Фитнес клубови

Дискусија во 'Фитнес' започната од Girl4ever, 9 јуни 2010.

 1. Atropa

  Atropa Активен член

  Се зачлени на:
  23 август 2019
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  2
  Пол:
  Женски
  Благодарам многу!
   
  На Ecipecci му/ѝ се допаѓа ова.
 2. CameliaMiller

  CameliaMiller Форумски идол

  Се зачлени на:
  12 август 2015
  Пораки:
  6.574
  Допаѓања:
  159.172
  За почеток фитнес, затоа што со последните 10кг што ги качив, почна кичма да ме боли ужасно и тешко ми е подолго да стојам. На аеробик сум била, ама не волку тешка, знам доста стоевме...
   
 3. Emilija97mk

  Emilija97mk Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2015
  Пораки:
  269
  Допаѓања:
  264
  Пол:
  Женски
  Не знаев каде да пишам па ќе прашам овде, дали некој од ск знае од каде можам да набавам мцт масло?
   
 4. CinnamonBambi

  CinnamonBambi Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јуни 2013
  Пораки:
  398
  Допаѓања:
  433
  Пол:
  Женски
  Искуство со Атлета во Аеродром? Колку е гужва претпладне? Дали таму ако дојдам и кажам што сакам да постигнам ќе ме упатат на која машина како да работам на почеток? Фала!
   
 5. GirlLove

  GirlLove Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2010
  Пораки:
  2.896
  Допаѓања:
  9.215
  Пол:
  Женски
  Искуство со Powerhouse Pilates, Кисела Вода и 'Мој тренер' и ' Атанасовски'?
   
  Последна измена: 12 септември 2019
 6. jok

  jok Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јули 2012
  Пораки:
  811
  Допаѓања:
  750
  Во Powerhouse Pilates Центар, ако ги прашаш даваат да присуствуваш на час да видиш дали ти одговараат вежбите. Прашај ги во Кисела Вода би требало и таму да дозволуваат.
  Јас така се решив на времето, баш за нив.
   
  На GirlLove му/ѝ се допаѓа ова.
 7. SwanMay

  SwanMay Популарен член

  Се зачлени на:
  28 април 2011
  Пораки:
  824
  Допаѓања:
  4.369
  Пол:
  Женски
  Што се случува со Капитол Фитнес? Дали некој знае од кога ќе почнат со работа?
   
 8. WhatICanDo?

  WhatICanDo? Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 август 2016
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  Дали можи да ми препорачате добри фитнес клубови во Штип??
  И дали можеби во некој од нив се одржуваат часови по ареобик??
   
 9. BonBonche123

  BonBonche123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 септември 2016
  Пораки:
  214
  Допаѓања:
  43
  Пол:
  Женски
  Дали некој оди во фитнес станица кај олимписки? Ме интересира за пилатес-микс часовите.. Во истиот влез за олимписки базен е или одделно се?
   
 10. Lanadelreyyyyyyy

  Lanadelreyyyyyyy Активен член

  Се зачлени на:
  19 март 2018
  Пораки:
  31
  Допаѓања:
  33
  Пол:
  Женски
  Искуство со fierce fitness?
   
 11. Saraа12

  Saraа12 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јули 2018
  Пораки:
  46
  Допаѓања:
  122
  Пол:
  Женски
  Колку е месечно во Гладијатор?
   
 12. Elissa

  Elissa Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јануари 2014
  Пораки:
  2.422
  Допаѓања:
  21.830
  1000 денари, моментално за женски има промоција од 1 д 4 октомври,плати еден вежбај два месеци.
   
 13. Tory

  Tory Активен член

  Се зачлени на:
  14 август 2019
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  40
  Пол:
  Женски
  Proggresive gym во Маџари некој да каже нешто?
   
 14. Ena4

  Ena4 Активен член

  Се зачлени на:
  21 април 2018
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  Предлог теретана во аеродром, лисиче или автокоманда, по можност да не е многу скапо? Благодарам
   
 15. LiliBoz

  LiliBoz Форумски идол

  Се зачлени на:
  13 јули 2017
  Пораки:
  8.498
  Допаѓања:
  140.247
  Пол:
  Женски
  Фид автокоманда. Мислам 700 беше за жени ама не ме држи за збор.
   
  На Ena4 му/ѝ се допаѓа ова.
 16. CinnamonBambi

  CinnamonBambi Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јуни 2013
  Пораки:
  398
  Допаѓања:
  433
  Пол:
  Женски
  Што е работава со Капитол фитнес, секоја недела некоја “ексклузивна“ понуда - плати 2000, вежбај 3 месеци/ плати 3000 вежбај 5 месеци.. Бил некој последниов месец-два, го искористил ова? Условите океј се?
   
  На Tina22m му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Bunny2

  Bunny2 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 декември 2010
  Пораки:
  1.267
  Допаѓања:
  1.606
  Знае ли некој колку е месечно во теретаната позади Т.Ц Бисер? Не знам како се вика ама веднаш е позади Бисер во влезот од десно до кладилницата.

  И ако некоја знае како се справите во Спортскиот центар во Ново Лисиче.
   
 18. Desi1991k

  Desi1991k Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 март 2016
  Пораки:
  110
  Допаѓања:
  389
  Пол:
  Женски
  Искуства за Фит теретаната позади Универзална?
  Сакам вежбање со тренер
   
 19. honeyboney

  honeyboney Активен член

  Се зачлени на:
  13 октомври 2018
  Пораки:
  90
  Допаѓања:
  60
  Пол:
  Женски
  Да ве известам, има нов фитнес центар во Капиштец , Клуб90. Презадоволна, двајца тренери се ептен посветени. Почнав пред две недели за сега само пофални зборови.
   
 20. honeyboney

  honeyboney Активен член

  Се зачлени на:
  13 октомври 2018
  Пораки:
  90
  Допаѓања:
  60
  Пол:
  Женски
  клуб90 Капиштец