1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Фито Спреј

Дискусија во 'Диети' започната од Anastasia1, 3 септември 2018.

 1. Anastasia1

  Anastasia1 Активен член

  Се зачлени на:
  22 октомври 2017
  Пораки:
  36
  Допаѓања:
  12
  Пол:
  Женски
  Здраво феминки,.слушав мноогу пофалби за овој спреј,околу 2000 ден е и дострибутерите од спрејов ми рекоа дека имало што ослабеле и по 10 кг месечно,

  Спрејот се прска 3 пати дневно во уста после јадење и после тоа една чаша вода па викаат дека ти го намалуваат скрос апетитот.

  https://opserver.mk/zdravje/fito-sprej-fitospray-najpoznatiot-ruski-proi/

  Ај некој за искуство ве молам.
   
 2. A N A

  A N A Активен член

  Се зачлени на:
  19 август 2018
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  13
  Пол:
  Женски
  Споделени искуства некој велат дека е лага јас го порачав спрејот од едшоп ако не се брзаш почекај да го пробам па ке те известам
   
 3. RESANKA

  RESANKA Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 август 2018
  Пораки:
  102
  Допаѓања:
  430
  Пол:
  Женски
  Tie sto oslabele 10kila sigurno ne oslabele od sprejov a i grd bil na vkus:puke:
   
 4. RESANKA

  RESANKA Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 август 2018
  Пораки:
  102
  Допаѓања:
  430
  Пол:
  Женски
  Grd i gorcliv e na vkus neli?
   
 5. A N A

  A N A Активен член

  Се зачлени на:
  19 август 2018
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  13
  Пол:
  Женски
  Јас лично го немам пробно но како што кажуваат другите малкумина се тие што се фалат а и јас неверувам можи за месец 3кг ама невреди да се пробува
   
  На RESANKA му/ѝ се допаѓа ова.
 6. martin01

  martin01 Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 декември 2012
  Пораки:
  494
  Допаѓања:
  528
  Пол:
  Машки
  kakov suplement da se zeme ako se nema dobra izbalansirana hrana zabe e se. Mora i fizicka aktivnost.
  Ke si go rasipite zeludnikot so vakvi preparati koj se doneseni od bugaria i nemat ni deklaracia. Bugaria gi uvezva od polska a polska proizveduva katastrofalni suplementi. Se preklavat nalepnici i se prodavat kako nasi proizvodi.
   
 7. A N A

  A N A Активен член

  Се зачлени на:
  19 август 2018
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  13
  Пол:
  Женски
  Најуба испробана диета за 2 недели 10кг јадеш се освен леб и благо колку сакаш
   
 8. celineparis

  celineparis Популарен член

  Се зачлени на:
  11 февруари 2014
  Пораки:
  930
  Допаѓања:
  2.574
  Прв пат слушам за вакво нешто. Го користи ли некој ова да каже нешто повеќе? Многу едноставно ми делува.
   
 9. powerbox

  powerbox Активен член

  Се зачлени на:
  26 август 2018
  Пораки:
  28
  Допаѓања:
  24
  Пол:
  Женски
  Не верувај во се што ќе прочиташ.
  Ги увезуват од бугарија и ги декларират во македонија. Чкарт роба.....
   
  На celineparis му/ѝ се допаѓа ова.
 10. S.mi

  S.mi Нов член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2019
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Dali go ima nekoj koristeno ovoj spray?
   
 11. Sija

  Sija Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јуни 2020
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  29
  Пол:
  Женски
  Дали некој го има користено фито спрејот и какви се резултатите
   
 12. MarijanaStojch

  MarijanaStojch Активен член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2020
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  13
  Пол:
  Женски
  Спрејот го користеше една моја пријателка, но немаше никакви ефекти кај неа.