Филм кој никогаш нема да ми стане досаден

Дискусија во 'Филм и ТВ' започната од Annika, 24 јануари 2010.

 1. SashaFierce

  SashaFierce Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 јули 2010
  Пораки:
  53
  Допаѓања:
  13
  Пол:
  Женски
  Се согласувам со тебе... Twilight is the best! :l: Али New Moon не толку :/ И јас многу ги сакам ЕПТЕН и ги имам прочитано сите 5 книги. Сеа чекам да излезе 3-тиов дел :D

  И други филм кој никогаш нема да ми се здосади е Господар на прстените! Прекрасни се сите 3 дела и обожавам да ги гледам! :D
   
  На LadyN му/ѝ се допаѓа ова.
 2. The.Fame.Monster

  The.Fame.Monster Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јули 2010
  Пораки:
  125
  Допаѓања:
  23
  Titanik

  а гледајте го и Викенд На Мртовци филмот е македонски и не е страшен како насловот во спротивност ке се изнасмеете
   
 3. zvezdakoska

  zvezdakoska Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  777
  Допаѓања:
  57
  Добар е Викенд на мртовци, го имам дома, ама не ме привлекува да го гледам.Скоро се што е македонско ме разочарува :(
   
 4. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.758
  ^ :lol: :lol: Верувај ова нема да те разочара. Напротив, ќе се смееш до солзи.
  Исто тука би го спомнала и Сенки.
   
 5. Ema.Sk

  Ema.Sk Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2009
  Пораки:
  1.097
  Допаѓања:
  1.283
  - Сите ќе умретее !!
  - Знам ми кажа директорот !
  - Честитоо !
  - Благодарам :lol:
   
  На figgiMK му/ѝ се допаѓа ова.
 6. viki44e

  viki44e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.083
  Snow day!Како право детенце сум кога го гледам :lol: :lol:
  [​IMG]
   
 7. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.682
  Леле Вики фала ти наајмногу што ми кажа како се вика филмов. :*
   
 8. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.758
  [​IMG][​IMG] :rofl: :rofl: :rofl:
   
  На Beautiful-Princess му/ѝ се допаѓа ова.
 9. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.186
  Допаѓања:
  40.580
  хаахахахахаах, и јас го гледав, ама најјак дел ми е со крвта коа ке прска, е леле сум се згазила од смеење, ама и крајот хаахахахахахахаххах!!! многу интересен филм комедии
   
 10. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.186
  Допаѓања:
  40.580
  SAW SAW SAW SAW SAW SAW SAW SAW SAW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove:
   

  Прикачени фајлови:

  • saw5.jpg
   saw5.jpg
   Големина на фајлот:
   25,3 KB
   Прегледи:
   119
 11. LilMissBossy

  LilMissBossy Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 март 2010
  Пораки:
  517
  Допаѓања:
  200
  White Chicks ДЕФИНИТИВНО! :D :D :D 50 пати го имам гледано на памет ги знам зборовите и пак и пак се смеам на филмот ! исто така и How High... :) и неможе без мојот омилен Sex and the City и првиот и вториот дел и целата серија :inlove: :inlove:
   
 12. Malechk0

  Malechk0 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2010
  Пораки:
  510
  Допаѓања:
  84
  Bring it on :D го обожаваамм филмов!
  Кога и да имам слободно време, си го гледам на youtube го има парт 1...10 :)
  многу ми е интересенн.. :D

  А од македонскиве Балканкан и Викенд на мртовци.. :D
   
 13. dusenceto

  dusenceto Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јули 2010
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  2
  Па ги има повеќе но никогаш нема да ги престанам да ги гледам The Parent Trap и Charlie And The Chocolate Factory :)
   
  На LadyN му/ѝ се допаѓа ова.
 14. sunshine93

  sunshine93 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јуни 2010
  Пораки:
  170
  Допаѓања:
  37
  Титаник дефинитивно.. можам да го гледам безброј пати и никогаш нема да ми се здосади а и богами се исплачам кога го гледам
   
 15. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.726
  Допаѓања:
  5.142
  Euro trip :lol:
   
 16. viki44e

  viki44e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.083
  А девојки го знаете овој филм ?? :lol: :lol:
  Мене онака ми се допаѓа :)
  [​IMG]
   
 17. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.758
  ^ Одлично го знам. Го имам гледано неколку пати. Добар е :)
   
 18. strangewoman

  strangewoman Популарен член

  Се зачлени на:
  9 декември 2009
  Пораки:
  693
  Допаѓања:
  238
  Титаник, Бели девојки, и Пинк Пантер двата дела ;) :)
   
 19. Zaspana

  Zaspana Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јули 2010
  Пораки:
  65
  Допаѓања:
  13
  Титаник :rofl: :inlove:
   
 20. Smilly

  Smilly Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јули 2010
  Пораки:
  2.373
  Допаѓања:
  3.243
  Титаник :inlove: и Another Cinderella Story :inlove: