1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Фитнес програма за жени

Дискусија во 'Канта' започната од kristina.bt, 13 февруари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. kristina.bt

  kristina.bt Активен член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2011
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Здраво девојки :)
  пред една недела почнав на вежбање во фитнес клуб само за жени. Сеуште немам направено некоја програма според која да вежбам. Сакам само да се затегнам и обликувам (не да ослабам) . :) Дали можи да ми кажите некоја програма која е најдобра за жени. поздрав
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.146
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.