1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Филолошки факултет

Дискусија во 'Канта' започната од Stella18, 10 февруари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Stella18

  Stella18 Активен член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2013
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  4
  Вреди да се запишам или не? :D
   
 2. Oleeenka

  Oleeenka Популарен член

  Се зачлени на:
  11 октомври 2012
  Пораки:
  345
  Допаѓања:
  523
  Не вреди да отвараш нова тема, кога веќе има една. :)
   
 3. Adi888

  Adi888 Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  6.165
  Допаѓања:
  23.020
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.