babylove овошни кашички

Форумџика на годината 2011: Phyramide

Дискусија во 'За форумот' започната од Femina, 19 ноември 2011.

?

Која форумџика ја одбележа 2011 година? (може да гласате за 3 форумџики)

Анкетата е затворена на 5 декември 2011.
 1. Annath

  66 глас(а)
  9,2%
 2. Ariel

  39 глас(а)
  5,5%
 3. Doozy

  95 глас(а)
  13,3%
 4. Hipica

  116 глас(а)
  16,2%
 5. Lilit

  189 глас(а)
  26,4%
 6. LivingGlam

  51 глас(а)
  7,1%
 7. ljubam

  124 глас(а)
  17,3%
 8. ludoto19

  50 глас(а)
  7,0%
 9. marama

  86 глас(а)
  12,0%
 10. Marilyn-Monroe

  51 глас(а)
  7,1%
 11. Phyramide

  247 глас(а)
  34,5%
 12. Rainbow

  80 глас(а)
  11,2%
 13. rossonerka

  107 глас(а)
  15,0%
 14. sesilija

  35 глас(а)
  4,9%
 15. Shelea

  24 глас(а)
  3,4%
 16. starfish

  25 глас(а)
  3,5%
 17. teddybear

  40 глас(а)
  5,6%
 18. Theodora

  46 глас(а)
  6,4%
 19. Trendafilka

  151 глас(а)
  21,1%
 20. zhap4e

  67 глас(а)
  9,4%
Дозволен е избор на повеќе опции
 1. Lepaaa

  Lepaaa Популарен член

  Се зачлени на:
  5 февруари 2011
  Пораки:
  2.066
  Допаѓања:
  8.081
  Пол:
  Женски
  Форумџика на годината 2011

  И јас номинирав ! :lol:
   
 2. Special.Someone

  Special.Someone Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 август 2011
  Пораки:
  943
  Допаѓања:
  634
  Форумџика на годината 2011

  гласанооооо... :)
   
 3. CoverGirl10

  CoverGirl10 Популарен член

  Се зачлени на:
  9 декември 2010
  Пораки:
  271
  Допаѓања:
  2.342
  Пол:
  Женски
  Форумџика на годината 2011

  И јас се согласувам, Трендафилка лани заслужено ја освои наградата. Се надевам дека и оваа година ќе биде заслужено. Тешко е да избереш три омилени :worried:
   
 4. skyAngel

  skyAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  16 август 2010
  Пораки:
  1.530
  Допаѓања:
  2.764
  Форумџика на годината 2011

  Готовоооо! :)
   
 5. marama

  marama Форумски идол

  Се зачлени на:
  20 април 2010
  Пораки:
  4.811
  Допаѓања:
  68.794
  Пол:
  Женски
  Форумџика на годината 2011

  Мене ама ич не ми беше тешко да одберам :)
   
  На Mygirl му/ѝ се допаѓа ова.
 6. ViktorijaMari

  ViktorijaMari Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јули 2011
  Пораки:
  464
  Допаѓања:
  158
  Форумџика на годината 2011

  кај да гласам?
   
 7. Mishela

  Mishela Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  19 август 2010
  Пораки:
  15.431
  Допаѓања:
  76.068
  Пол:
  Женски
  Форумџика на годината 2011

  Гласаш по ЛП кај фемина, пишува на првата страница од темава. :)
   
 8. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.779
  Форумџика на годината 2011

  ^ Поточно НЕ ГЛАСАШ, туку НОМИНИРАШ максимум 3 форумџики или форумџии. Гласањето е подоцна.
   
 9. ana-banana

  ana-banana Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2011
  Пораки:
  1.277
  Допаѓања:
  744
  Пол:
  Женски
  Форумџика на годината 2011

  Номинирав со тешко срце искрено, не 3 јас би номинирала 13 ама ете морав да се одлучам :bow:
   
 10. Elennaa

  Elennaa Популарен член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2011
  Пораки:
  3.901
  Допаѓања:
  12.689
  Пол:
  Женски
  Форумџика на годината 2011

  Оф, море муко моја јежова.
  Гледам повеќето гласале, јас уште се мислам. :doh: Уште да беа 3, арно ќе беше, ама повеќе се.
  Ај би требало да се решам до четврток. :tmi:
   
 11. Mygirl

  Mygirl Популарен член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2010
  Пораки:
  577
  Допаѓања:
  847
  Форумџика на годината 2011

  Ниту мене. Одма си одбрав 3 :)
   
  На wolf4e му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Breezy

  Breezy Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2011
  Пораки:
  476
  Допаѓања:
  765
  Форумџика на годината 2011

  Се надевам дека ќе се бираат по квалитетот на мислењата, а не по експонираноста на форумџиките. Инаку јас моите 3 ги номинирав. :)
   
 13. sonce777

  sonce777 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2010
  Пораки:
  461
  Допаѓања:
  260
  Пол:
  Женски
  Форумџика на годината 2011

  Јас предложив три ги испратив во лична порака до фемина но незнам дали правилно пратив и ке бидат ли регистрирани вие како испракате?
  Немам никаде дека е испратена во лични пораки стои дека немам.
  Неможам да се снајдам. :hai:
   
 14. nenuska

  nenuska Популарен член

  Се зачлени на:
  18 јуни 2010
  Пораки:
  623
  Допаѓања:
  454
  Форумџика на годината 2011

  Jas isprativ kako sto pisuva ama porakata mi stoi vo neprocitani sto znaci ne ja dobila femina ili??
   
 15. Elennaa

  Elennaa Популарен член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2011
  Пораки:
  3.901
  Допаѓања:
  12.689
  Пол:
  Женски
  Форумџика на годината 2011

  Не, тоа значи дека не ја прочитала. :)
   
  На nenuska му/ѝ се допаѓа ова.
 16. Cacy

  Cacy Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2010
  Пораки:
  2.245
  Допаѓања:
  1.546
  Форумџика на годината 2011

  Гласано и од мене :)
   
 17. WhiteAngel

  WhiteAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2011
  Пораки:
  2.107
  Допаѓања:
  1.637
  Форумџика на годината 2011

  А јас би прашала дали ланската победничка смее повторно годинава да победи??
   
 18. sonce777

  sonce777 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2010
  Пораки:
  461
  Допаѓања:
  260
  Пол:
  Женски
  Форумџика на годината 2011

  Предложив три дали важи до 24часот номинирањето.
  Нестрпливо чекам да видам кои се 20те.
  :hai: :)
   
 19. Meggy

  Meggy Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  238
  Допаѓања:
  386
  Форумџика на годината 2011

  Кога ќе се гласа? Нели требаше од вчера? :)
   
 20. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.070
  Допаѓања:
  6.346
  Пол:
  Женски
  Форумџика на годината 2011

  Koга ќе биде поставена анкетата во темава . :)
  А дотогаш веројатно треба да се прочитаат, соберат и пребројат номинираните форумџики.
  Претпоставка: можда на фемина и стигнале многу ЛП-ки и додека да се среди се, поставувањето на анкетата се пролонгирало. Трпение, како и да е до 2012 ќе гласаме :D