1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Форумџика на денот

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од summer-lover, 18 декември 2013.

 1. summer-lover

  summer-lover Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2013
  Пораки:
  379
  Допаѓања:
  1.256
  Пол:
  Женски
  Овде ке си пишуваме која ни е форумџика на денот и зошто..
  Мене денес ми е Little -Pinkyзаради интересните мислења и активноста 8)
   
 2. Papillon.Papi

  Papillon.Papi Популарен член

  Се зачлени на:
  5 октомври 2013
  Пораки:
  3.240
  Допаѓања:
  9.694
  Пол:
  Женски
  Форумџика на денот си ми ти, summer-lover, што ја направи темава и конечно нешто ново и интересно! :clap:
   
  На cresa-jagoda и summer-lover им се допаѓа ова.
 3. Kaylie

  Kaylie Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 октомври 2013
  Пораки:
  500
  Допаѓања:
  1.399
  Мене форумџика на денот ми е Someonespecial, славеничката. :hug:
   
  На Someonespecial и QueenElena им се допаѓа ова.
 4. QueenElena

  QueenElena Популарен член

  Се зачлени на:
  1 август 2013
  Пораки:
  1.212
  Допаѓања:
  1.287
  Неколкуте на кои им е роденден или именден.
  Се сеќавам дека беа Someonespecial, nikiii, sweet-нешто..Извинете ако заборавив некого. :)
   
  На Someonespecial му/ѝ се допаѓа ова.
 5. angelche16

  angelche16 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  2.200
  Допаѓања:
  8.806
  Пол:
  Женски
  @Anabelle.Amorette поради аватарот што знам барем за мене мислам така :)
   
  На Anabelle.Amorette му/ѝ се допаѓа ова.
 6. PogbaPol

  PogbaPol Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  2.503
  Допаѓања:
  10.354
  Пол:
  Машки
 7. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  13.038
  Допаѓања:
  163.218
  Пол:
  Женски
  На simonna.a и PogbaPol им се допаѓа ова.
 8. PogbaPol

  PogbaPol Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  2.503
  Допаѓања:
  10.354
  Пол:
  Машки
  Se trudev :D
   
  На simonna.a и Someonespecial им се допаѓа ова.
 9. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  11.157
  Допаѓања:
  63.031
  Пол:
  Женски
  За форумџика на денов ја бирам @Rama . Само што се уклучив на Фемина сабајлево и тука од страната на последните коментари видов дека пишала нешто во темата Обожавање на блажената Марија (Богородица). Го прочитав коментарот и заклучив дека девојкава е прекрасна. Се восхитувам на нејзината вера но и нејзината скромност. Досега само убави и пристојни коментари читам од неа, што е реткост на форумов. Затоа и ја давам титулата форумџика на денот. :) А читам и дека си ги сака внучињата, многу често пишува за нив. Знам колку е посебна таа врска и таа љубов. :)
  Браво девојко за твојата чиста душа и ум.
   
  На cresa-jagoda, theowndemon, Petra777 и 5 други им се допаѓа ова.
 10. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  13.038
  Допаѓања:
  163.218
  Пол:
  Женски
  @Ketrin.Moon со нејзината поезија :f: Не само денес, туку на секој ден кога инспирира споделувајќи ја својата инспирација во СДК. :hug:
  Многу ми е мило што ни се врати и ја живна темата, што пак почна редовно да ги боиш и разубавуваш страниците со твојата креативност :l:
   
  На cresa-jagoda, Espadrila, theowndemon и 6 други им се допаѓа ова.
 11. elimkd

  elimkd Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 октомври 2012
  Пораки:
  5.295
  Допаѓања:
  37.045
  Пол:
  Женски
  @referentka
  :!:И тоа не само на денот
   
  На Petra777, Dust, Mr. Right и 2 други им се допаѓа ова.
 12. Ketchup

  Ketchup Член на тимот

  Се зачлени на:
  23 декември 2014
  Пораки:
  5.889
  Допаѓања:
  41.604
  На Someonespecial, Аliсe и Dust им се допаѓа ова.
 13. Аliсe

  Аliсe Популарен член

  Се зачлени на:
  28 јули 2015
  Пораки:
  319
  Допаѓања:
  6.976
  r u trolling me image.jpg
   
  На simonna.a, theowndemon, elimkd и 6 други им се допаѓа ова.
 14. Ketchup

  Ketchup Член на тимот

  Се зачлени на:
  23 декември 2014
  Пораки:
  5.889
  Допаѓања:
  41.604
 15. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  11.157
  Допаѓања:
  63.031
  Пол:
  Женски
  Не е форумџика, форумџија е :)
  Драгиот наш @Vitaly
  Прееска пишував во топ 10 форумџии, него го заборавив па се редактирав но сега решив да му посветам еден пост само нему. :)
  Браво младичу за твојот бистар ум, а во иднина се надевам ќе прераснеш во уште попаметен и подобар човек. :)
   
  На elimkd, Petra777, Sashko1992 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 16. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  4.660
  Допаѓања:
  46.936
  На simonna.a и КикиМаус им се допаѓа ова.
 17. referentka

  referentka Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  13 ноември 2012
  Пораки:
  14.225
  Допаѓања:
  314.509
  @Bridget
  за да ја опуштиме...да се учи на слава полека
   
  На gjoker4e, mal.ecka, Espadrila и 7 други им се допаѓа ова.
 18. Ketchup

  Ketchup Член на тимот

  Се зачлени на:
  23 декември 2014
  Пораки:
  5.889
  Допаѓања:
  41.604
  На simonna.a, Someonespecial и Lella им се допаѓа ова.
 19. Lella

  Lella a blasphemous bitch Член на тимот

  Се зачлени на:
  2 јануари 2013
  Пораки:
  4.968
  Допаѓања:
  27.111
  Пол:
  Женски
  На simonna.a, Someonespecial и Ketchup им се допаѓа ова.
 20. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  11.157
  Допаѓања:
  63.031
  Пол:
  Женски
  @Mr.Awesome затоа што си не полн, туку преполн со позитивна енергија. Префрли ми и мене малку... :)