1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Филозофски Факултет-Институт за Безбедност, одбрана и мир

Дискусија во 'Канта' започната од IvancheeTo, 11 август 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. IvancheeTo

  IvancheeTo Активен член

  Се зачлени на:
  9 август 2012
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Што мислите,има ли некој што веќе студира таму или планира да се запише?? :worried:
   
 2. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.094
  Допаѓања:
  6.349
  Пол:
  Женски
 3. IvancheeTo

  IvancheeTo Активен член

  Се зачлени на:
  9 август 2012
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Ова е за на УКЛО,барав за на Филозофски...Сепак УКЛО ќе одам,како и да е Фала ти^^
   
 4. MasterMk

  MasterMk Активен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2019
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  6
  Пол:
  Машки
  Планирам да се запишам на тој факултет, некој планира ли да се запишува на тој институт ? има ли некој што е запишан таму да каже што како е ?
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.