1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Форумџики кои ја одбележаа 2013

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Snow-Queen, 4 декември 2013.

 1. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.011
  Пол:
  Женски
  [​IMG]Новата година се ближи, старата останува испишана со својата историја...каква историја испишавме ние на Фемина, што се поминавме, и кој и каков впечаток оставил ќе видиме во темава :)
  Повелете девојки: (немам во моментов време, но најбрзо што можам и јас ќе пишам кој каков впечаток ми оставил оваа 2013г.) слободно бришете го и дополнувајте го списокот. [​IMG]

  Најдобар мод/админ:
  Најлош мод/админ:
  Најинтелигентна форумџика:
  Најоргинална:
  Најдуховита:
  Најсериозна:
  Најтупаџика:
  Најпровокаторка:
  Најспамер:
  Најкреативна:
  Најмодерна:
  Најсонувалка:
  Најстабилна во ставови:
  Најлажга:
  Најискрена:
  Најзаљубена:
  Најприземена (објективена):
  Најдрска:
  Најдиректна:
  Најоптимист:
  Најфина:
  Најдосадна:
  Најинтересен машки член:
  Форумџика со најтапа смисла за хумор :
  Најфорумџика во негативен поглед за цела година:
  Најфорумџика во позитивен поглед за цела година:
  Најневеста:
  Најтрудница:
  Најкомуникативна:
   
  На mal.ecka, LittlePinky, Someonespecial и 3 други им се допаѓа ова.
 2. Umbrella22

  Umbrella22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  3.951
  Допаѓања:
  33.918
  Пол:
  Женски
  Сноу се прашував кога ќе ја отвориш темава :lol: Ајде јас да го скршам мразот :)

  Најинтелигентна форумџика: Shelea
  Најоргинална: Trendafilka
  Најдуховита: Lunicka, Doozy
  Најсериозна: RainBow
  Најтупаџика: Papillon.Papi
  Најспамер: Ocila
  Најкреативна: MeU, FigiMK
  Најмодерна: Marama, Anabel-a
  Најлажга: Ocila
  Најискрена: Ketrin.Moon
  Најзаљубена: Libera, Kertin.Moon... јас :rofl:
  Најдиректна: Lilit
  Најоптимист: Shelea
  Најфина: Serafima
  Најдосадна: Srcekrsacka
  Најинтересен машки член: Yipman2
  Форумџика со најтапа смисла за хумор: Srcekrsacka
  Најфорумџика во негативен поглед за цела година: Levely
  Најневеста: Jagoda123, Snow-Queen
  Најтрудница: Сите идни мамички :wasntme:
  Најкомуникативна: Trendafilka, Viktorijaaa5, Sadgirl21
   
  На Trendafilka, Libera, lunicka и 9 други им се допаѓа ова.
 3. Dream-Girl

  Dream-Girl ☀️

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  20.123
  Допаѓања:
  195.298
  Пол:
  Женски
  Најинтелигентна форумџика:Ketrin.Moon
  Најоргинална:a-anabela
  Најдуховита:Viktorijaaa5
  Најсериозна:RainBow
  Најтупаџика:QueenElena
  Најспамер:ocila
  Најкреативна:Ketrin.Moon
  Најмодерна:worried:enza-Parole
  Најстабилна во ставови:Trendafilka
  Најлажга:Cvetetto
  Најискрена:Ariela09
  Најзаљубена:Decapitated.Hanna
  Најдиректна:Ariela09
  Најфина:zuzu92
  Најдосадна:ocila
  Најинтересен машки член:Yipman2
  Форумџика со најтапа смисла за хумор :worried:rcekrsacka
  Најфорумџика во негативен поглед за цела година:QueenElena
  Најфорумџика во позитивен поглед за цела година:worried:helea
  Најневеста:Jagoda123
  Најкомуникативна:LittlePinky,Dog-lover,Јас :rofl: :rofl:

  Јеј втора сум :D
   
  На senza.parole, Dog-lover, LittlePinky и 5 други им се допаѓа ова.
 4. AquaBlue

  AquaBlue Популарен член

  Се зачлени на:
  28 септември 2013
  Пораки:
  236
  Допаѓања:
  571
  Најдобар мод/админ: RainBow, Ariel
  Најлош мод/админ: Дефинитивно Bilkata, mihajlo и Dijana, на ништо не ни враќаат :P
  Најдуховита: simonna.a
  Најсериозна: Moira
  Најтупаџика: Cvetetto
  Најкреативна: MeU
  Најмодерна: MandyLane, chocolate.me
  Најискрена: Ariela09
  Најзаљубена: francais, Ketrin.Moon
  Најдиректна: Summerlover
  Најфина: Ketrin.Moon
  Најдосадна: summer-lover
  Најинтересен машки член: Yipman2, Marjan007
  Најфорумџика во позитивен поглед за цела година: MSkorpionka
  Најневеста: Snow-Qeen, Jagoda123
  Најкомуникативна: Papillon.Papi, Kaylie, Dog- lover :rofl:


  ]:)
   
  На simonna.a, Chocolate.me, MandyLane и 10 други им се допаѓа ова.
 5. DigY

  DigY Популарен член

  Се зачлени на:
  4 мај 2011
  Пораки:
  3.479
  Допаѓања:
  6.481
  Ау не знам дали ке можам да одговорам на сите, иако сум веке подолг период овде, сепак сум позната по ретките здружувања :D
  Најдобар мод/админ:-Ариел  Најсериозна:Озбилна жена

  Најпровокаторка: Лилит (не у лоша смисла) :D

  Најкреативна:Никиииииии


  Најстабилна во ставови: дефинитивно Теси и Озбилна жена

  Најискрена:Никиии пак :D
  Најзаљубена:Сноу-квин
  Најприземена (објективена): Теси

  Најдиректна: Јас :D
  Најоптимист: Викторијааа5


  Најинтересен машки член: Дволичен

  Најфорумџика во негативен поглед за цела година: секоја што е песимист :^)
  Најфорумџика во позитивен поглед за цела година: Теси

  Најтрудница: сите мамички се најтрудници
  Најкомуникативна: пак-Теси, Викторијааа5, Ники

  -Исто така морам да додадам дека ми се допаѓаат мислењата и на -Хермоса, Аноук, Софијанока и однапред се извинувам ако сум утнала у пишување на нечив ник, зошто сум човек што само своето име го памти :emo:
   
  На Anouk, hermosa, ozbilnazena и 4 други им се допаѓа ова.
 6. Kaylie

  Kaylie Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 октомври 2013
  Пораки:
  500
  Допаѓања:
  1.402
  Најдобар мод/админ: RainBow, Gordana10 & Ariel
  Најлош мод/админ: bilkata
  Најинтелигентна форумџика: Annath, Trendafilka, Ketrin.Moon
  Најоргинална: Lilit, anabel-a, Hipster
  Најдуховита: Summerlover
  Најсериозна: RainBow
  Најтупаџика: QueenElena
  Најспамер: ocila
  Најкреативна: meU, Snow-Queen
  Најмодерна: Rose96
  Најстабилна во ставови: tessie, ozbilnazena, Gordana10
  Најлажга: ocila
  Најискрена: Lilit, ariela09, Umbrella22, Ketrin.Moon
  Најзаљубена: Snow-Queen
  Најдиректна: ariela09
  Најфина: Snow-Queen, Ketrin.Moon
  Најдосадна: QueenElena, ocila
  Најинтересен машки член: Yipman2 :rock:
  Најфорумџика во негативен поглед за цела година: QueenElena, Barbica
  Најфорумџика во позитивен поглед за цела година: Gordana10, tessie, Ariel, Annath
  Најневеста: Jagoda123
  Најтрудница: Snow-Queen
  Најкомуникативна: Someonespecial, Ketrin.Moon, Umbrella22, Dog-lover, Dream-Girl, AquaBlue, Papilion.Papi

  Сите сте посебни на свој начин, ама овие феминки и феминци ми оставиле посебен впечаток. Поздрав до сите вас! :hug:
   
  На Dog-lover, Papillon.Papi, ozbilnazena и 14 други им се допаѓа ова.
 7. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  13.097
  Допаѓања:
  163.512
  Пол:
  Женски
  [​IMG] Јас сум на ред :D , ова ќе биде малку подолго, бидејќи навистина многу од вас ми оставија впечаток. :)

  Најдобар мод/админ: RainBow, Gordana10
  Најинтелигентна форумџика: Trendafilka, Annath, tessie, Lilit
  Најоригинална: anabel-a, Hipster
  Најдуховита: Elennaa, Summerlover, simonna.a
  Најсериозна: vinozito1 (не во негативна смисла :!: :) )
  Најкреативна: AnaKarenina, Shelea
  Најмодерна: Rose96, anabel-a, senza.parole, BoaVista
  Најспамер: Cvetteto
  Најстабилна во ставови: tessie
  Најискрена: ariela09, Lilit, Umbrella22
  Најзаљубена: Ketrin.Moon, Umbrella22 :wasntme:
  Најдиректна: Summerlover
  Најактивна: sadgirl21
  Најмудра: Peppermint, lunicka, ozbilnazena
  Најфина: Gordana10, Serafima, Divinebutterfly, Dog-lover, Antoninaaa, Ketrin.Moon, teddybear, rici.aaaaa... еее фини девојки има за набројување до утре :D
  Најинтересен машки член: Yipman2
  Најфорумџика во позитивен поглед за цела година: Trendafilka, bittersweet
  Најневеста: Jagoda123, Snow-Queen
  Најтрудница: сите, не сакам да ги делам :angel:
  Најкомуникативна: LittleFairy, Kaylie, Gordana10, Summerlover, Anouk, Antoninaaa, Dream-Girl, Dog-lover, LittlePinky, Ketrin.Moon, leighton23, Viktorijaaa5... и тука многу ги има :D
  Најосвежување на форумот: Ketrin.Moon, Dog-lover
  Најинтересни за читање: AnaKarenina, Trendafilka, Sexybaby86, teddybear, bittersweet, lunicka, ozbilnazena, Hipster, LilBaby... :)
   
  На BoaVista, simonna.a, Umbrella22 и 32 други им се допаѓа ова.
 8. happygirl

  happygirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 јули 2010
  Пораки:
  4.263
  Допаѓања:
  21.874
  Пол:
  Женски
  Ајде и јас да си кажам :)

  Најдобар мод/админ: Ариел
  Најинтелигентна форумџика: Лилит, Даничап, Анатх
  Најоригинална: Кетрин.Мун
  Најдуховита: Битерсвит, Дузи, Тедибеар
  Најсериозна: Самерлавер
  Најкреативна: Шилеа, Анабела, Марама
  Најмодерна: Боа, Марама, Анабела
  Најспамер: Очила
  Најстабилна во ставови: Хипстер, Лилит, Трендафилка
  Најискрена: Тедибеар
  Најзаљубена: Дузи, Сноу Квин
  Најдиректна: Лилит, Самерлавер
  Најдосадна: Срцекршачка
  Најинтересен машки член: Јипман
  Најфорумџика во негативен поглед за цела година: Срцекршачка
  Најфорумџика во позитивен поглед за цела година: Битерсвит, Сноу Квин
  Најневеста: Јагода123
  Најтрудница: сите мешковци :)
  Најкомуникативна: Сноу Квин, Теси, Анушка Нестле
   
  На BoaVista, danichap, Snow-Queen и 10 други им се допаѓа ова.
 9. AngelOfArh

  AngelOfArh Форумски идол

  Се зачлени на:
  26 септември 2011
  Пораки:
  18.022
  Допаѓања:
  96.997
  Пол:
  Женски
  Најдобар мод/админ: Ариел
  Најлош мод/админ: мислам дека оние кои ги влечат конците се катастрофални, не лоши, немаат никаква перцепција кон што оди форумов и го направија кашапопара, башка тоа што од ветувањата ништо не видовме
  Најинтелигентна форумџика: Шилеа и Љубам
  Најоргинална: Анабел-а
  Најдуховита: Луничка, Битесвит и Лилит
  Најсериозна: Озбилна жена и Теси, ама позитивно озбилни, не се досадни со нивната озбилност
  Најтупаџика: Срцекршачка
  Најпровокаторка: овие лажниве снаи и мајки, ќе напраат збрка и ќе му ја киднат во некој друг идентитет
  Најспамер: Дримгрл
  Најкреативна: Анабел-а и Меу
  Најмодерна: Анабел-а
  Најстабилна во ставови: Теси, Срекичка, Серафима
  Најлажга: Очила
  Најискрена: Лилит, Моира, Анатх
  Најзаљубена: Сноу Квин
  Најприземена (објективена): Моира
  Најдрска: МСкорпионка, и таму кај што треба и кај што не треба
  Најдиректна: Абеја
  Најоптимист: Сноу Квин
  Најфина: Срекичка за претседател, ја обожавам
  Најдосадна: Срцекршачка
  Најинтересен машки член: Витомир
  Форумџика со најтапа смисла за хумор : Срцекршачка
  Најфорумџика во негативен поглед за цела година: Трудничка
  Најфорумџика во позитивен поглед за цела година: Трендафилка
  Најневеста: Јас, нормално :D
  Најтрудница: Срекичка
  Најкомуникативна: Теси и Срекичка, со нив две можам од јутра до сутра да си пишувам :D
   
  На Snow-Queen, meU, Trendafilka и 8 други им се допаѓа ова.
 10. summer-lover

  summer-lover Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2013
  Пораки:
  385
  Допаѓања:
  1.262
  Пол:
  Женски
  Најдобар мод/админ: Bilkata
  Најинтелигентна форумџика: Wild-child
  Најоргинална: Gioia
  Најдуховита: Papillon-Papi
  Најсериозна: Озбилна жена
  Најкреативна: RIRIFENTY
  Најмодерна: ketrin-moon
  Најсонувалка:jas :P
  Најстабилна во ставови:Lella
  Нјалажгa:worried:rckata28 :*
  Најискрена: /
  Најзаљубена: zaljubenata
  Најприземена (објективена): Femina777
  Најдрска: /
  Најдиректна: Trendafilka
  Најоптимист: Femina777
  Најфина: Lella
  Најдосадна:/
  Најинтересен машки член: Vitomir
  Форумџика со најтапа смисла за хумор : Jas :/
  Најфорумџика во негативен поглед за цела година: sadgirl
  Најфорумџика во позитивен поглед за цела година: femina777
  Најневеста: Angelofarh
  Најтрудница:Среќичка
  Најкомуникативна:Lella
   
  На Srckata28, Papillon.Papi, Gioia и 5 други им се допаѓа ова.
 11. XstrongerX

  XstrongerX Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  1.714
  Допаѓања:
  5.088
  Пол:
  Женски
  Најмрзлива : Јас
  Зошто : Правам кратка рецензија на изборов во полза на штедење зборови.
  Нај***се*** : Трендафика, се поистоветувам со нејзините ставови и размислувања, се пронаоѓам во нејзините постови, ја гласам за се најпозитивно наведено во листата.
  Најмодерна : Анабел-а, исто ми се свиѓа и Љубам како се дотерува, ако се поретко ја има.
  Најдосадна : Папилон Папи or whatever she's called заедно со другарките што си ги најде на форумов. (Queen Elena etc.)
  Нај престанав-да-ја-читам : а ми беше меѓу омилените, Лилит :tmi: не за друго, имав и имам еден така подог период кај што го одмарам мозокот од стратегиски игри и слично па гледам Лилит пишала некаде и БЕГАМ !
  Најмаж : Yipman2 да бев послаба и разведена, ќе ти се пуштав.
  Најкул : Zalosna, женскава е ... пробај ако вреди, ако не арно. Немора претходно да се информираш со каква цел е форумот или темата. :D
  Најмонолог : Во изведба на Срцекршачка, како и секогаш. Ќе си ракажи, ќе се утеши и ќе донесе заклучок за случка со ликови кои само таа ги познава и не се труди да ни образложи на останатите.
  Најрелигиозна/ Комуникативна/ Најфина : Серафима, и кој не гласал за неа е грешка. ( п.с единствената е која ми пратила лп по доооооолго време ) :D :!: :?:
  Најдуховита : Doozy
  Најдиректна : Summerlover


  Се надевам до крајот на годинава ќе соберам мотивација да ја дополнам листата.
   
  На Domino, Doozy, Bozica1980 и 5 други им се допаѓа ова.
 12. gingerchild

  gingerchild Популарен член

  Се зачлени на:
  19 август 2011
  Пораки:
  1.495
  Допаѓања:
  4.992
  Пол:
  Женски
  Најинтелигентна форумџика:
  Најоргинална: Lunicka
  Најдуховита: Doozy
  Најсериозна: psychic
  Најспамер: ocila
  Најкреативна: anabel-a
  Најмодерна:ababel-a
  Најсонувалка:Shelea
  Најстабилна во ставови:Lilit
  Најлажга:adriana lima & ocila
  Најискрена:Lilit
  Најзаљубена:Shelea
  Најприземена (објективена):Trendafilka, Lilit
  Најдрска: Не знам дали некој се сеќава на bliznacka, ама бооооооооооооооооже!
  Најдиректнa:Lilit
  Најоптимист:Shelea
  Најфина:Hipster
  Најдосадна:Dream Girl tinka mace и другачките
  Најинтересен машки член:Yipman
  Форумџика со најтапа смисла за хумор :srcekrsacka
  Најфорумџика во негативен поглед за цела година: Не знам кој да одберам од ДримГрл и компанија :D
  Најфорумџика во позитивен поглед за цела година: anabel-a
  Најневеста: Snow Queen
  Најтрудница: Snow Queen
   
  На psychic, Trendafilka, Snow-Queen и 5 други им се допаѓа ова.
 13. LittlePinky

  LittlePinky Популарен член

  Се зачлени на:
  8 јануари 2013
  Пораки:
  1.420
  Допаѓања:
  4.392
  Пол:
  Женски
  [​IMG] Еве го и мојот список :wasntme:

  Најдобар мод/админ: Ariel
  Најинтелигентна форумџика: anabel-a, Trendafilka
  Најоргинална: anabel-a
  Најдуховита: Elennaa, Yipman2, simonna.a, lunicka, Doozy
  Најсериозна: vinozito, Lilit, psychic, vitomir
  Најспамер: Cvetteto, Srcekrsacka
  Најкреативна: anabel-a
  Најмодерна: BoaVista, Rose96, MandyLane, chocolate.me
  Најсонувалка: појма неам
  Најстабилна во ставови: Trendafilka 8)
  Најискрена: Ketrin.Moon
  Најзаљубена: :?: Кetrinka :D
  Најприземена (објективена): Lilit, Godrana10
  Најдрска: MSkorpionka
  Најдиректна: Summerlover 8)
  Најоптимист: Shelea, Snow.Queen
  Најфина: Ketrin.Moon, Gordana10, Someonespecial итн.
  Најдосадна: Srcekrsacka боооже
  Најинтересен машки член: кој друг ако не Yipman2 8)
  Најфорумџика во позитивен поглед за цела година: Trendafilka
  Најневеста: Сите :angel:
  Најтрудница: Сите :angel:
  Најкомуникативна: Someonespecial, Gordana10, Dog-lover, Dream-Girl, LittleFairy, Papillion.Papi, Kaylie, Lella, Ketrin.Moon, simonna.a (ќе те заборавев мор :wasntme: :fubar: ) итн.

  [​IMG]
   
  На BoaVista, simonna.a, psychic и 15 други им се допаѓа ова.
 14. levely

  levely Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јуни 2011
  Пораки:
  914
  Допаѓања:
  902
  Најдобар мод/админ: Ariel
  Најинтелигентна форумџика: Trendafilka, Shelea , anabela-a
  Најоргинална: anabel-a, Yimpan2
  Најдуховита: Yimpan2
  Најспамер: ocila
  Најкреативна: anabela-a
  Најмодерна: Rose-26
  Најсонувалка:/
  Најстабилна во ставови:trendafilka, snowqueen
  Најоптимист: shelea
  Најфина: LittleFairy
  Најдосадна:Dream-Girl ,Srcekrsacka и тие нивните пријателки :wasntme:
  Најинтересен машки член: Yimpan2 ами фала богу
  Најфорумџика во негативен поглед за цела година: Umbrella22
  Најневеста: site
  Најтрудница:worried:ite
  Најкомуникативна:LittleFairy
   
  На Umbrella22, Snow-Queen, Yipman2 и 3 други им се допаѓа ова.
 15. Vikica.cuci

  Vikica.cuci Популарен член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2011
  Пораки:
  1.520
  Допаѓања:
  3.293
  Пол:
  Женски
  Ајде и јас да пишам во темава :)
  Најдобар мод/админ: Виножитка, Горде, Ариел.
  Најинтелигентна форумџика: Трендафилка, Лилит, Хипстер.
  Најоргинална: Хипстер, АнаКаренина, Трендафилка, Кетрин.Мун
  Најдуховита: Луничка, Анабела, Битерсвит.
  Најсериозна: Виножитка и Лилит.
  Најкреативна: Луничка, АнаКаренина, Кетрин.Мун, Трендафилка.
  Најмодерна: Анабела, Росе96.
  Најстабилна во ставови: Трендафилка, Хипстер, Лилит.
  Најискрена: Луничка, Хипстер, Трендафилка, Лилит.......
  Најзаљубена: Чадорче22 и јас :lol:
  Најприземена (објективена): Хипстер, АнаКаренина, Луничка.
  Најдрска: Лилит(во позитивна смисла дрска :lol: )
  Најдиректна: Лилит, Трендафилка.
  Најоптимист: Луничка, Дузи, Шелеа...
  Најфина: Хипстер, Кетрин.Мун, Спешалка, Кајли, Горде, Серафима, Дузи, трендафилка....
  Најинтересен машки член: Јипмен2.
  Најфорумџика во позитивен поглед за цела година: Хипстерка.
  Најневеста: Сноуквин.
  Најкомуникативна: Кетрин.Мун, Спешалка, Горде, Барби20 и уште многу други.
  Најинтересни за читање: Хпстер, Трендафилка, Анабела, луничка, Кетрин.Мун, АнаКаренина, тедимече, Трендафилка, озбилнажена, Битерсвит..
   
  На Barbie20, teddybear, Shelea и 15 други им се допаѓа ова.
 16. Dog-lover

  Dog-lover Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2013
  Пораки:
  1.510
  Допаѓања:
  3.743
  Пол:
  Женски
  Најдобар мод/админ: Гордана10, Ариел..
  Најинтелигентна форумџика: Трендафилка,Кетрин.Мун, Шлеа, Дузи, Ана Каренина..
  Најоргинална: ЛилБејби,Хипстер..
  Најдуховита: Еленнаа,Симонна.а, анабела
  Најсериозна: Виножитка, Лилит..
  Најкреативна: Ана Каренина, Кетрин.Мун..
  Најмодерна: Анабела,Росе96,Боа Виста..
  Најстабилна во ставови: Трендафилка.
  Најискрена: Кетрин.Мун..
  Најзаљубена: Кетрин.Мун, Амбрела, Франсис..
  Најприземена (објективена): Гордана10..
  Најдиректна: СамрЛавр
  Најоптимист: Ана Каренина..
  Најфина: Кетрин.Мун,Самуанспешл..
  Најинтересен машки член: Јипи.. 8)
  Најфорумџика во позитивен поглед за цела година: Кетрин.Мун,анабел-а,Серафима,Трендафилка,Ана Каренина, Самуанспешл..
  Најневеста: сите.. :)
  Најтрудница: сите.. :)
  Најкомуникативна: симонна.а,Кетрин.Мун, Самуанспешл,АкваБлу,свит-стар,ЛитлФејри,Кајли,ЛитлПинки, Кејли, Лела, Дрим-грл..


  :hai: :*
   
  На BoaVista, simonna.a, vinozito1 и 17 други им се допаѓа ова.
 17. MandyLane

  MandyLane Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 август 2011
  Пораки:
  3.614
  Допаѓања:
  23.237
  Пол:
  Женски
  Да не ги поминувам сите категории, ќе ги пишам само оние кои ми се истакнале во нешто конкретно.

  Нај-освежување на форумов: Ketrin-Moon
  Најинтересна за читање: bittersweet
  Најинтелигентна: Nymeria
  Нај другарче во гледање серии: Vikica.cuci, Hipster.
  Најмодерна/креативна: anabel-a
  Најоптимист: Shelea
  Нај Цаци Паковска: Summerlover :) ( без навреда, го мислам од аспект на разбирање од мода )
  Најзаљубена: Повторно, Shelea.

  ...to be continued.
   
  На Espadrila, Shelea, Nymeria и 5 други им се допаѓа ова.
 18. Lella

  Lella Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  2 јануари 2013
  Пораки:
  5.306
  Допаѓања:
  28.821
  Пол:
  Женски
  Ај и јас да не сум кусо. Малце сум скрената од другите феминки ама тоа си е. :D

  Најдобар мод/админ: Ariel
  Најлош мод/админ: Lilit (од кога сеуште беше)
  Најинтелигентна форумџика: Trendafilka
  Најоргинална: Dala
  Најдуховита: lunicka, Doozy
  Најсериозна: MSkorpionka
  Најтупаџика: Cvetteto
  Најкреативна: Ketrin.Moon
  Најмодерна: mili4ka123
  Најстабилна во ставови: Hipster, Azriel1
  Најлажга: ocila
  Најискрена: Lilit, srcekrsacka
  Најзаљубена: Ketrin.Moon
  Најприземена (објективена): Trendafilka
  Најдрска: Lilit
  Најдиректна: Trendafilka
  Најоптимист: Snow-Queen
  Најфина: Someonespecial
  Најдосадна: tane92
  Најинтересен машки член: нема
  Форумџика со најтапа смисла за хумор : Lilit (според мене :emo: )
  Најфорумџика во позитивен поглед за цела година: Snow- Queen
  Најневеста: Snow-Queen
  Најтрудница: Snow-Queen (ама и запнав на Сноу, секаде ја ставив :lol: )
  Најкомуникативна: Someonespecial, Papilon.Papi, Aque-Blue, tea4e, sweet-star........
   
  На mili4ka123, Azriel1, Dala и 9 други им се допаѓа ова.
 19. Barca-Gril

  Barca-Gril Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2013
  Пораки:
  874
  Допаѓања:
  927
  Пол:
  Женски
  Најдобар мод/админ: Rainbow
  Најлош мод/админ: /
  Најинтелигентна форумџика: Trendafilka Ketrin.Moon
  Најоргинална: Anonymous996
  Најдуховита: Summer.Lover,Hermosa
  Најсериозна:Ozbilnazena
  Најтупаџика: Queen.Elena
  Најкреативна: a-anabela
  Најмодерна:Rose96,a-anabela,chocolate.me
  Најсонувалка:/
  Најстабилна во ставови:Lella
  Најлажга: Cvetetto
  Најискрена:ariela09
  Најзаљубена: Ketrin.Moon,
  Најприземена (објективена): Trendafilka
  Најдиректна: Summer.lover
  Најфина: Gordana10,Lella
  Најинтересен машки член: дефинитивно Dvolicen
  Форумџика со најтапа смисла за хумор :
  Најфорумџика во негативен поглед за цела година: /
  Најфорумџика во позитивен поглед за цела година:Someonespecial
  Најневеста,Најтрудница:Snow.Queen
  Најкомуникативна:Kaylie,simona.a,Dog-lover,sofijanoka Lella
  Lella скоро во сите категории е :rofl:
   
  На Chocolate.me, ozbilnazena, Dog-lover и 8 други им се допаѓа ова.
 20. feminium

  feminium Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 август 2012
  Пораки:
  1.709
  Допаѓања:
  1.738
  лелее зар уште немам напишано листа аа не бива така еве одма идам:
  Најоргинална: во поглед на стил мода и тако то Чоклет.ми
  Најсериозна:леле вакви ги има еден куп
  Најтупаџика: Папилон Папи мислам така беше
  Најпровокаторка:леле имаше една нова како ли само се викаше мислам дека беше iloveugirl
  Најкреативна: анабела
  Најмодерна:Little-Mk и Марамка
  Најсонувалка:worried:ummer-lover кога веќе сама се прогласила и онака не наоѓам друга
  Најлажга:Ангел-Адриана се сеќавате,м ?
  Најискрена: самрлавр,лилит можеби...
  Најприземена (објективена):
  Најдиректна: ариелка 09
  Најфина:има една девојка во темите за љубов и тако то Хермоса дефинитивно е најфина на форумов
  Најдосадна:Hipster незнам зошто ама некако не ми е интересна за читање најверојатно ради разлика во години поима немам зошто ама ете
  Најинтересен машки член: Јипи бре се знае
  Форумџика со најтапа смисла за хумор : srcekrsacka
  Најфорумџика во негативен поглед за цела година: Дрим грл (онаа што пиша 3544393 опроштални писма во СКД и на крај пак не си отиде) ии tinka mace офкорс
  Најфорумџика во позитивен поглед за цела година:
  Најневеста: Сноу без дилема
  Најтрудница:Сноу
  Најкомуникативна:Спешалка моја зар може друга
   
  На Chocolate.me, Hipster, Snow-Queen и 3 други им се допаѓа ова.