babylove овошни кашички

Форумџика на годината 2011: Phyramide

Дискусија во 'За форумот' започната од Femina, 19 ноември 2011.

?

Која форумџика ја одбележа 2011 година? (може да гласате за 3 форумџики)

Анкетата е затворена на 5 декември 2011.
 1. Annath

  66 глас(а)
  9,2%
 2. Ariel

  39 глас(а)
  5,5%
 3. Doozy

  95 глас(а)
  13,3%
 4. Hipica

  116 глас(а)
  16,2%
 5. Lilit

  189 глас(а)
  26,4%
 6. LivingGlam

  51 глас(а)
  7,1%
 7. ljubam

  124 глас(а)
  17,3%
 8. ludoto19

  50 глас(а)
  7,0%
 9. marama

  86 глас(а)
  12,0%
 10. Marilyn-Monroe

  51 глас(а)
  7,1%
 11. Phyramide

  247 глас(а)
  34,5%
 12. Rainbow

  80 глас(а)
  11,2%
 13. rossonerka

  107 глас(а)
  15,0%
 14. sesilija

  35 глас(а)
  4,9%
 15. Shelea

  24 глас(а)
  3,4%
 16. starfish

  25 глас(а)
  3,5%
 17. teddybear

  40 глас(а)
  5,6%
 18. Theodora

  46 глас(а)
  6,4%
 19. Trendafilka

  151 глас(а)
  21,1%
 20. zhap4e

  67 глас(а)
  9,4%
Дозволен е избор на повеќе опции
 1. Ann.94

  Ann.94 Популарен член

  Се зачлени на:
  13 мај 2011
  Пораки:
  728
  Допаѓања:
  1.822
  Форумџика на годината 2011

  Номинирано:)
   
 2. Artemission

  Artemission Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2011
  Пораки:
  2.031
  Допаѓања:
  15.654
  Форумџика на годината 2011

  Ги номинирав моите 3 омилени форумџики, се надевам ќе влезат во потесен избор :*
   
 3. Cynthia

  Cynthia Популарен член

  Се зачлени на:
  9 август 2011
  Пораки:
  616
  Допаѓања:
  2.366
  Пол:
  Женски
  Форумџика на годината 2011

  Ги номинирав оние форумџики чии постови ги читам со восхит :)
   
 4. AnaKarenina

  AnaKarenina Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 октомври 2011
  Пораки:
  5.261
  Допаѓања:
  54.978
  Пол:
  Женски
  Форумџика на годината 2011

  Номинирано и од мене :)
   
 5. Marilyn-Monroe

  Marilyn-Monroe Популарен член

  Се зачлени на:
  24 декември 2010
  Пораки:
  1.805
  Допаѓања:
  5.879
  Форумџика на годината 2011

  А предизборна кампања камо? :wasntme:
   
  На Cacy, zhap4e, Annath и 6 други им се допаѓа ова.
 6. green.eyes

  green.eyes Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 јули 2011
  Пораки:
  2.293
  Допаѓања:
  22.711
  Форумџика на годината 2011

  Номинирано :)
   
 7. Magnolija

  Magnolija Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  1.659
  Допаѓања:
  7.623
  Форумџика на годината 2011

  преку целата година трае мори Мерлинке.
  Ти па ич не си политички активна во пасивноста :!:
   
  На Marilyn-Monroe и starbucks им се допаѓа ова.
 8. anneyy

  anneyy Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јули 2010
  Пораки:
  1.280
  Допаѓања:
  1.417
  Форумџика на годината 2011

  Номинирано :)
   
 9. MacaLove

  MacaLove Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2011
  Пораки:
  2.393
  Допаѓања:
  6.300
  Форумџика на годината 2011

  Aбе, а што ако пишете овде дека сте номинирале некој? :D
  Гледам сите и јас номинирав, и јас, и јас...

  Ќе види Фемина дека сте номинирале,не знам зошто и тука пишувате. :D
   
 10. Phyramide

  Phyramide Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  3.009
  Допаѓања:
  14.778
  Форумџика на годината 2011

  Ех Маца, сега и ти, па тоа ти е како после избори кога те фаќа камера и ти на камера кажуваш - ааа да да гласав, си ја исполнив граѓанската должност :D

  Туку, јеј! Оскари се ближат - него тажна сум зошто само една да е?! :( Јас сакам 10, море 20! Многу многу форумџики што сакам да ги номинирам, да добијат некое орденче за нивниот удел за да ова големо форумско виртуелно катче ги тера луѓето да прочитаат нешто и да бидат присутни.

  Како и да е, и јас си гласав - а како што имам фино носе за вакви работи, мииислам скоро да сум сигурна дека пак ќе погодам кој ќе победи :P

  Ц ц ц, стварно, кога помина уште една година?! :x
   
  На crazylady му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Divinebutterfly

  Divinebutterfly Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јули 2011
  Пораки:
  2.953
  Допаѓања:
  9.933
  Пол:
  Женски
  Форумџика на годината 2011

  Абе па,јас во пораката напишав гласам за...Ќе ја избришат? Ако треба нова да пишам,дека ги номинирам,а?
   
 12. MacaLove

  MacaLove Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2011
  Пораки:
  2.393
  Допаѓања:
  6.300
  Форумџика на годината 2011

  ^Aбе ај, ваљда не се толкави ситничари! :D
   
  На Divinebutterfly му/ѝ се допаѓа ова.
 13. ljubam

  ljubam Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2011
  Пораки:
  2.412
  Допаѓања:
  18.402
  Пол:
  Женски
  Форумџика на годината 2011

  Гласано, верувам дека се номинирани за тие што гласав..
   
 14. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  7.866
  Допаѓања:
  117.957
  Форумџика на годината 2011

  Тактички селектирам,ми фали уште една,права да бидам,ептен се мислам и се надевам дека од пакетчево кое делува големко ќе излезат едно 1000 парфемчиња! :rofl:
  А може на три пати по три да номинирам?! :wasntme:
  И дај направете го ептен оскар! Да не можеме да ги гледаме резултатите до самиот крај пред кој Билката ќе одржи емотивен говор,Михајло ќе ги изљуби сите номинирани и та раааам! :rofl:

  (И после фемина рат нумеро 2! :D Ама тоа више друга приказна...)

  Не,сериозно,нека не се гледаат резултатите од гласањето,ако е возможно! :D
   
  На Smilly, zhap4e, Go-Girl и 7 други им се допаѓа ова.
 15. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.203
  Допаѓања:
  41.201
  Форумџика на годината 2011

  Jа уште од сега почнав црвениот тепих да го везам :rofl: :rofl: Pачна изработка ;) 100%
   
  На zhap4e, Annath и anneyy им се допаѓа ова.
 16. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.286
  Допаѓања:
  50.019
  Пол:
  Женски
  Форумџика на годината 2011

  Може нема да биде парфем, па лани беше парфем. :wasntme:
  Да, поинтересно би било да не се гледаат резултатите. :)
  Ај да земам и јас моите да си ги номинирам, да не биде после плачки дека ми ги нема. :rofl:
   
 17. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.070
  Допаѓања:
  6.346
  Пол:
  Женски
  Форумџика на годината 2011

  А замислете да биде мобилен? Не сум јас, изненадувањето од кутијата за подарок ме асоцираше :)
  Уште не сум номинирала, три лајка и ќе го сторам тоа :lol: се шалам .
   
 18. Mishela

  Mishela Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  19 август 2010
  Пораки:
  15.431
  Допаѓања:
  76.068
  Пол:
  Женски
  Форумџика на годината 2011

  Дечки, да прашам нешто - веќе гласав, меѓутоа сега заприметувам дека една од моите наведени форумџики нема доволен број на мислења за да биде номинирана.
  Се важи гласот за другите две, или ќе треба пак да гласам,м ? :^)
   
 19. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.070
  Допаѓања:
  6.346
  Пол:
  Женски
  Форумџика на годината 2011

  Ако нема поминато доволно време можеш да ја редактираш пораката и смени ја форумџиката што нема доволен број мислења. А ако има поминато време и не можеш да редактираш прати порака со другата форумџика, зошто да не се важи гласот за другите две?
   
  На Mishela му/ѝ се допаѓа ова.
 20. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.286
  Допаѓања:
  50.019
  Пол:
  Женски
  Форумџика на годината 2011

  Пораката може да се редактира се додека не е прочитана. :) А нема врска и да е прочитана, другите два гласа ќе се земат во предвид.
   
  На Mishela му/ѝ се допаѓа ова.