Филм кој никогаш нема да ми стане досаден

Дискусија во 'Филм и ТВ' започната од Annika, 24 јануари 2010.

 1. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.754
  Лее Реинбоу, добро што потсети на филмов. Јас нон-стоп си го гледам (го имам на компјутер) и песните од филмот нон-стоп си ги слушам. А Џони... :l: е. Додуша тој по секако е срце, ама во филмов... Ах...
   
 2. Ema.Sk

  Ema.Sk Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2009
  Пораки:
  1.094
  Допаѓања:
  1.196
  Бесконечниот ден и Глупавиот и поглупавиот :D
   
 3. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  2.878
  Допаѓања:
  3.917
  Пол:
  Женски
  мм..титаник можеби :)
   
 4. Mia.milicka

  Mia.milicka Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 мај 2010
  Пораки:
  164
  Допаѓања:
  204
  Love actually :$
   
 5. princessofthedark

  princessofthedark Популарен член

  Се зачлени на:
  15 април 2010
  Пораки:
  1.018
  Допаѓања:
  141
 6. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.173
  Допаѓања:
  39.985
  the notebook :inlove:
  pearl harbor :inlove:
  saw 1 2 3 4 5 6 7 :inlove:
  final destination 1 2 3 4 :inlove: никад нема да ми здосадат :D
   
 7. Trendafilka

  Trendafilka Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  5.941
  Допаѓања:
  27.492
  Се срамам од некои, ама ќе ги кажам :lol:

  Mean Girls
  Clueless
  Sherlock Holmes
  Sex&City
  ....

  има, има, во принцип често гледам исти филмчиња повеќе од еднаш... Им ловам грешки :^)
  :lol:
   
 8. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.173
  Допаѓања:
  39.985
  sex&city e evergrin da se rabereme :P :D
   
 9. butterflyflower

  butterflyflower Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јуни 2010
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  3
  Пол:
  Женски
  хмм ги има многу ама еве некои од тие што се издвојуваат :
  Harry Potter сите делови , :P омилени
  Resident Evil 1,2,3
  Transformers и двата дела ама првиот немам зборови - СУПЕР е,
  поголемиот дел од филмовите со Meg Ryan - When men loves a women, French Kiss, The Women,
  Candyman 1 - хорор и секој пат кога го гледам ме лазат морници,
  August Rush - стварно е добар а музиката уште подобра
  P.S. I Love You
  и уште многу други :D да не претерам ;)
   
 10. Sweety-Tweety

  Sweety-Tweety Популарен член

  Се зачлени на:
  17 декември 2009
  Пораки:
  993
  Допаѓања:
  496
  Сексот и градот 1 (2 сеуште го немам гледано), Шиндлерова листа, Пред изгрејсонце и Пред зајдисонце со Итан Хоук :inlove: , Лепа села лепо горе, а од домашните Самоуништување
   
  На eleni23 му/ѝ се допаѓа ова.
 11. DrBabl

  DrBabl Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 мај 2010
  Пораки:
  73
  Допаѓања:
  8
  Definitivno TWILIGHT , The Twilight Saga NEW MOON, i uste neizlezeniot The Twilihgt Saga ECLIPSE znaci gi obozavam filmovite i nikogas nema da mi zdosadat!!! Napraveni se spored knigi knigite gi ima 5. (cisto informacii za nekoi sto ne znaat) Twilight , New Moon, Eclipse, Breaking Down, i Midnight Sun (seuste ne e dopisana) filmot Eclipse izleguva na 30 juni i e mn mn ubav i prethodnive dva dela se ubavi i mn me voodusevi sto i stari mi mladi go gledaat kao demek na postarite im budi custva na prvata ljubov i tinejdzerki denovi .. mn mn mn e ubav i epten go preporacuvam da go gledaat onie koi ne go gledale a ako sakaat informacii za sto se raboti neka citiraat ;) pozz :*
   
  На LadyN му/ѝ се допаѓа ова.
 12. girl12

  girl12 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2010
  Пораки:
  649
  Допаѓања:
  31
  Дефинитивно American Pie .. 1,2,3,4,5 и 6 тиот дел :) Прекрасен филм :D
   
 13. Bonny95

  Bonny95 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јуни 2010
  Пораки:
  46
  Допаѓања:
  15
  Meet the parents i Meet the fuckers
  со Ben Stiler кој никогаш не ми се здосадува ;)
   
 14. SpoiledBaby

  SpoiledBaby Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 април 2010
  Пораки:
  880
  Допаѓања:
  280
  Dear John,The Twillight Saga,New Moon(ајде го чекаме новиот дел Eclipse),Step Up 1,Remember Me,Dirty Dancing 2,Fast And Furious сите делови.иии...иии многу други не ми текнуваат these films are my favourites :) :$
   
 15. 190893

  190893 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2010
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Dear John,The Last Song iii Twilight mnogu normalno :)
   
 16. DrBabl

  DrBabl Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 мај 2010
  Пораки:
  73
  Допаѓања:
  8
  AA da be go zaboraviv i REMEMBER ME :) dobar e filmot mnoguuu
   
 17. SpoiledBaby

  SpoiledBaby Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 април 2010
  Пораки:
  880
  Допаѓања:
  280
  Да,да лајк за филмот само тажно завршува :(
   
 18. DrBabl

  DrBabl Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 мај 2010
  Пораки:
  73
  Допаѓања:
  8
  Da stvarno , znaci ja prvo go gledav specijalno zaradi Robert Pattinson zaso go obbozavam covekot ali se navlekov na filmot posle od koga go gledav :) hahaha :D
   
 19. marama

  marama Форумски идол

  Се зачлени на:
  20 април 2010
  Пораки:
  4.721
  Допаѓања:
  61.131
  Пол:
  Женски
  10те нешта што ги мразам кај тебе или како беше точно насловот.
   
 20. GaGa-GirL

  GaGa-GirL Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 мај 2010
  Пораки:
  64
  Допаѓања:
  4
  Meet the parents i Meet the fuckers , Sex and the city 1 i 2 , I am a legend i drugi ne mi teknuvaat vo momentov :D