1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Форумски игри

Дискусија во 'За форумот' започната од Snow-Queen, 9 септември 2012.

 1. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.006
  Пол:
  Женски
  Претходниве неколку дена добивав ЛП со прашања во врска со игрите.Но ете некогаш човек нема да се погоди да е на форумот за да одговори.Па еве тема,каде можеме да прашуваме и објаснуваме се во врска со игрите.

  Еве јас да прашам, во играта Moorhuhn Фудбал,на моменти заприметувам дека се намалува бројот на поените,како се губат поените во оваа игра?
   
 2. DzingrlakaDzikica

  DzingrlakaDzikica Популарен член

  Се зачлени на:
  26 март 2012
  Пораки:
  803
  Допаѓања:
  2.633
  Секогаш кога ќе кликнеш на space за да ги обновиш топките автоматски ќе ти скине 5 поена.
   
  На Snow-Queen му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.006
  Пол:
  Женски
  Нели на Zuma можеше да се менува топчето? Или на оваа демо верзија неможе?
   
  На LittleFairy му/ѝ се допаѓа ова.
 4. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.147
  Нека стават нова игрица. :!:
   
 5. I.love.your.lips

  I.love.your.lips Популарен член

  Се зачлени на:
  6 март 2012
  Пораки:
  746
  Допаѓања:
  970
  Да и јас мислам така :D
   
 6. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.147
  Ни се здосади од старите :D
   
 7. LittleFairy

  LittleFairy Популарен член

  Се зачлени на:
  30 април 2012
  Пораки:
  1.427
  Допаѓања:
  1.935
  Не се менува на оваа ептен ме нервира , имам исто една друга зума исто не се менува. На таа што е баш оригинал и ако ја имаш симнато на компјутер, може да се менува. Исто приметувам дека играва треба да седнеш цел ден да ја играш, оваа има ли крај? Само оваа зума65 ја изиграла онака баш професионално па да коа ја играла 2 недели 3 дена 20 мин 9 сек :D :D како не ја мрзело :D :D

  Иначе ја во последно време ја играм оваа богатство во темнината, ама тешкичка е :D
   
 8. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.006
  Пол:
  Женски
  ^Јас на зума сум 7мо место....и упорно со денови ја играм. Буквал една лоша партија без јаки поени...и готово автоматски немаш шанси за добар резултат.
  Инаку на компјутер ја имам свртено зума уште пред некои си 3/4 години.
   
  На LittleFairy му/ѝ се допаѓа ова.
 9. awee

  awee Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 ноември 2011
  Пораки:
  295
  Допаѓања:
  117
  Овде ни фалат уште игрии :))) досадни се ове стари.
   
 10. LittleFairy

  LittleFairy Популарен член

  Се зачлени на:
  30 април 2012
  Пораки:
  1.427
  Допаѓања:
  1.935
  Мајка ми па по 10-ти пат ја игра, абе заразена е, имаше една Светлоград, многу ја засака, а и мене ми беше интересна , и сеа испадна дека неможе веќе да се игра, дека треба да се купи |( :fubar:

  Иначе да не одам многу офф, стварно треба да додадат некои нови игри :nod:
   
 11. E...V...I...L

  E...V...I...L Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2012
  Пораки:
  782
  Допаѓања:
  467
  А да го смените насловот? Алудира на овие форумски игри
  forumski-igri/
   
 12. Dala

  Dala Популарен член

  Се зачлени на:
  17 септември 2012
  Пораки:
  1.512
  Допаѓања:
  1.890
  Зошто во играна баланс ќе направам до 1000 поени и после не ми ги брои? :^)
   
 13. LOmikol

  LOmikol Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 септември 2012
  Пораки:
  111
  Допаѓања:
  20
  Стварно незнам
   
 14. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.147
  Досадни се веке старите,ајда некоја нова
   
 15. LittleFairy

  LittleFairy Популарен член

  Се зачлени на:
  30 април 2012
  Пораки:
  1.427
  Допаѓања:
  1.935
  И мене ми се има случено, стварно незнам што е финтата, и она коа ке ти падне почнува со оние глупи работи кои наликуваат на навреди - You're mum's so fat ...She.. You suck !! итн да не набројувам.Никако не ја сфаќам поентата на играва |(
   
 16. girl-miri

  girl-miri Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 октомври 2011
  Пораки:
  7.686
  Допаѓања:
  19.849
  Пол:
  Женски
  сакам да прасам засто не ми го привајка резултатот сто го правам во зимски звонЧиња??? или затоа сто го направив резултатот слиЧен на победникот или сто е????????
   
 17. LittleFairy

  LittleFairy Популарен член

  Се зачлени на:
  30 април 2012
  Пораки:
  1.427
  Допаѓања:
  1.935
  Само што сакав да прашам за ова..ЛаРагаза ли како и беше никот на девојката што 9569485693465934 поени има собрано.Цело време ми дава само да ми се спореди резултатот со нејзе.Стварно незнам што е со играва...И да! Треба нови игри! :)
   
 18. Greeen

  Greeen Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 септември 2012
  Пораки:
  728
  Допаѓања:
  568
  Треба да го зачувате резултатот на крај,ако не го направите тоа,резултатот нема да се зачува сам.
  Друго не знам што би можело да биде.
   
 19. Lahaliva

  Lahaliva Нов член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2012
  Пораки:
  225
  Допаѓања:
  317
  Ааааааа,луѓе видете во зимски ѕвончиња најдобри резултати,и мене ме имааа! :rofl:
   
 20. girl-miri

  girl-miri Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 октомври 2011
  Пораки:
  7.686
  Допаѓања:
  19.849
  Пол:
  Женски
  јас го преминав тој рекорд али никако мојот не го примааааааа :devil: