1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Форумџика на годината 2011: Phyramide

Дискусија во 'За форумот' започната од Femina, 19 ноември 2011.

?

Која форумџика ја одбележа 2011 година? (може да гласате за 3 форумџики)

Анкетата е затворена на 5 декември 2011.
 1. Annath

  66 глас(а)
  9,2%
 2. Ariel

  39 глас(а)
  5,5%
 3. Doozy

  95 глас(а)
  13,3%
 4. Hipica

  116 глас(а)
  16,2%
 5. Lilit

  189 глас(а)
  26,4%
 6. LivingGlam

  51 глас(а)
  7,1%
 7. ljubam

  124 глас(а)
  17,3%
 8. ludoto19

  50 глас(а)
  7,0%
 9. marama

  86 глас(а)
  12,0%
 10. Marilyn-Monroe

  51 глас(а)
  7,1%
 11. Phyramide

  247 глас(а)
  34,5%
 12. Rainbow

  80 глас(а)
  11,2%
 13. rossonerka

  107 глас(а)
  15,0%
 14. sesilija

  35 глас(а)
  4,9%
 15. Shelea

  24 глас(а)
  3,4%
 16. starfish

  25 глас(а)
  3,5%
 17. teddybear

  40 глас(а)
  5,6%
 18. Theodora

  46 глас(а)
  6,4%
 19. Trendafilka

  151 глас(а)
  21,1%
 20. zhap4e

  67 глас(а)
  9,4%
Дозволен е избор на повеќе опции
 1. Femina

  Femina Администратор Член на тимот

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  75
  Допаѓања:
  1.557
  Како што веројатно веќе знаете, денес е вториот роденден на Фемина :^: . По тој повод, го организираме вториот по ред избор „Форумџика на годината“.

  Форумџиката на годината ќе добие подарок – изненадување.  Изборот ќе се одвива во 2 фази:

  1. Номинации. Периодот за номинирање ќе трае 7 дена (до 25.11.2011).
   • [*]Секој има право да номинира најмногу 3 форумџики (не можете да се номинирате самите).
    [*]Испраќајте ги номинациите преку лична порака на femina.
    [*]Можете да номинирате само членови кои имаат над 500 мислења.
  2. Гласање. Гласањето ќе трае од 27.11.2011 до 04.12.2011.
   • [*]20-те форумџики со најмногу номинации влегуваат во игра.
    [*]Секој член ќе може да избере по 3 форумџики за кои ќе го даде својот глас (анонимно).
    [*]Гласовите на членовите што се регистрирале по денешната дата (19.11.2011) нема да бидат земени во предвид, т.е. ќе бидат одземени на крајот од гласањето (за да спречиме манипулација).
    [*]Личноста со најмногу гласови ќе биде прогласена за Форумџика на 2011-та година и ќе добие подарок.

  ДОПОЛНЕТО:

  Форумџика на 2011 година е Phyramide!

  На Пирамид ѝ подаруваме рачен часовник Versus Versace. Прочитајте повеќе »
   

  Прикачени фајлови:

  На bluegirl7, Saani, Anence-srcencee и 49 други им се допаѓа ова.
 2. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.222
  Допаѓања:
  41.409
  Форумџика на годината 2011

  гласано :D
   
 3. happygirl

  happygirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 јули 2010
  Пораки:
  4.132
  Допаѓања:
  21.295
  Пол:
  Женски
  Форумџика на годината 2011

  Гласанооо :)
   
 4. Beauchamp

  Beauchamp Популарен член

  Се зачлени на:
  4 септември 2011
  Пораки:
  1.930
  Допаѓања:
  5.604
  Пол:
  Женски
  Форумџика на годината 2011

  Гласано и од мене :wasntme:
   
 5. Plavusa.17

  Plavusa.17 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  4.133
  Допаѓања:
  6.031
  Форумџика на годината 2011

  И јас си го искористив своето право на глас, па да видиме што ќе биде од моите номинации 8)
   
 6. koritsaki

  koritsaki Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  15.934
  Допаѓања:
  91.285
  Пол:
  Женски
  Форумџика на годината 2011

  Гласано и од мене :)
   
  На LilPrettyGirl12 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
  Форумџика на годината 2011

  We love Bilkataaaaaa! Затоа што е најдобра! :clap: :inlove:
  И другите де. : ))))
   
  На LilPrettyGirl12 и Gordana10 им се допаѓа ова.
 8. sesilija

  sesilija Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  4.177
  Допаѓања:
  13.270
  Форумџика на годината 2011

  Ги сакам ваквите теми, ме потсеќаат дека наближува Нова Година :) .
  Лани гласав, ќе гласам и годинава, па се надевам дека ќе победи мојот фаворит :P

  Леле кога летна оваа година бре :wasntme: :lol:
   
  На bubili61, LilPrettyGirl12 и Squirrel им се допаѓа ова.
 9. angel92

  angel92 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2011
  Пораки:
  1.250
  Допаѓања:
  1.745
  Форумџика на годината 2011

  Гласаноооо :)
   
  На LilPrettyGirl12 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  10.060
  Допаѓања:
  132.465
  Форумџика на годината 2011

  Фемина,не и ти...пак ли холограм?! :(
   
  На LilPrettyGirl12, Sara123, rossonerka и 3 други им се допаѓа ова.
 11. La.Reina.Del.Sur

  La.Reina.Del.Sur Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 мај 2011
  Пораки:
  1.508
  Допаѓања:
  3.877
  Форумџика на годината 2011

  гласано и од мене
   
 12. MSkorpionka

  MSkorpionka Популарен член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2011
  Пораки:
  1.972
  Допаѓања:
  4.077
  Форумџика на годината 2011

  Гласав, но во една порака ги напишав двете форумџики, да не требаше посебна порака за секоја или небитно е? :geek: Кажете дури има време да редактирам...
   
 13. Doozy

  Doozy Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 април 2010
  Пораки:
  4.709
  Допаѓања:
  59.950
  Форумџика на годината 2011

  Јас не гласав. Јас номинирав. :D

  Ајде со арно со убаво нека е. ;)
   
  На Hipica и enca.69 им се допаѓа ова.
 14. thinkerbell

  thinkerbell Популарен член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2010
  Пораки:
  1.834
  Допаѓања:
  11.098
  Пол:
  Женски
  Форумџика на годината 2011

  И од мене номинирано :D
   
 15. MissSpark

  MissSpark Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јуни 2011
  Пораки:
  695
  Допаѓања:
  1.286
  Пол:
  Женски
  Форумџика на годината 2011

  Ги номинирав оние членки, за кои ми претставува задоволство кога ги читам нивните постови :)
   
  На L-enna му/ѝ се допаѓа ова.
 16. ines.h

  ines.h Популарен член

  Се зачлени на:
  23 август 2011
  Пораки:
  1.639
  Допаѓања:
  18.501
  Форумџика на годината 2011

  Пуштив глас ;)
   
 17. Juicy

  Juicy Популарен член

  Се зачлени на:
  16 декември 2010
  Пораки:
  1.798
  Допаѓања:
  10.889
  Пол:
  Женски
  Форумџика на годината 2011

  Гласано :)
   
 18. tinkerbelll

  tinkerbelll Популарен член

  Се зачлени на:
  15 мај 2010
  Пораки:
  2.096
  Допаѓања:
  5.014
  Пол:
  Женски
  Форумџика на годината 2011

  Номинирано :)
   
 19. Lacrimosa

  Lacrimosa Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јули 2010
  Пораки:
  1.833
  Допаѓања:
  2.919
  Пол:
  Женски
  Форумџика на годината 2011

  И од мене пуштено. :)
   
 20. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.222
  Допаѓања:
  41.409
  Форумџика на годината 2011

  Aјде ок, ама таа што ќе победи нека каже што е тоа изненадувањето :wasntme: :wasntme: :wasntme:
  Jако ме (не) копка :wasntme: :wasntme: