Фитнес без диета??

Дискусија во 'Канта' започната од shaa, 28 ноември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. shaa

  shaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 септември 2010
  Пораки:
  80
  Допаѓања:
  7
  Здраво девојки...сакам да слушнам ваши искуства .... слаба сум имам 52кг но сакам само да го затегнам телото...почнав со вежби а незнам дали да внимавам на исхраната имајки ја во предвид мојата килажа спрема мојата висина од 1.72цм ми треба ваше мисленје....инаку вежбам по дома и повеке внимание обракам на стомачните ...Благодарам
   
 2. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.096
  Допаѓања:
  4.396
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.