1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Фитнес клубови

Дискусија во 'Фитнес' започната од Girl4ever, 9 јуни 2010.

 1. Girl4ever

  Girl4ever Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јуни 2010
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  2
  Пол:
  Женски
  од колку години се препорачува одење во фитнес клубиви или возраста не е важна и дали фитнесот штети на висината ?(може некои да ми одговори?) :( :( :( :(
   
 2. Girl4ever

  Girl4ever Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јуни 2010
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  2
  Пол:
  Женски
  I odgovor :o :o :o
   
 3. lylaby

  lylaby Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2010
  Пораки:
  631
  Допаѓања:
  333
  Пол:
  Женски
  Да те удостојам со одговор :D годините нема некој лимит ама мислам дека најубаво е некаде после 15тата штознам кога се оформува телото малку да се повлијае врз оформувањето на телото....ако сум во право не сум сигурна а дали влијае врз висината нее не мислам дека влијае ама баш ич! поздрав
   
 4. Girl4ever

  Girl4ever Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јуни 2010
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  2
  Пол:
  Женски
 5. The.Fame.Monster

  The.Fame.Monster Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јули 2010
  Пораки:
  137
  Допаѓања:
  25
  Имам 14 години и одам на фитнес и баш е добро.
  А иначе имам слушнато дека фитнесот влијае на висината и додека вежбаш ти се стегаат мускулите и се забабавува растот.
   
  На misslady3 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. anickata

  anickata Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 април 2010
  Пораки:
  716
  Допаѓања:
  73
  јас на фитнес одам уште одамна и да точно е тоа дека фитнесот влијае врз растот али сепак ти ако планираш да идеш нема да идеш да се билдаш сигурно, туку да си ја одржуваш килажата. иако јас одам подолго време мене не ми влијаело врз висината ама баш ич :lol:
   
 7. EnnieFabulous

  EnnieFabulous Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2010
  Пораки:
  717
  Допаѓања:
  399
  Вака значи..Од септември ќе живеам Скопје, бидејќи почнувам на факултет. Станот ми е во населбата Козле, па би сакала да ми кажете каде има најблиску фитнес центар и притоа цената да не е поголема од 1000 денари месечно. Фала однапред.
   
 8. JuLleE

  JuLleE Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јануари 2010
  Пораки:
  17.179
  Допаѓања:
  235.078
  а мене ми треба во аеродром :D
   
 9. kristii

  kristii Популарен член

  Се зачлени на:
  10 април 2010
  Пораки:
  1.650
  Допаѓања:
  1.706
  A дали некој посетувал латино фитнес?Дали воопшто има некој резултати од одењето?
   
 10. littlegirl92

  littlegirl92 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2010
  Пораки:
  41
  Допаѓања:
  13
  ja idev na latino fitnes nekolku meseci vo top forma(toa e karsi univerzalna)
  stvarno bese super, ponaporno e ama imase rezultati i kaj mene i kaj drugarki koi odea
  samo loso e sega so ja poskapea clenarinata od 1000 vo mart kacija na 1400 ili 1500 sega
   
  На misslady3 му/ѝ се допаѓа ова.
 11. littlegirl92

  littlegirl92 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2010
  Пораки:
  41
  Допаѓања:
  13
  Би сакала да поцнам со фитнес ама не сум сигурна каде. Дали некој знае некое добро место по можност во близина на Карпош и ако може да ми ја каже цената?
  фала ви однапред женски
   
 12. Nova

  Nova Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2010
  Пораки:
  1.043
  Допаѓања:
  1.125

  Aко сеуште те интересира, има фитнес клуб во салата Борис Трајковски, 1500 денари месечено.
   
  На unicorn360 му/ѝ се допаѓа ова.
 13. littlegirl92

  littlegirl92 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2010
  Пораки:
  41
  Допаѓања:
  13
  хахахаха каква случајност почнав да одам баш тука од завчера и стварно е супер :D фала ти во секој случај
   
  На Nova му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Nova

  Nova Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2010
  Пораки:
  1.043
  Допаѓања:
  1.125

  Баш убаво. :) Ај сподели повеќе информации како си задоволна? Колку плаќаш и што добиваш во цената? И дали има многу гужва.:)
   
 15. Neodlucna

  Neodlucna Популарен член

  Се зачлени на:
  30 септември 2010
  Пораки:
  854
  Допаѓања:
  1.051
  А од колку саат се термините во Борис Трајковски? Ја барам нешто во карпош4 или тафталиџе2.
  И уште едн проблем имам што можам да одам само од сабајле,слободна сум само до 3,после на работа...
  Ве молам ако имате информации,да пишете,би одела и на пилатес,и на фитнес,или аеробик сеедно ми е само сакам да се активирам.
   
 16. jasic

  jasic Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 октомври 2010
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  8

  Latino fitnes e kopija na zumba da ne plakjaat licenca taka go vikaat vidi na stranata zumba.com.mk vo najdi lokacija i izberi Skopje kade ima i nasite lokacii za 2 pati nedelmo e 1000 den
  poz
  [mod-kirilica:3knmqt6z][/mod-kirilica:3knmqt6z]
   
  На sarkolaeavav му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Nova

  Nova Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2010
  Пораки:
  1.043
  Допаѓања:
  1.125

  Во иста ситуација сум и јас. Јас сакам деновиве да почнам во Лајфстајл Студио, во зградата на Горење е. Чланарината за секој ден до 17 часот изнесува 1.600 денари. Зборувам за фитнес, но никој немам за да ми даде повеќе информации за нив.
   
 18. Neodlucna

  Neodlucna Популарен член

  Се зачлени на:
  30 септември 2010
  Пораки:
  854
  Допаѓања:
  1.051
  Фала Нова за информацијата,малку е скапичко... И беше ли? Како е?
   
 19. Nova

  Nova Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2010
  Пораки:
  1.043
  Допаѓања:
  1.125
  Не бев токму од истата причина, скапичко е зошто во Борис е 1.000 денари па планирам таму да почнам. ЌЕ ти кажам кога ќе имам мислење дали е добро за да почнеш и ти. :)
   
 20. littlegirl92

  littlegirl92 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2010
  Пораки:
  41
  Допаѓања:
  13
  Искрено јас сум мн задоволна од Борис Трајковски
  1000 денари месечно е ако одиш од 10 до 17 часот три пати неделно
  1200 од 17 до 22 три пати неделно
  1500 кога сакаш секој ден од неделата

  до сега кога сум била никогаш не ми се случило да чекам за справа а одам околу 8 навечер што викаат дека е ударен термин

  ако сакате да почнете само да ви кажам дека ќе мора да почекате до 10 декември затоа што тогаш ке им стигнат картичките и сега не вршат упис