1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Форумџики кои ја одбележаа 2019

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Bitter-Sweet, 1 декември 2019.

  1. Natali.3

    Natali.3 Форумски идол

    Се зачлени на:
    16 септември 2013
    Пораки:
    5.739
    Допаѓања:
    54.589
    Пол:
    Женски
    Ти благодарам од срце @theowndemon :l:.
    Хаха верувај и јас не знам како сум толку смирена додека цртам, али ете тоа ме исполнува. :):$
    Супер си продолжи и ти така, следам се што имаш објавено во темата за цртежи. :l:
     
    На LejlaD, Rama, cresa-jagoda и 2 други им се допаѓа ова.
  2. Lella

    Lella Moderator Член на тимот

    Се зачлени на:
    2 јануари 2013
    Пораки:
    5.301
    Допаѓања:
    28.805
    Пол:
    Женски
    Кога летна годинава бе? :D

    Најдобар модератор: @cresa-jagoda Ве молам сите да ја ставите тука за да може мирно да спие вечер. :D И апел до администрација да ја постават за директорка на фемина бидејќи ни сам Михајло не се грижи толку за форумов. :D

    Најлош модератор: @Lella очигледно. *чај емоџи* :lol:

    Најинтелигентна форумџика: @Briar Rose @Someonespecial @lovestoneddd @Nausicaa секој ден учам сè повеќе од вас, од секоја по нешто уникатно. Брајар ме потсетува колку е важно вниманието на детали, Специ ме учи дека никогаш не треба да се премолчи на погрешни работи, Лавстоунд ми е показател дека некогаш поефикасен метод во дебата е агресија, а Наушица сосем спротивно, ме потсетува дека најчесто елоквентен и смирен пристап е најпродуктивен. Фала ви за тоа девојки. :hug:

    Најдуховита: @Gosh, има смисла за хумор која ми е многу интересна.

    Најсериозна: Никој специфичен. Ама неколку пати на форумов ми се има случено да направам џоук или нешто слично и некој да ме цитира со комплетно промашена поента. :D

    Најтупаџика: Гледајќи ги категорииве сфаќам дека немам поминувано премногу време на форумов, иако од оправдани причини. Не сум била во куп дискусии како некогаш, па затоа ќе го прескокнам ова.

    Најпровокаторка: @WildMk на добар начин! Уште стојам на ставот од лани. Женава неуморно ги цитира сите со прашања на кои не можат да останат воздржани, ги предизвикува, ги поттикнува да пишуваат, ги ,,провоцира" на начин на кој темите почнуваат да живеат. ^_^ Го обожавам тоа.

    Најспамер: @Keanu_R.Wick човече, не знам колку пати си бил на раб на бан од СДК, кулирај малку.

    Најкреативна: @theowndemon Мислам... луѓе што сериозно го сфаќаат Инктоубр се дефиниција за креативност, не ги пишувам јас правилата. Идол, сега и засекогаш. :bow:

    Најстабилна во ставови: @DAngel, не во позитивна смисла. Впрочем, имам кажано, стабилност во ставови за мене не е позитивна работа, секогаш треба да се остава простор за критичко размислување, влегување во чевлите на другиот итн., во спротивно ова ми е еднакво на слепа тврдоглавост. Сори.

    Најлажга: Годинава немавме испад од ранг Мама25, а и не мислам дека некој друг сличен случај може да го замени тоа, едноставно преиконично беше. :D

    Најискрена: Имам впечаток дека овде при паѓа @Purplelilac, секој пост од неа ми изгледа како излезен од многу pure место, без некакви задни намери, без обиди за конформирање. Затоа и ми е задоволство да ја читам. Eyebleach.

    Најзаљубена: Кој друг и да го ставам тука не може да се спореди со @prominent. Веќе сум кажала неколкупати па не сакам да се повторувам, едноставно epitome of love. :inlove:

    Најобјективна: @Nausicaa, сметам дека таа е форумџика кај која има отсуство на каков било bias, што е вистинска реткост, мора да се признае.

    Најфина: Има мноооогу фини форумџики, а меѓу нив не сум јас од причина што ужасно ме мрзи да набројувам, па затоа ќе направам еден многу нефин потег и ќе ја прескокнам оваа категорија.

    Најдосадна: Хмм... Не би рекла дека постои ултимативна досадна форумџика, туку една категорија досадни мислења. Зборам за мислењата кои раскажуваат некоја случка, најчесто за некоја rude рандом персона, а притоа од авион се гледа дека сè е апла хиперболизирано. :D А можеби тоа само мене ми оди на нерви, не знам, и тоа е веројатно. А уште поверојатно е што јас сум најдосадна што мрчам за минорни работи што ми бодат око. :D

    Најинтересен машки член: Уф, стварно не знам. Не сум многу упознаена со новите машки членови за жал, не сум активна во ќоше моше :D Ќе го ставам @Bender Rodriguez со сите 4 мислења што ги има напишано годинава.

    Форумџика со најтапа смисла за хумор: Дружината што уште постира бумерски стрипови во Што ве насмеа денес. Вие дечки имате сериозен проблем.

    Океј, кога ги тргнавме стандардните категории од пат, да навлеземе во да риал шит. :D

    Хомофоб на годината: Таа што предложи гејовите да се приклучеле на контра парадата. Воедно и победник во категоријата форумџика со најкреативни фикс идеи. :D

    Тема на годината: Премногу мал пенис. Дијамант бе, скапоцен камен. :D (Неизвесно второ место: Давење - "choking".)

    Пениси на годината: Оние на сите машки членови што (не)дискретно наговестија дека не им е мал во горенаведената тема.

    Аргумент на годината: Мао Це Тунг се инспирирал од Чарлс Дарвин за геноцидот. @EvAngelos фала ти за џемов.

    Најс гај на годината: @Keanu_R.Wick, ти, злато, си обопштено реалистичко олицетворение на интернет-појавата ,,мажи кои се однесуваат океј со жени сè додека не дојде битен феминистички момент за расправа, каде случајно, ненамерно разоткриваат дека зад фасадата стои сексистички менталитет точно од 1950 година, бидејќи за поинаку и не знаат."

    Радфем на векот: @DAngel за која ќе земам право да кажам дека се наоѓа во точка каде секоја нерадфем, слободна, демократска изјава на жена ја толкува како експресија на всаден патријархат, што, ако размислиме повеќе од четири секунди, е најголемата иронија што се има појавено во феминистичките движења. Ама нели, што знаеме ние, кога и онака сите ќе станеме трансфоби кога конечно ќе одлучиме да се просветлиме и да ги прочитаме нејзините омилени радфем книги. :D

    Нај-not-like-other-girls: @sjdgo Ги знаете мажите од расказите на Бокачо што жените ги сметаат за ентитети заслужни за уметничкиот развој на машкиот резон, такозвани музи. Притоа ги сметаат за помалку од лајно, ги мразат со цела душа, ама фак, опседнати се со нив и со фактот дека се на страшно повисоко интелектуално ниво од нив. Е тоа е сјдго, ама во женска верзија во две и деветнаесетта. Можеби е реинкарнација на Бокачо... или Гогољ не дај боже. Тоа повеќе има логика отколку да постои таква личност од женски пол во денешно време. :D Моментално еректира нејзиниот духовен пенис на огромниов трактат што го напишав за неа.

    Нај-жена-муж: Т.е. нај жена што мисли дека луѓето и' даваат комплимент кога ја споредуваат со маж. @LiliBoz. Морам да кажам дека е вистински талент да манифестираш толкава деградација кон сите други девојки и жени, а во исто време да бидеш биефеф со Ејнџл. :D Ми се пржи мозокот.

    Најеџи: @Bridget. Оној сите наопаку јас терсене attitude ќе биде заштитен знак на Бриџет веројатно засекогаш. Некои тоа го викаат адвокат на ѓаволот, јас би го нарекла ,,не смеам да паднам на ниво на нискоинтелигентните специмени, што очигледно е полошо од смрт." :D

    Океј, завршив со јадење слатки, и не плачете, знаеме и јас, и вие, и козата на комшијата дека ви е убаво на душичката што луѓето ве спомнуваат ко еџлордови. :lol: So quirkyyyyyyyyyaaaah.

    Најсмирена: @Bitter-Sweet, ја приметив промената кај тебе, и ми се допаѓа многу. Препознав дека имаш посмирен пристап по фактот што не добивам повеќе напади на тага и бес кога те читам. А тоа е супер. (y)

    Најблизнак: @Srckata28 Не сум сретнала некој со чии политички ставови се согласувам потполно, од почеток до крај. А и така лесно ги претставува во дебата, со една реченица ја погодува поентата точно во центарот, најс енд ефортлес. Ожени ме те молам те молам. :drunk:

    Најпосветена: @Lady Phoenix иако не на форумот. Не можев да не те спомнам тебе и зодијак проектот. Само продолжи така, и знај дека уживаме во секоја фотографија. :inlove: Едвај чекам продолжение.

    Најслушател на училишни проблеми: @Mishela како и секогаш. Ти се дивам на трпението што го имаш кон мене. :D

    Нај-хукап-хорор-приказни: @Ketchup, it goes both ways. :rofl: еден голем голем F.

    Нај-примач-на-дранк-текстс: @Tan4ence, ќе ти кажев извини ама знам дека обожаваш да фаќаш сеир. :D

    Најслушател на пијани приказни: @Nigredo Odor Хенгоувр утрата ми се состојат прво од убедувања да си ја отворам галеријата во телефон, и второ репортажа кај тебе. :D

    Форумџика во позитивен поглед за цела година: ПРО-МИ-НЕНТ. 2019 мене ми беше една преубава, претурбулентна година, за што ќе пишувам покасно. Ама меѓу мноштвото работи по кои ќе ја паметам, си ти и твојата љубов, што е ненормално инспиративна. Во себе носиш енергија доволна да ги избалансира сите несакани појави на форумов што убиваат вајб. :D И стварно го мислам ова. ^_^ Држам палци за тебе за форумџика на годината.

    И така, тоа би било сè од мене. :D Знам дека погорниве работи сите ќе си ги сфатиме ко шалички бидејќи нели не ни е гајле ич за форумот. :sun: И многу ми е мило за тоа. :D Океј, доволно е.
    Here's to уште една непредвидлива, бесна и интересна форумска година. :d:
     
    На Lady Phoenix, Bender Rodriguez, LejlaD и 31 други им се допаѓа ова.
  3. theowndemon

    theowndemon crazy cat lady Член на тимот

    Се зачлени на:
    17 септември 2013
    Пораки:
    12.595
    Допаѓања:
    155.801
    Пол:
    Женски
    И сега можам целосно да те сфатам. (highfive)

    :$ Поцрвенав. Абе остај поцрвенав јас, како ми иди сега за боцкало да те гласам. :rofl: Чек да прочитам уште еднаш мислењето да се посмеам. Шејд, шејд, шејд.
     
    На Rama, ivi1987 и Lella им се допаѓа ова.
  4. lovestoneddd

    lovestoneddd Форумски идол

    Се зачлени на:
    14 април 2018
    Пораки:
    4.245
    Допаѓања:
    39.587
    Пол:
    Женски
    Се топам :D
    :l:
     
    На Lella и ivi1987 им се допаѓа ова.
  5. Cka

    Cka Форумски идол

    Се зачлени на:
    23 септември 2010
    Пораки:
    10.249
    Допаѓања:
    124.558
    10 год и 2 месеци на форумов, раскинав 10 год врска, си фатив дечко, се омажив и родив и уште сум тука. Знам дека сум оф топик, ама немаше кај да се пофалам.
     
    На Lady Phoenix, eli25, LejlaD и 30 други им се допаѓа ова.
  6. cresa-jagoda

    cresa-jagoda Форумски идол

    Се зачлени на:
    9 јуни 2012
    Пораки:
    8.263
    Допаѓања:
    34.535
    Пол:
    Женски
    Фала ви на сите за убавото мислење :$ ми значи многу :hug: :hug: :hug:

    @theowndemon Со @Rama прво тука се зближивме во лп, а од пред една година станавме уште поблиски, комуникацијата ја префрливме на социјалните мрежи. И двете сакаме да сме анонимни, ама тука толку си ја имавме отворено душата една на друга што собравме храброст да си размениме контакт, со најголема доверба една во друга. Еден ден дај Боже да се запознаеме и во живо и да пиеме кафе. Прекрасна личност е @Rama со срце преполно со љубов и добрина и си ја чувствувам дури како постара сестра :l:

    @Lella Колешке :rofl: Кога некој забушава, морам да реагирам :lol: Ми боде во очи, кога не е сè под конец на форумов :rofl:
     
    На LejlaD, M&M, GoodGirl45 и 11 други им се допаѓа ова.
  7. Mantub

    Mantub Форумски идол

    Се зачлени на:
    23 ноември 2017
    Пораки:
    10.800
    Допаѓања:
    97.074
    Пол:
    Женски
    Леле зашто некои се навредени, уствари биле навредени на почеток меѓу првите коментари, после не коментирале више кога виделе дека се повеќе членки ги тагираат во истите категории :rofl:

    Мене ми е тешко да оддвојувам во сите категории ама во овие ќе ставам по неколку.
    Најпровокаторка: @LiliBoz
    Форумџика во позитивен поглед за цела година: @WildMk @Gosh @kukla21 @Spidy, @Cka
     
    На Alisa22, LejlaD, candy.cane и 5 други им се допаѓа ова.
  8. LiliBoz

    LiliBoz Форумски идол

    Се зачлени на:
    13 јули 2017
    Пораки:
    17.890
    Допаѓања:
    223.727
    Пол:
    Женски
    Битно цел клан се едногласни. Замисли да не беше така!? Раздор у сектата. Проблем.
    Иначе и во живо сум таква :makeup: оригинал провокатор :inlove:

    И како што кажав. И најдобра да ми речеш и најлоша.. Исти цурац ми е. Ме мислите (lalala)
     
    На Tajnaotrovna му/ѝ се допаѓа ова.
  9. Mantub

    Mantub Форумски идол

    Се зачлени на:
    23 ноември 2017
    Пораки:
    10.800
    Допаѓања:
    97.074
    Пол:
    Женски
    Да де, затоа толку пати коментираш за ептен да не убедиш дека исто ти е :rofl:

    Овие категории се само виртуелни, прилично можат да бидат нереални, не си реди толку при срце, сум запознала членки во живо што не ми биле пријатни на форум, а биле супер во живо, со некои членки на некои теми не сум можела да сфатам како може некој така да размислува, на други теми ми читале мисли, сите сме некакви, тоа е убавината на форумот, не се замарај толку кој што рекол
     
    На Oxymoron, M&M, candy.cane и 4 други им се допаѓа ова.
  10. LiliBoz

    LiliBoz Форумски идол

    Се зачлени на:
    13 јули 2017
    Пораки:
    17.890
    Допаѓања:
    223.727
    Пол:
    Женски
    Ама женче, јас стварно сум провокатор...
    И не се замарам. Чекам да ми се приспие а нема нишо на тв.
    Остај да си поиграм со децата Плииииз
     
    На Tajnaotrovna и JuLleE им се допаѓа ова.
  11. Mantub

    Mantub Форумски идол

    Се зачлени на:
    23 ноември 2017
    Пораки:
    10.800
    Допаѓања:
    97.074
    Пол:
    Женски
    Важи, штом ти така велиш, цитирај ми го и овој коментар дека не се замараш па ќе крениме рака кој поверувал :rofl:
     
    На Gosh, buba4e89, oblace1 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
  12. LiliBoz

    LiliBoz Форумски идол

    Се зачлени на:
    13 јули 2017
    Пораки:
    17.890
    Допаѓања:
    223.727
    Пол:
    Женски
    Јас мислам дека треба да се префрлиме во лп јер интересно ми звучиш
    ...
     
    На candy.cane и Tajnaotrovna им се допаѓа ова.
  13. cresa-jagoda

    cresa-jagoda Форумски идол

    Се зачлени на:
    9 јуни 2012
    Пораки:
    8.263
    Допаѓања:
    34.535
    Пол:
    Женски
    На LejlaD, Alisa22, GoodGirl45 и 16 други им се допаѓа ова.
  14. TeddyGrey

    TeddyGrey Форумски идол

    Се зачлени на:
    13 октомври 2010
    Пораки:
    8.061
    Допаѓања:
    72.333
    Пол:
    Женски
    Да се собереме ние со стаж, а не нема по списоциве и да идеме на пиво.

    @LiliBoz кај ма ти провоцираш? Дрска провокаторка ц ц ц :rofl:
     
    На LejlaD, Oxymoron, candy.cane и 8 други им се допаѓа ова.
  15. LiliBoz

    LiliBoz Форумски идол

    Се зачлени на:
    13 јули 2017
    Пораки:
    17.890
    Допаѓања:
    223.727
    Пол:
    Женски
    Остајте ме да си го билдам егото, ве молам :D
     
    На Tajnaotrovna, TeddyGrey и JuLleE им се допаѓа ова.
  16. Nigredo Odor

    Nigredo Odor Популарен член

    Се зачлени на:
    17 јануари 2016
    Пораки:
    3.549
    Допаѓања:
    19.459
    Најдобар модератор/администратор: @RainBow Покрај сите забрани, предизвици, проблеми, несогласувања и рестрикции сепак мислам дека добро ја извршуваш задачата. Со оглед на правилникот кој не го составуваш ти коректно работиш.

    Најлош модератор/администратор: Сите кои ме бришете кога имам оф топици. Особено кучката @Lella :D

    Најинтелигентна форумџика: @Tan4ence Ради изборот на професија и деталните познавања од својата дејност. @Scott Weiland - Многу скриени таленти и знаења кои бараат извор. Поздрав брат. @Lianna Anna Зошто е сестрана и објективна. Остани таква, за восхит си!

    Најдуховита: @Afrodite¥ Со оние наши интерни шеги за камењарство. Ќе те носу на Проевску карпу муабет. :makeup: @Doozy Секој твој пост извира уникатна позитивна искра хумор. Уште ти ја помнам причата со комбето далечна две илјади и некоја. Оld, but gold. (Увек ќе те тагнувам зашо се имам смеено до солзи!) :rofl:

    Најсериозна: @nextredstyle Девојче, диши малку. Насмевни се. Животот не е секогаш толку убав, ама и не вреди да го минуваш во толку нервози, нели?

    Најтупаџика: Никој не ми смета до таа мера иако сум кавгаџика. Толерантен дух имам и покрај сите провокации.

    Најпровокаторка: @Bridget Многу цепидлачиш. Светот го гледаш низ призма на мизантропство без емпатија. Годинава малку работа на, ,,духовен" развој не би билo на одмет. Мashala стапчиња во катакомба и чантање ,,ОоооМ" :D

    Најспамер: @Nigredo Odor Многу тупиш со сложени и долгометражни реплики за кои и онака никој не е заинтересиран да ги чита. Chill-ни една партија па, врати се. ;)

    Најкреативна: @Florence @theowndemon @Ketchup @Amellie13 @Mishela @Someonespecial и @Dream-Girl Секако. Луѓе со чувство за естетика. Луѓе кои ги бидува за пишување, фотографирање, уредување, шминкање или било каков тип на уметност. Без разлика дали сте реализирани или не, дефинитивно поседувате таленти.

    Најстабилна во ставови: @Gosh. Не отстапува од моделите на размислување. Без разлика дали се согласуваме со неа или не, таа е секогаш директна и децидна при излагање.

    Најлажга: Не знам, али фали некоја таква, јбг. Да се позабавуваме.

    Најискрена: @Nausicaa - Не знам каде да те сместам тебе, ама толку многу те сакам и сакам да се дружам со тебе што не можам со зборови да објаснам. Прекрасно суштество полно алтруизам, милост, објективност, интелигенција. Ако постои виша сила во универзумот сакам да бидам ти во нареден живот!

    Најзаљубена: @Dream-Girl. Ептен се осеќа. Летај и не дозволувај никој да ти ги скрати крилјата, заслужуваш!

    Најобјективна: @Oxymoron. Нема заобиколување, заебанции. Конкретна, директна, лидерски настроена. Репер за сериозност и приземност.

    Најдрска: @Cosmi Ме плаши и твојот аватар. Делува како урок. :D

    Најдиректна: Повторно @Gosh

    Најфина: @Anabelle.Amorette @Scott Weiland @Florenсе @Ketchup @KateKane Вистински другари и прекрасни луѓе за кои лош збор не може да се каже. Камо животот да ме надареше со повеќе добри другари како вас. Премногу ве сакам.

    Најдосадна: Нема таков, стварно.

    Најинтересен машки член: @Keanu_R.Wick Во комична смисла. Не ми сметаш воопшто, ме смееш. Добро освежување си ни после Баба Рада. :D

    Форумџика со најтапа смисла за хумор: @Nigredo Odor |(

    Форумџика во негативен поглед за цела година: Нема

    Форумџика во позитивен поглед за цела година: Мора само една? Сакам две! @x.Daisy.x x и @WildMk Затоа што имам special bonding и ве сакам. :inlove:

    __________________________________

    Најфеминист: Дефинитивно @DAngel на прво место. Потоа, @Ketchup и @Lella. Иако Анѓа е по ригорозна во однос на своите ставови, сите подеднакво се со идентична идеја за рамноправност и хармонија. Јас не се пронаоѓам тука зошто сум по природа деструктивец, владар на Адот. :makeup:

    Нај анти - феминист и потклекнувач на сопствената религија: @Kukla994 Зошто бе олку се смени, зошто? :( :l:

    Нај псајхо во сексопозавателна смисла: @Alisa22 Кучко, љубим те у раздељак. :* (И едвај чекам да раскинете со дечко ти). Still counting. :wasntme:

    Освежувачка, дамска, елоквентна и мила енергија: Две се и сите ги знаеме. @Someonespecial и @x.Daisy.x

    Член(ки) кој зрачат сексуална енергија: @WildMk и @Herrera Again. Oфицијално единствените жени за кои вреди да ја преиспитам сопствената сексуална ориентација. Икони! :l:

    Најдилер и продуктивен helper у ,,боже сачуваj" ситуации: @lovestoneddd. Буквално човек за да ти се најде во секое време. Другарска ризница на информации. Cause sharing is caring. ]:) :inlove:

    Најполитички бот(oви): @Asdasovski и @Lancier. Ленс не е до толку, пишува и во други теми, но Аздо е страшен. :worried:

    НајмуабетЏика и познавач на sci - fi светот и стрипологија: @KateKane Може да докторира во областа, симнувам капа и љубим руку! (zilmer)

    Нај - милфици: @Bozica1980 @joy1 Кој ако не вие две бе фадрфакерки? 8)

    Нај хорор приказни од мрачниот агол: Хахахаха @Lella Ти си не нор мал на бе брат. Се смеам од прееска за тагот кон Кечап. Не те можам човече!!! :rofl:

    Пост заради кој не спиев и плачев со денови во континуитет и ќе го помнам до крајот на животот: @zhap4e
    Жапче, и моментално ми надоаѓаат солзи, снага ми се тресе. Многу допре до нас, не си ниту самата свесна колку. Држ се!!! :l:
     
    Последна измена: 2 декември 2019
    На LejlaD, Scott Weiland, Oxymoron и 27 други им се допаѓа ова.
  17. simonna.a

    simonna.a Форумски идол

    Се зачлени на:
    23 февруари 2013
    Пораки:
    4.449
    Допаѓања:
    32.733
    Пол:
    Женски
    Најдобар модератор/администратор: @Ketchup
    Најлош модератор/администратор: @Mihajlo
    Најинтелигентна форумџика: @Someonespecial
    Најдуховита: @Nigredo Odor
    Најсериозна: јас
    Најтупаџика: врза неам
    Најпровокаторка: уууух прескачу ово
    Најспамер: не знам
    Најкреативна: @theowndemon
    Најстабилна во ставови: Дрим нз оти немом да те тагнам
    Најлажга: могу опет ја?
    Најискрена: @Lella
    Најзаљубена: @N0NamE нејми вака ти беше името љубови?
    Најобјективна: @Kukla994
    Најдрска: /
    Најдиректна: @UglyDucking (во позитивна смисла бејб)
    Најфина: @JohnSnow
    Најдосадна: @brazilia
    Најинтересен машки член: @JohnSnow
    Форумџика со најтапа смисла за хумор: опет ја се кандидујем
    Форумџика во негативен поглед за цела година: њо
    Форумџика во позитивен поглед за целагодина- @Ketchup ми амор
     
    На Ugly Duckling, LejlaD, Lianna Anna и 11 други им се допаѓа ова.
  18. sj *O*

    sj *O* Популарен член

    Се зачлени на:
    19 октомври 2016
    Пораки:
    1.117
    Допаѓања:
    2.921
    Пол:
    Женски
    Za nas treba posebna kategorija. :rofl:
     
    На zhap4e и simonna.a им се допаѓа ова.
  19. nextredstyle

    nextredstyle Форумски идол

    Се зачлени на:
    10 јули 2018
    Пораки:
    14.656
    Допаѓања:
    116.449
    Пол:
    Женски
    Сериозноста не е лоша особина.
    Јас секогаш го кажувам она што го мислам и стојам зад моите мислења.
    Прочитав многу невистини за некои личности во темиве на форумов,но не реагирав секогаш затоа што толерирам различни мислења.Понекогаш сум преостра,но тоа се случува само кога нечие мислење е навредливо.
    Оваа година бев најблиску до смртта и тоа ме натера да сфатам дека животот е краток,дури прекраток за некои нешта.Поради тоа не губам многу време на зафрканции.
     
    На LejlaD, M&M, Rama и 5 други им се допаѓа ова.
  20. KateKane

    KateKane Форумски идол

    Се зачлени на:
    4 јули 2018
    Пораки:
    3.184
    Допаѓања:
    57.707
    Пол:
    Женски
    Најинтелигентна форумџика: @Nausicaa @Lianna Anna @Lella Во сите теми каде што дебатирале ми оставиле таков впечаток дека размислуваат трезвено.

    Најдуховита: @lovestoneddd со секица до солзи се смееме секогаш, какви кам бекс има некогаш, од стол ме има превртено :D @Afrodite¥ исто, двете коа ќе почнат на нивни дијалект само да слушаш од страна и да паѓаш од смеење.

    Најсериозна: @poenta секогаш ми има некој таков печат на нејзините постови, многу стабилен човек, мелтдаун каков што сме имале речиси сите на форумов колку што се сеќавам немала :D

    Најтупаџика: Сите кои во секс темине се отров и си бараат невести за расплод. Слобода на секс темите, бан за троловите!

    Најпровокаторка: Арни сме сите коа ќе се вжештиме во некој hot topic :D]:)

    Најспамер: @Keanu_R.Wick и сите во политичкине теми кои цело време повторуваат едно исто. У реду е, знаеме дека и да ви го бапнат од позади без лубрикант пак ќе ги гласате истите.

    Најкреативна: @theowndemon @VoodooGirl @zuto @*Ench@nted*

    Најстабилна во ставови: @ivi1987 @Doozy @Oxymoron @Lella @Someonespecial

    Најлажга: Не знам некој во лага да сме го фатиле оваа година.

    Најискрена: @prominent @Amellie13

    Најзаљубена: Многу повеќе од што би му кажале темата ми е категоријава, љубовта е интимна работа која сите ја доживуваат субјективно и исто тука не би можела да одберам некој кој е најзаљубен, имало некои постови ме здрмале ептен.

    Најобјективна: @Oxymoron И ја обожавам ради ова, знам дека што и да ја прашам ќе ми каже како што е, без да ми врти одоколу :D Оксо ај лав ју.

    Најдиректна: @DAngel

    Најlepotitsa: @x.Daisy.x @Alisa22 @Afrodite¥ и @Oxymoron Да ги видите само кои мачиња се (mooning)

    Најсељанка: @KateKane , ми нема рамен во оваа категорија, жалам дечки :D

    Нај мами4казама4ки: @Doozy , ми доаѓа ss да ставам од исконскиот WHAT ARE U DOING моменАт.

    Најкуротмеболиштомислитезамене: @WildMk Си тера по нејзино, некогаш дури и подзавидувам на тоа колку е отворена и храбра за све што и приредил животот.

    Нај ФејкТакси: @Anabelle.Amorette , ме еба еднаш, не ти проштевам уште :D И ти и другарка ти Демон. Сакав во најфина да те ставам ама нема ]:)

    Најфилозофи и уживатели на добро скоцкан текст: @Nigredo Odor и @Briar Rose

    Нај hidden gems @VoodooGirl @Snow-Star @Alisa22

    Најучач: @Harper Го пукнав девојчето :D

    Најбургердругарче: @Mishela :sweat:

    Најсрце: @Rama

    Најдокториштa: @Annath и @Alishan30 . Keep up the good work

    Нај girlcrush: @Gosh Ех пуста да е Дојчландија :emo::bug: И @ivi1987 пошо е мадафакер со Авенџерс маички.

    Нај guycrush @Yipman2 штета што не пишува ич во последно време, прав кавалер :D
     
    На simonna.a, LejlaD, Oxymoron и 26 други им се допаѓа ова.