)bas procitav mn od vas go spomnuvaat a walk to remember i go zemav deneska i sega edvaj cekam da go gledam ;)
   
 9. mari4eEe

  mari4eEe Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  40
  Допаѓања:
  12
  :D :P Titanik (duri mi se ide da zaplacam koga go gledam...silna sum ;) )
   
 10. andzella

  andzella Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 мај 2010
  Пораки:
  57
  Допаѓања:
  6
  Uninvited.. неможам да го разберам филмот
  и да го гледам уште 100 пати пак нема да го разберам :D
   
 11. evelin

  evelin Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 мај 2010
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  1
  notebook
   
 12. sweety.86

  sweety.86 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 март 2010
  Пораки:
  162
  Допаѓања:
  20

  се согласувам со тебе и мене ми е преубав и го имам 100 пати гледано и Титаник исто така ;)
   
 13. PinkPanterka

  PinkPanterka Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 мај 2010
  Пораки:
  494
  Допаѓања:
  113
  глупав и поглупав,сам дома,чекори за сеќавање,порака во шише,ноутбук,како да изгубиш момче за 10 дена...
   
 14. Pinar

  Pinar Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 мај 2010
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  1
  twilight...27 dreses...
   
 15. Miss.Fabulous

  Miss.Fabulous Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 мај 2010
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  2
  The Notebook
  Филмот го обожавам го имам гледано над 10 пати и секогаш уживам во него како и прв пат кога го гледав.Прекрасна животна приказна, вистинска љубов, а и има прекрасни пејсажи во филмот да посакаш да одиш таму :) :) :)
  Кој не е имал шанса да го гледа до сега дефинитивно го препорачувам
  Друг филм што нема да ми досади е 10 things I hate about you, Confessions of a Shopaholic, 27 dreses, и сите филмови со Jim Carrey секогаш ми се смешни особено Liar Liar
   
 16. Miss.Fabulous

  Miss.Fabulous Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 мај 2010
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  2
  The Notebook ако не си го гледала ми е прва препорака.Прекрасна љубовна приказна.
  И Sweet November дефинитивно е прекрасен иако ме растажи малце
  После еве некои романтични комедии: Kate and Leopold, 27 dresses, 50 first dates, How to Lose a Guy in 10 Days, She's all that, Good Luck Chuck
  Сите овие ги имам гледам и се супер кој и да гледаш нема да згрешиш според мене позз
   
 17. akita

  akita Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 април 2010
  Пораки:
  51
  Допаѓања:
  24
  avatar, hachiko, step up
   
 18. annii

  annii Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2010
  Пораки:
  2.995
  Допаѓања:
  4.264
  Титаник колку и да го гледам нема да ми стане досаден :)
   
 19. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  18.914
  Допаѓања:
  47.528
  Пол:
  Женски
  Crybaby :D Филмов кога и да го начекам немам срце да го сменам и секогаш го гледам. Интересно е да се види Џони во таква улога.
   
 20. MoonBow

  MoonBow Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 април 2010
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  twillight,underworld,butterfly on the wheel i legion