1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Форумџики кои ја одбележаа 2012

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Offspring, 17 декември 2010.

 1. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.165
  Допаѓања:
  26.990
  Шетајќи низ други форуми, забележав ваква тема и решив да ја отворам и овде. Би било убаво да премине во традиција и секоја година да се отвара ваква тема :)

  Најдобар мод/админ: Реинбоу, затоа што е редовна во консултации :)
  Најлош мод/админ: Вики44е, затоа што слабо ја има на форумов. (ноу офенс)
  Најинтелигентна форумџика: Лилит
  Најдуховита: Пирамитка
  Најсериозна: Гордана10
  Најтупаџика: Сите вмровчиња, почнувајќи од Вику
  Најпровокаторка: ///
  Најспамер: Имаше повеќе, во последно време ред
  Најкреативна: Хајди, Сесилија и Шилеа
  Најстабилна во ставови: Трендафилка
  Најлажга: Ред
  Најискрена: Пирамитка
  Најзаљубена: Бројче
  Најприземена (објективена): Трендафилка, Лилит, Сесилија, Боависта...
  Најдрска: Лилит, Реинбоу, Сесилија :$
  Најдиректна: Лилит, Реинбоу, Сесилија, Нелче
  Најфина: Сесилија
  Најдосадна: Оние од четот што го окупираат |( + кате д грејт, Тренди, Пинк4евр, ред, , и уште неколку такви што се дојдени да пишат само во СДК, како се чувствувате денес, и што би му кажале. И да не се тие, ќе бидат други, крајно несодржајни теми на кои неможе да се искаже став или ќе измиксаат нивно мислење од сите други предходни.
  Најинтересен машки член: Зоки Поки
  Форумџика со најтапа смисла за хумор : Ќе дополнам кога ќе се сетам...
  Најфорумџика во негативен поглед за цела година: Иако не е повеќе меѓу нас (се надевам барем) Прити.
  Најфорумџика во позитивен поглед за цела година: Веќе е избрана, баш како што гласав. Трендафилка
   
  На glosipgirl, zoki-poki, broken099 и 7 други им се допаѓа ова.
 2. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.834
  Пол:
  Женски
  Форумџики кои ја одбележаа годината :)

  Офи ај те молам додека не ти поминало копчето ,,редактирај,, , додади се во:
  - стабилните на свои ставови
  - дрските
  - и директните :$

  :D :D
  И ти си тука, ама 100% си рекла ај да не се ставам сама :wasntme:
   
 3. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.165
  Допаѓања:
  26.990
  Форумџики кои ја одбележаа годината :)

  Тоа другите нека кажат :$
   
 4. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.183
  Пол:
  Женски
  Форумџики кои ја одбележаа годината :)

  Најсериозна сум :!: па дури и страшна :geek: ]:) :rofl: :rofl:
  добро, не до толку ]:) :rofl:
   
  На bluegirl7 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.081
  Допаѓања:
  61.922
  Пол:
  Женски
  Форумџики кои ја одбележаа годината :)

  Најдобар мод/админ: Ана, и лежат категориите.
  Најлош мод/админ: За викиче се сложувам(исто де ноу офенс)
  Најинтелигентна форумџика: Лилит
  Најдуховита: Пирамитка, Лилит(со нејзината саркастична смисла за хумор :) )
  Најсериозна: Ариел, ОзбилнаЖена
  Најтупаџика: Пинк, Кате д Грејт(и тука без навреда, ама мислам ќе се поправат :)
  Најпровокаторка: Сесилија
  Најспамер: Да, се сложувам имаше многу спамери :)
  Најкреативна: Шилеа дефинитивно
  Најстабилна во ставови: Трендафилка,Џули77
  Најлажга: Па не знам за лажги, ги имало и нив повеќе. Ама не именувам, и така ќе речат дека не сум во право :lol:
  Најискрена: Офспринг
  Најзаљубена: Бројче
  Најприземена (објективена): Трендафилка, Лилит, Сесилија, Боависта...(се сложувам тука)
  Најдрска: Лилит,Офспринг, Сесилија
  Најдиректна: Лилит, Сесилија, Нелче, Џули77
  Најфина: Тедибер, Бројче, Горде
  Најдосадна: Оние од четот што го окупираат |(( за четот се сложувам, иако ги има и многу што си се и по темиве досадни)
  Најпесимист:Офспринг
  Најинтересен машки член: Не знам за машкиве, не ги читам баш, едино Марли од постарите :)
  Форумџика со најтапа смисла за хумор:И мене не ми текнува ова...
  Најфорумџика во негативен поглед за цела година: И за Притица се сложувам :)
  Најфорумџика во позитивен поглед за цела година: И јас би ја ставила Трендафилката :)
  Eдит: А во најсериозна и Малото би го ставила :)
   
  На Wild.Child, sonce777, Annath и 5 други им се допаѓа ова.
 6. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  3.023
  Допаѓања:
  6.137
  Пол:
  Женски
  Форумџики кои ја одбележаа годината :)

  Најдобар мод/админ: Се знае,билката од админи :) Од модераторите Анатх.
  Најлош мод/админ: Вики44е,слабо ја има по форумот,а порано беше поактивна.Ајде ја чекаме повторно :)
  Најинтелигентна форумџика: Лилит
  Најдуховита: Пирамитка
  Најсериозна: Гордана10,Ариел,Озбилнажена
  Најтупаџика: Пинк4евер ... Се надевам ќе се поправи
  Најпровокаторка: Не ми текнува ///
  Најспамер: На почетокот Лина 24 ама се смени таа.Во последно време пинк4евер,кате д грејт,ред.
  Најкреативна: Шилеа,Хајди
  Најстабилна во ставови: Трендафилка,Лилит,Оффспринг
  Најлажга: Не би сакала овде да набројам. :)
  Најискрена: Сесилија,Оффспринг,Пирамитка
  Најзаљубена: Бројче и Анннни
  Најприземена (објективена): Трендафилка, Лилит, Сесилија
  Најдрска: Лилит,Сесилија,Оффспринг
  Најдиректна: Лилит,Оффспринг,Сесилија
  Најфина: Фиарлес,Трендафилка
  Најдосадна: Чето-окупирачите.
  Најинтересен машки член: Зоки Поки и Марли
  Форумџика со најтапа смисла за хумор : :?:
  Најфорумџика во негативен поглед за цела година: ПритигрлЈ |(
  Најфорумџика во позитивен поглед за цела година: Трендафилка
   
  На zoki-poki, HeidiDiWalt, sonce777 и 2 други им се допаѓа ова.
 7. Phyramide

  Phyramide Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  3.009
  Допаѓања:
  14.799
  Форумџики кои ја одбележаа годината :)

  Најдобар мод/админ: Анат, Оффи, Рејнбоу...мислам дека ве имаше повеќе.
  Најлош мод/админ: не можам да проценам.
  Најинтелигентна форумџика: Вајлд Чајлд, Трендафилка, Лилит
  Најдуховита: барем овие ме имаат насмеано до солзи КИМ (сто пати), Лилит, Оффи, Хајди
  Најсериозна: ОзбилнаЖена, Гордана10, Неса
  Најтупаџика: оние од чет и секако Прити со нејзините батки, Клара, ХХХ666 и не знам другите никови кои и беа
  Најпровокаторка: не знам како е мислено ова ама мислам дека Притица успеа сите да не испровоцира на некој начин :)
  Најспамер: ги имаше повеќе нели?
  Најкреативна: Шилеа, Хајди
  Најстабилна во ставови: Трендафилка, Џули, Бокичка
  Најлажга: појма немам. Не сум анализирала до толку, а секако дека ги имаше :)
  Најискрена: Офспринг
  Најзаљубена: Бројче, Скај Ејнџл
  Најприземена (објективена): Бокичка, Џули, Трендафилка, Сесилија, Боависта...
  Најдрска: Лилит, Офспринг, Сесилија
  Најдиректна: Лилит, Сесилија, Џули, Рејнбоу, Лоли, Оффи
  Најфина: Бокичка, Џули, Тедибер, Багуфче, Старфиш, Ангелче, Квин...е не можам да одлучам!
  Најдосадна: во последно време Пинк (и тука ноу офенс) ;)
  Најпесимист: Офспринг
  Најинтересен машки член: Зоки Поки, Аполон
  Форумџика со најтапа смисла за хумор: е тука не знам
  Најфорумџика во негативен поглед за цела година: Прити
  Најфорумџика во позитивен поглед за цела година: Трендафилка, ја гласав, ја избраа, што повеќе да кажам?! :)

  Би сакала да додадам уште нешто. Ако не ми се налутите.

  Најпозитивна форумџика: Гоу Грл
  Секс гуру: Сесилија (после Мартина срцушот нели) :lol:
  Моден гуру: Боа Виста и Фирлес
  Форумџика со најдобар музички вкус: Вајлд Чајлд, Трендафилка и секако мојата музичка сродна душа КИМ :*

  Искрено, најискрено - многу тешко ми се бира само една форумџика. Секоја е толку посебна и толку оригинална на свој начин, што ми е тешко да издвојам само една. Поготово кога треба да гласам за најфина форумџика а толку многу фини ги има тука. Срцуфки една до друга сте се наредиле! :)
   
  На zoki-poki, Wild.Child, nesa и 13 други им се допаѓа ова.
 8. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.222
  Допаѓања:
  41.450
  Форумџики кои ја одбележаа годината :)

  Најдобар мод/админ: офи,rainbow,ана
  Најлош мод/админ: Вики44е, затоа што слабо ја има на форумов-(и јас се согласувам). (ноу офенс)
  Најинтелигентна форумџика: Лилит,Трендафилка,Пирамитка
  Најдуховита: Хајди
  Најсериозна: Гордана10
  Најтупаџика: Сите оние кои што замараат со безвезни работи :)
  Најпровокаторка:////
  Најспамер: повеќе има
  Најкреативна: Боависта,Трендафилка,Росонерка
  Најстабилна во ставови: Трендафилка,Лилит,Офи,
  Најлажга: /
  Најискрена: Офи, Трендафилка
  Најзаљубена: Сите
  Најприземена (објективена): Трендафилка, Лилит, Сесилија, Боависта Офи...
  Најдрска: Лилит, Реинбоу, Сесилија,Офи
  Најдиректна: Лилит, Реинбоу, Сесилија, Офи,Трендафилка,Боависта
  Најфина: Мимс-89,куин.с,блонд
  Најдосадна: Оние од четот што го окупираат |( и муживе-казанова
  Најинтересен машки член: Зоки Поки
  Форумџика со најтапа смисла за хумор : Пинк(не се лути :) )
  Најфорумџика во негативен поглед за цела година: Прити,Тигрица,ХХХ6......
  Најфорумџика во позитивен поглед за цела година: Трендафилка
   
  На zoki-poki, HeidiDiWalt, Annath и 5 други им се допаѓа ова.
 9. Trendafilka

  Trendafilka Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  5.941
  Допаѓања:
  27.580
  Форумџики кои ја одбележаа годината :)

  Најдобар мод/админ: Анат и Rainbow
  Најлош мод/админ: поима немам кој лошо си ја врши работата да бидам искрена.
  Најинтелигентна форумџика: Лилит
  Најдуховита: Хајди ди Волт (ихааааа, го погодив целото име :D ), Пирамид

  Најтупаџика: Сите на кои дечковците им забраниле да имаат ФБ и се преселија тука да известуваат директен пренос од дневната соба, кујната, училиштето и wc-то |(
  Најпровокаторка: Сесилија
  Најспамер: ми текнува на Ива-Мици, Лина24, но сосем на почетокот. Не земам искрено за зло, Фемина е интересна и првите денови можеш да забегаш малку на форумот :D
  Најкреативна: Шилеа, Шилеа, Шилеа !!! :nod:
  Најстабилна во ставови: Анат, Џули, Иренна
  Најлажга: Strawberry18 :|
  Најискрена: Оффспринг, Иренна
  Најзаљубена: Теди :hug: и Аннни
  Најприземена (објективена): Боависта, Анат, Бокичка, Ариел.
  Најдрска: Лилит, Сесилија, Оффспринг
  Најдиректна: Лилит, Сесилија, Оффспринг
  Најфина: Пирамид, Лудото19, Багуфче, Бројче
  Најдосадна: Уф, една ли е |(
  Најинтересен машки член: Зоки Поки, AlekNovy

  Мои категории :
  Најсекси: Боависта
  Најмеланхолична: Wild Child, Багуфче
  Најосвежување на форумот: Георгина ;)
  Највоспитана: Фемина90, Вери

  Најфорумџика во негативен поглед за цела година: Devojka Sk aka Boy from town. Да бидам искрена, колку сака нека има добри и остри размислувања дотичниот лик како Boy from Town, за мене играта Dr Jekyll and Mr Hyde е морбидна и плаче за клиника Бардовци.

  Најфорумџика во позитивен поглед за цела година: За мене лично - Шилеа.

  Јас мислев се гласа едно по едно, и ја кликнав Оффи, после укопчав дека требаше да стиснам три одеднаш, ама доцна :D Плавуша бре.
   
  На zoki-poki, annnni, ludoto19 и 8 други им се допаѓа ова.
 10. viki44e

  viki44e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.086
  Форумџики кои ја одбележаа годината :)

  Најпрво благодарам за номинациите за најлош модератор :bow: ''Критика'' и номинација на место...Нема љутиш!Од оправдани причини(имам разговарано со Билката)ретко го посетував форумот..Еве гледам колку што можам почесто да сум тука...

  Сега моите номинации... :geek:

  Најдобар мод/админ:Анат и Горде..
  Најлош мод/админ:Е јас мислам дека ваков нема...
  Најинтелигентна форумџика:Вајлд,Гоу,Лилипоп & Ози..
  Најдуховита:Ким
  Најсериозна:Горде
  Најтупаџика:Прити и Лина24
  Најпровокаторка:Пак Прити и Сесилија..
  Најспамер:Ги има многу..
  Најкреативна:Пирамитка,Росонерка,Боа Виста,Ангелче...
  Најстабилна во ставови:Џули
  Најлажга:///
  Најискрена:Кате21,Бројчето,Карак
  Најзаљубена:Скај,Бројчето и Анннии
  Најприземена (објективна):Трендафилка и Оззии
  Најдрска:Офспринг,Сесилија
  Најдиректна:Лилит
  Најфина:Ангелче,Карак,Ненушка,Ким,Бројчето
  Најдосадна:///
  Најинтересен машки член:Lastbreath
  Форумџика со најтапа смисла за хумор :///
  Најфорумџика во негативен поглед за цела година:Прити
  Најфорумџика во позитивен поглед за цела година:Хипица
   
  На nenuska, annnni, Wild.Child и 13 други им се допаѓа ова.
 11. BoaVista

  BoaVista Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  3.902
  Допаѓања:
  31.207
  Пол:
  Женски
  Форумџики кои ја одбележаа годината :)

  Најдобар мод/админ: Реинбоу
  Најлош мод/админ:///
  Најинтелигентна форумџика: Лилит,Офи,Трендафилка и Пирамитка
  Најдуховита: Пирамитка, Лилит, Офи
  Најсериозна: Гордана10, Ариел
  Најтупаџика: Вику и Пинк
  Најпровокаторка:///
  Најспамер: Ред
  Најкреативна: Шилеа, Пирамитка, Георгина
  Најстабилна во ставови: Трендафилка, Офи
  Најлажга: ///
  Најискрена: Офи, Трендафилка, Пирамитка и Лилит
  Најзаљубена: Теди
  Најприземена (објективена): Трендафилка, Лилит, Сесилија, Пирамитка, Фиарлес,Анат
  Најдрска: Сесилија
  Најдиректна: Лилит, Сесилија, Офи, Трендафилка, Реинбоу
  Најфина: Офи, Лолипоп, Бланка, Пирамитка, Бројче, Скар, Лудото, Мисс, Фиарлес, Џули...
  Најдосадна: ///
  Најфорумџика во позитивен поглед за цела година: Трендафилка, Офи и Пирамитка(оние за кои јас гласав)
   
  На Miss-Independent, Annath, julie77 и 6 други им се допаѓа ова.
 12. x.Daisy.x

  x.Daisy.x Популарен член

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  3.875
  Допаѓања:
  13.388
  Форумџики кои ја одбележаа годината :)

  Најдобар мод/админ: Билката, секако и Аннатх, Реинбоу, Оффи
  Најлош мод/админ: // п.с. Пишуваше дека модераторот не е задолжен секојдневно да го посетува форумот и дека никој нема да му замери ако отсуствува подолг период. (така нешто.)
  Најинтелигентна форумџика: Пирамидка
  Најдуховита: Пирамитка, Хајди
  Најсериозна: Гордана10
  Најтупаџика: Прити, и сите други нејзини профили!
  Најпровокаторка: Прити
  Најспамер: незнам.
  Најкреативна: Шилеа, Марли и Хајди
  Најстабилна во ставови: Трендафилка и оффи
  Најлажга: Прити!
  Најискрена: Оффи
  Најзаљубена: Анннни
  Најприземена (објективена): Трендафилка, Сесилија
  Најдрска: Лилит, Оффи, Сесилија :$
  Најдиректна: Лилит, Оффи, Сесилија
  Најфина: Пирамидка, Тедди
  Најдосадна: Оние од четот што го окупираат |( (се согласувам.)
  Најинтересен машки член: Марли
  Форумџика со најтапа смисла за хумор : не сум забележала.
  Најфорумџика во негативен поглед за цела година: Прити.
  Најфорумџика во позитивен поглед за цела година: Трендафилка


  Најпример/идол: Оффи, Трендафилка, Пирамидка, ВајлдЧајлд
  Иритирач: Тренди во последно време многу ме иритираше. :wasntme:
  Најмила: Теди мечето.
  Најсредена: ФБИ, БоаВиста, Оффи(мнгоу ми се свиѓа на Оффи стилот)
  Најсекси: Марамка, БоаВиста, Фби, Оффи, Багуф4е и уште многу многу...
  Најиграч: Данилела (на Форумски игри)
  НајРОК: ВајлдЧајлд. :y:
  Најмистериозна: Лилит
  Нај-куче-љубител: БоаВиста.
  П.с. Ноу офенс! Мое мислење! :)
   
  На annnni, Wild.Child, FBI и 7 други им се допаѓа ова.
 13. GeorGinnA

  GeorGinnA Популарен член

  Се зачлени на:
  20 октомври 2010
  Пораки:
  667
  Допаѓања:
  2.006
  Форумџики кои ја одбележаа годината :)

  Јас за покусо да не останам еве ја мојата листа.Нормално впечатоци добиени за овој период од кога сум доселена на Вистерија Фемина Лејн :D
  Најдобар мод/админ: Реинбоу
  Најлош мод/админ:///
  Најинтелигентна форумџика: Пирамитка,Трендафилка,Лилит
  Најдуховита: Лилит,Пирамитка
  Најсериозна: Горде
  Најтупаџика: Пинк
  Најпровокаторка:НЕ успеав нажалост да ја "запознаам",ама од оние мислења што и ги начекав Притица,без конкуренција :punch:
  Најспамер: \\\
  Најкреативна: Шилеа, Пирамитка,Хајди
  Најстабилна во ставови: Трендафилка, Офи,Џули
  Најлажга: Блек-и,ама Оффи Бонд 007 ја провали 8)
  Најискрена: Офи, Боависта,Марама
  Најзаљубена: Бројчето
  Најприземена (објективена): Трендафилка,Фиарлес,Сесилија
  Најдрска: Лилит
  Најдиректна: Лилит, Сесилија,Оффи
  Најфина: Марама,Џули,Пирамитка,Бројчето,Хипица....има повеќе фини девојки :$
  Најдосадна: онаа со приказната за господин К |(
  Најфорумџика во позитивен поглед за цела година: Трендафилка,излишно е да го побивам мнозинството :clap:
   
  На HeidiDiWalt, Hipica, Annath и 4 други им се допаѓа ова.
 14. Go-Girl

  Go-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  3.712
  Допаѓања:
  3.983
  Форумџики кои ја одбележаа годината :)

  јас во последно време не ги пратам многу, ама ај ќе пишам од тие кои ги знам :D
  Најдобар мод/админ: Билката (закон е) :rock:
  Најлош мод/админ: незнам зошто не ни гледам што и како работат :$
  Најинтелигентна форумџика: Ана
  Најдуховита: Трендафилка
  Најсериозна: Озбилна жена
  Најтупаџика:
  Најпровокаторка:
  Најспамер:
  Најкреативна: Росониерка и Георгина
  Најстабилна во ставови: Ангелче
  Најлажга:
  Најискрена: Вајлд Чајлд
  Најзаљубена: Скај ејнџел и тедибеар
  Најприземена (објективена): Реинбоу
  Најдрска:
  Најдиректна: Хипи
  Најфина: Ким
  Најдосадна: кејт д грејт
  Најинтересен машки член: Алек
  Форумџика со најтапа смисла за хумор :
  Најфорумџика во негативен поглед за цела година:
  Најфорумџика во позитивен поглед за цела година:

  *немам ставено форумџики во многу категории, ќе ставам кога ќе ми текне кои се, затоа што само позитивните ги забележувам и ми оставаат впечаток.... :$
  **има многу да се набројат во секоја категорија, но нели треба да се избере 1 или ете 2 :lol:
   
  На Wild.Child, Hipica, Annath и 5 други им се допаѓа ова.
 15. TheKiketoo

  TheKiketoo Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2010
  Пораки:
  1.240
  Допаѓања:
  883
  Форумџики кои ја одбележаа годината :)

  Најдобар мод/админ: Аннатх, Реинбоу, Оффи
  Најлош мод/админ: //
  Најинтелигентна форумџика:Лилит
  Најдуховита:Лилит, Пирамитка, Хајди
  Најсериозна: озбилна жена, Гордана10
  Најтупаџика: Прити, & пинк
  Најпровокаторка: Прити
  Најспамер: има многу, не можам да се одлучам на кој да му ја дадам титулата :wasntme:
  Најкреативна: Шилеа,Росонерка, Марли, Хајди
  Најстабилна во ставови: Трендафилка
  Најискрена: Сесилија
  Најзаљубена: Анннни, Бројче, Теди
  Најприземена (објективена): Трендафилка, Сесилија
  Најдрска: Лилит, Оффи, Сесилија
  Најдиректна: Лилит, Оффи, Сесилија
  Најфина: Тедди
  Најдосадна: Оние од четот што го окупираат & пинк
  Најинтересен машки член: Марли
  Форумџика со најтапа смисла за хумор : пинк
  Најфорумџика во негативен поглед за цела година: Прити.
  Најфорумџика во позитивен поглед за цела година: Трендафилка
   
  На annnni, HeidiDiWalt, Annath и 4 други им се допаѓа ова.
 16. Fearless

  Fearless Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 септември 2010
  Пораки:
  944
  Допаѓања:
  1.344
  Форумџики кои ја одбележаа годината :)

  ајдобар мод/админ: Михајло :rock:
  Најлош мод/админ: немам поим кој што прави :worried:
  Најинтелигентна форумџика: ВајлдЧајлд, Пирамидка, Лилитка.
  Најдуховита: Хајди,Нелче,Георгинна
  Најсериозна: Анатх, Гордана10, ОзбилнаЖена, Ариел
  Најтупаџика: пинк,прити
  Најискрена: Сесилија, Иренна, Оффи
  Најкреативна: Георгинна, Хајди
  Најстабилна во ставови: Трендафилка, Пирамидка
  Најлажга: прити, и сите режисери
  Најзаљубена: Марамче, Тедди :inlove: :
  Најприземена (објективена): Оффспринг, Трендафилка, Озбилнажена
  Најдиректна: Лилит, Оффи, Сесилија
  Најфина: Пирамидка, Марама, Оффи, Анатх
  Најдосадна: Пинк пак :( без лутешки
  Најинтересен машки член: ги немам читнато маживе, освен Марли со извонреден вкус за музика
  Најфорумџика во негативен поглед за цела година: Прити најверојатно, касно стасав, не ја начекав да ме изнервира :D
  Најфорумџика во позитивен поглед за цела година: Трендафилка, Оффи
  Најпример/идол: ОзбилнаЖена
  Најдобра и најмила:Багуфче, Анатх
  Иритирач: овие од приватен, и овие домашна што бараа да им пишуваме :rofl:
  Секогаш разболено: Бројче
  Најинтересни за читање: Георгинна и Пирамидка
  Најубаво облечени: ФБИ; Боа,Баге,Рассонерка
  Највпечатлива: Оффи
   
  На Wild.Child, FBI, HeidiDiWalt и 9 други им се допаѓа ова.
 17. teddybear

  teddybear Популарен член

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  2.679
  Допаѓања:
  10.367
  Форумџики кои ја одбележаа годината :)

  Најдобар мод/админ: Сите си ја вршат работата како што треба ... барем така мислам ...
  Најлош мод/админ: немам појма
  Најинтелигентна форумџика: Вајлдчајлд дефинитивно,Ангелчето,Пирамида,Гордана
  Најдуховита: Георгина,Спичлес,Нелче,Гоугрл,миссиндепендент
  Најсериозна: Анат,Гордана,Бокичка,Џули77
  Најтупаџика:
  Најискрена: трендафилка,Скајенџел,Оффи.
  Најкреативна: Боависта,кикето,Алис-хеидивалт,Пирамитка
  Најстабилна во ставови: Трендафилка,Лакримоса,џули77
  Најлажга:
  Најдрска:Лилит сесилија и Оффи
  Најзаљубена: Марама,Бројче,Скај,Трендафилка,Виножитка,Оффи,лилит,тедигреј,Блонд,Карак... :
  Најприземна (објективена): Трендафилка
  Најдиректна: Лилит, Оффи, Сесилија
  Најфина: Виножитка,Бројче,Дејзи,Бона,Трендафилка,Иренна,кате21,Карак,душица
  Најдосадна:
  Најинтересен машки член: Марли,Зоки поки и мистериус.
  Најфорумџика во негативен поглед за цела година:
  Најфорумџика во позитивен поглед за цела година: Трендафилка, Анатх
  Најпример/идол: Озбилнажена,Ариел,Трендафилка
  Најдобра и најмила:Бројче,
  Најубаво облечени: Багуфче,Боависта,Мисснезависна,скајенџел
  Највпечатлива: Оффи
   
  На zoki-poki, Miss-Independent, GeorGinnA и 20 други им се допаѓа ова.
 18. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.693
  Форумџики кои ја одбележаа годината :)

  Најинтелигентна форумџика: Горде, Пирамидка, Ана;
  Најдуховита: Ла Фиј;
  Најсериозна: Бејби Кети
  Најтупаџика: ПРИТИЦА - без конкуренција, дефинитива менте; :D
  Најпровокаторка: Притица again;
  Најкреативна: Хајди, Шилеа, Трендафилка;
  Најстабилен во ставови: Бојфромтаун;
  Најлажга: Притица again, again and again; :D
  Најискрена: Пирамитка
  Најзаљубена: Бројката :*
  Најдрска: Офи, Лилит, Реинбоу, Сеси;
  Најдиректна: Сеси и Рејнбоу
  Најфина: Пирамида, Хипи, Вики, Бројче, Гоу, Кате, Емче-кремче, Сеси, Теди беар... ве има повеќе :) ;

  Секогаш позитивна: Гоу-Грл :*
  Со најдобар стил за музика: Пирамида, БојФромтаун, Форевр Јанг, Криси;
  Форумџика за пример: Ана


  П.С. ќе додадам повеќе деновиве, сега сум многу уморена. :)
   
  На HeidiDiWalt, Hipica, Annath и 5 други им се допаѓа ова.
 19. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.165
  Допаѓања:
  26.990
  Форумџики кои ја одбележаа годината :)

  пута 11 ...

  Ми смо та екипа 8)

  ]:) ]:) ]:)
   
 20. NelChe

  NelChe Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 октомври 2010
  Пораки:
  348
  Допаѓања:
  277
  Форумџики кои ја одбележаа годината :)

  ^^^ Ах u bad, BAAAAAAAAD GIRL(S)! :lol: