babylove овошни кашички

Форумџика на годината 2011: Phyramide

Дискусија во 'За форумот' започната од Femina, 19 ноември 2011.

?

Која форумџика ја одбележа 2011 година? (може да гласате за 3 форумџики)

Анкетата е затворена на 5 декември 2011.
 1. Annath

  66 глас(а)
  9,2%
 2. Ariel

  39 глас(а)
  5,5%
 3. Doozy

  95 глас(а)
  13,3%
 4. Hipica

  116 глас(а)
  16,2%
 5. Lilit

  189 глас(а)
  26,4%
 6. LivingGlam

  51 глас(а)
  7,1%
 7. ljubam

  124 глас(а)
  17,3%
 8. ludoto19

  50 глас(а)
  7,0%
 9. marama

  86 глас(а)
  12,0%
 10. Marilyn-Monroe

  51 глас(а)
  7,1%
 11. Phyramide

  247 глас(а)
  34,5%
 12. Rainbow

  80 глас(а)
  11,2%
 13. rossonerka

  107 глас(а)
  15,0%
 14. sesilija

  35 глас(а)
  4,9%
 15. Shelea

  24 глас(а)
  3,4%
 16. starfish

  25 глас(а)
  3,5%
 17. teddybear

  40 глас(а)
  5,6%
 18. Theodora

  46 глас(а)
  6,4%
 19. Trendafilka

  151 глас(а)
  21,1%
 20. zhap4e

  67 глас(а)
  9,4%
Дозволен е избор на повеќе опции
 1. Lovely

  Lovely Популарен член

  Се зачлени на:
  30 ноември 2009
  Пораки:
  1.262
  Допаѓања:
  1.056
  Пол:
  Женски
  Форумџика на годината 2011

  Номинирано :) Ајде уште 5 дена избори..
   
 2. Strumfeta93

  Strumfeta93 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.191
  Допаѓања:
  3.850
  Форумџика на годината 2011

  Ами јас.. јас... не можам да изберам само три :sweat: .
   
  На Cacy, IndieGirl и la-chicka им се допаѓа ова.
 3. macysh

  macysh Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2010
  Пораки:
  1.027
  Допаѓања:
  649
  Форумџика на годината 2011

  Номинирано и од мене :) Искрено,два дена се мислев кој да номинирам,од кога се појави темата се до сега :$
   
 4. Mini-Mouse

  Mini-Mouse Популарен член

  Се зачлени на:
  3 април 2011
  Пораки:
  530
  Допаѓања:
  1.438
  Пол:
  Женски
  Форумџика на годината 2011

  Номинирано и од мене :) Па со среќа на сите !
   
 5. blond

  blond Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  2.251
  Допаѓања:
  4.685
  Форумџика на годината 2011

  Номинирав. Без двоумење :)
   
 6. SexyLady

  SexyLady Популарен член

  Се зачлени на:
  5 септември 2010
  Пораки:
  2.791
  Допаѓања:
  3.257
  Пол:
  Женски
  Форумџика на годината 2011

  Done!
  Го пуштив моето гласче. :)
  Но сепак сите членки заслужуваат браво :clap: и едно поклонување :bow: од моја страна, сите го заслужуваат местово. :f:
  Нели, да би била само една членка (Мис-Форум Грл 2011) форумот не би бил она што е сега...
  Конграџулејшнс на победникот (уште од сега) кој и да е, знам дека е заслужено. :*
   
 7. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  14.965
  Пол:
  Женски
  Форумџика на годината 2011

  Гласано 8)
   
 8. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.561
  Допаѓања:
  19.991
  Форумџика на годината 2011

  Што и да е наградата не е битно. Битно е гласањето да е фер и да се изгласа онаа која заслужува. Годинава треба да се избере онаа која досега не добила никаква награда ... а потрошила доста време и квалитетни постови со кои вреди да биде нумеро уно.
   
  На Smilly, crazylady, Strumfeta93 и 4 други им се допаѓа ова.
 9. Yipman2

  Yipman2 Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 октомври 2010
  Пораки:
  4.004
  Допаѓања:
  24.980
  Форумџика на годината 2011

  Мислев диносаурусот да го номинирам , ама глупо ке испадне


  ај ставивме 3 и мислам дека знам кој се топ 3 фаворити кој ке имаат најмногу гласови :lol:


  со среќа и да тепате , и подарокот ... бесплатен месец поминат со џастин бибер ]:) ]:) ]:) ]:) ]:) ]:)
   
  На crazylady, Divinebutterfly, Phyramide и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 10. Marilyn-Monroe

  Marilyn-Monroe Популарен член

  Се зачлени на:
  24 декември 2010
  Пораки:
  1.805
  Допаѓања:
  5.879
  Форумџика на годината 2011

  Искрено, поради можноста за истоименото изненадување, ме заплашува престојната борба за самодокажување. :|
   
  На Cacy, zhap4e, Gordana10 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 11. DeepBlue

  DeepBlue Популарен член

  Се зачлени на:
  21 мај 2011
  Пораки:
  758
  Допаѓања:
  1.092
  Форумџика на годината 2011

  незнам зашто ама се мислам дека една од овие ке биде...Phyramide, Dozzy или Trendafilka
  може е ова и реално незнам знам само дека нема да номинирам ради тоа што премалку ги знам а и годината од пола ја фатив.
  а од тие што ми се драги тешко дека некоја од нив ке изберат
  затоа сум воздржан уствари дајте понуда може ке успеете да ме предомислите :rofl: или не |(
   
  На sanjaeva му/ѝ се допаѓа ова.
 12. M.a.r.i.l.y.n

  M.a.r.i.l.y.n Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јануари 2011
  Пораки:
  852
  Допаѓања:
  720
  Форумџика на годината 2011

  Гласав, па ќе видиме што ќе биде ;)
   
 13. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.070
  Допаѓања:
  6.346
  Пол:
  Женски
  Форумџика на годината 2011

  Па тоа е интересно, што е изненадување, битна-небитна некого ќе израдува сигурно што и да е, самото чувство дека си добил подарок те радува дури и да не знаеш што е, барем кај мене е така :)
  Постоењево на форумов само по себе е награда за женскиов пол :P
  А и заслужено ќе биде која и да биде избрана. ;)
   
  На julie77 му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Linn1

  Linn1 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2011
  Пораки:
  1.221
  Допаѓања:
  1.933
  Форумџика на годината 2011


  Трендафилка.. не верувам, лани беше, нема да биде интересно пак. :D За другиве, ќе си ќутам, не издавам за кого ќе гласам 8)
   
 15. AlicaInWonderland

  AlicaInWonderland Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  3.438
  Допаѓања:
  9.244
  Форумџика на годината 2011

  А за нас "поновите" некои информации како на пример кој ја однел наградата лани :) како се осеќала....? :D

  Сега само треба да се номинира така? па после ќе се објават првите 20, па после ќе гласаме.....м?
   
 16. martinuska

  martinuska Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јули 2010
  Пораки:
  3.095
  Допаѓања:
  3.744
  Форумџика на годината 2011

  Ете тројца и од мене :lol:
   
 17. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.286
  Допаѓања:
  50.019
  Пол:
  Женски
  Форумџика на годината 2011

  Лани беше Трендафилка сосема заслужено. :)
  Сега се номинациите, потоа ќе биде ставено како анкета со форумџиките и ќе се гласа за три.
  Па стои од лани темата, може да се види. :)
   
 18. nenuska

  nenuska Популарен член

  Се зачлени на:
  18 јуни 2010
  Пораки:
  623
  Допаѓања:
  454
  Форумџика на годината 2011

  Nominirav i jas se nadevam ke mi bidat na vrv od listata moite favoritki :)
   
 19. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  16.730
  Допаѓања:
  146.065
  Пол:
  Женски
  Форумџика на годината 2011

  А што со форумџиите? Има и пристојни машки членови кои заслужуваат награда. Знам дека е ова претежно женски форум, ама има и неколкумина припадници на „посилниот“ пол кои си го најдоа своето место под сонцето на Фемина. Мое мислење е дека и тие треба да бидат рамноправни и земени предвид во овој избор :)
   
  На JoxyTheFreak, Neytiri, Cacy и 14 други им се допаѓа ова.
 20. girl.23

  girl.23 Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јули 2011
  Пораки:
  2.129
  Допаѓања:
  1.765
  Форумџика на годината 2011

  Гласано.......... :D