1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Флизури кои одговараат на тркалезно лице

Дискусија во 'Канта' започната од Scorpio93, 19 јануари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Scorpio93

  Scorpio93 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2011
  Пораки:
  38
  Допаѓања:
  3
  Ако некој знае нека стави линк :D
   
 2. nedzma

  nedzma Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2010
  Пораки:
  688
  Допаѓања:
  192
  Пол:
  Женски
 3. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.222
  Допаѓања:
  41.456
  Флизури??? :D :D :D :D :D :D Еј, да си ми жива и здрава ме пресмеа :D Бтв има ваква слична тема :)
   
 4. FBI

  FBI Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јули 2010
  Пораки:
  1.513
  Допаѓања:
  5.299
  Флизура хахаха - едно големо БРАВО
  не е работата само во отварање нови теми, разгледајте по форумов ;)
   
 5. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.222
  Допаѓања:
  41.456
  Најубаво би ти било да се обратиш кај ХАЈДИ, таа е експерт за фризури, ќе ти ја погоди супер, таман и кажа на една девојка што како да прави со косата, таа па фризур4е бараше :lol: :rofl: :lol:
   
 6. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  23.015
  Допаѓања:
  198.830
  Пол:
  Женски
  А што е тоа фЛизура?! :^) :wasntme:
   
 7. Buttterfly

  Buttterfly Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2010
  Пораки:
  630
  Допаѓања:
  776
  Флизура не е македонски збор :)

  Фризура :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.