1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Форумџики кои ја одбележаа 2020 година

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од cresa-jagoda, 5 декември 2020.

 1. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  7.220
  Допаѓања:
  32.775
  Пол:
  Женски
  Па ајде да видиме како стојат работите. :D

  Најдобар модератор/администратор:
  Најлош модератор/администратор:
  Најинтелигентна форумџика:
  Најдуховита:
  Најсериозна:
  Најтупаџика:
  Најпровокаторка:
  Најспамер:
  Најкреативна:
  Најстабилна во ставови:
  Најлажга:
  Најискрена:
  Најзаљубена:
  Најобјективна:
  Најдрска:
  Најдиректна:
  Најфина:
  Најдосадна:
  Најинтересен машки член:
  Форумџика со најтапа смисла за хумор:
  Форумџика во негативен поглед за цела година:
  Форумџика во позитивен поглед за цела година:

  Ова се категориите од @Offspring која ја отвори темава во 2012 и традиционално си ја продолжуваме, а може да се дополни и нешто свое.
   
  На Rama, edna_malecka, kukla21 и 8 други им се допаѓа ова.
 2. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  22.849
  Допаѓања:
  149.856
  Пол:
  Женски
  Најдобар модератор/администратор: Нема
  Најлош модератор/администратор: @Lella @black-angel
  Најинтелигентна форумџика: @bycicle @Amellie13 @*Amethyst*
  Најдуховита: @JollyGirl @nextredstyle
  Најсериозна: @Alisa22 @СуперДевојка
  Најтупаџика: @Mantub
  Најпровокаторка: @Mantub @LiliBoz
  Најспамер: /
  Најкреативна: @theowndemon @Herrera
  Најстабилна во ставови: /
  Најлажга: Врска немам
  Најискрена: @Herrera
  Најзаљубена: @prominent
  Најобјективна: Сите
  Најдрска: @Mantub
  Најдиректна: Јас се разбира :D
  Најфина: @Biljarkata
  Најдосадна: @Mantub
  Најинтересен машки член: @Yipman2
  Форумџика со најтапа смисла за хумор: /
  Форумџика во негативен поглед за цела година: @Mantub @LiliBoz
  Форумџика во позитивен поглед за цела година: @prominent
   
  На Yipman2, Kimberly11, JollyGirl и 21 други им се допаѓа ова.
 3. LadyLollypop

  LadyLollypop Популарен член

  Се зачлени на:
  14 февруари 2019
  Пораки:
  1.016
  Допаѓања:
  5.088
  Пол:
  Женски
  Најдобар модератор/администратор: @cresa-jagoda
  Најлош модератор/администратор: не знам
  Најинтелигентна форумџика: @Purplelilac @theowndemon
  Најдуховита: @edna_malecka
  Најсериозна: @Mantub
  Најтупаџика: @Vitaly
  Најпровокаторка: @hellocity
  Најспамер: /
  Најкреативна: @Ugly Duckling
  Најстабилна во ставови: не знам
  Најлажга: онаа со шпанскоиндискотурската серија шо ја измисли.
  Најискрена: ја :)
  Најзаљубена: @Herrera
  Најобјективна: /
  Најдрска: @buba4e89
  Најдиректна: @KateKane
  Најфин/а: @Biljarkata @Billy Idol
  Најдосадна: /
  Најинтересен машки член: @Yipman2
  Форумџика со најтапа смисла за хумор: /
  Форумџика во негативен поглед за цела година: не знам
  Форумџика во позитивен поглед за целагодина: @Herrera
   
  На Yipman2, TutiFuti, sunshinebabe и 11 други им се допаѓа ова.
 4. Mantub

  Mantub Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 ноември 2017
  Пораки:
  9.277
  Допаѓања:
  79.300
  Пол:
  Женски
  Обавезно да се воведе и форумџика со најубав стил, а тоа е @buba4e89 :inlove:
   
  На piksooki, LejlaD, fana и 7 други им се допаѓа ова.
 5. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  22.849
  Допаѓања:
  149.856
  Пол:
  Женски
  Најдобар моден стил: @joy1 @Ugly Duckling
  Најдобра шминка: @Dream-Girl @marama

  Недостигаат категории ќе надополнам понатака.
   
  На LejlaD, cresa-jagoda, mal.ecka и 4 други им се допаѓа ова.
 6. prominent

  prominent Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2014
  Пораки:
  5.398
  Допаѓања:
  61.124
  Најдобар модератор/администратор: @cresa-jagoda
  Најлош модератор/администратор: /
  Најинтелигентна форумџика: @Snow-Star @Purplelilac
  Најдуховита: @Herrera
  Најсериозна: @nextredstyle
  Најтупаџика: @Vitaly
  Најпровокаторка: /
  Најспамер: /
  Најкреативна: @theowndemon @Ugly Duckling
  Најстабилна во ставови: @referentka
  Најлажга: /
  Најискрена: @bicycle
  Најзаљубена: @Dream-Girl
  Најобјективна: @JollyGirl
  Најдрска: /
  Најдиректна: @lovestoneddd
  Најфина: @poenta @Biljarkata
  Најдосадна: /
  Најинтересен машки член: @Billy Idol @Ahoy
  Форумџика со најтапа смисла за хумор: /
  Форумџика во негативен поглед за цела година: немам такви
  Форумџика во позитивен поглед за цела година: @KateKane @poenta

  +
  Најдобар моден стил: @joy1 @buba4e89 @SeaMermaid
  Најдобра шминка: @Dream-Girl
   
  На JollyGirl, joy1, kuc и 18 други им се допаѓа ова.
 7. mode-kristina

  mode-kristina Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јуни 2014
  Пораки:
  1.118
  Допаѓања:
  3.942
  Пол:
  Женски
  Најдобар модератор/администратор: @cresa-jagoda
  Најлош модератор/администратор: /
  Најинтелигентна форумџика: многу сте, намерно не ставам за да не ми се лути некој/а што не сум го/ ја ставила :D
  Најдуховита: @Herrera
  Најсериозна: @nextredstyle , @Mantub
  Најтупаџика: @Vitaly
  Најпровокаторка:/
  Најспамер:/
  Најкреативна: @theowndemon @IM.TMKQ
  Најстабилна во ставови: @nextredstyle @poenta @Purplelilac @Lella @CameliaMiller @Biljarkata
  Најлажга: /
  Најискрена: /
  Најзаљубена: @prominent
  Најобјективна: /
  Најдрска: @SugarHoney
  Најдиректна: @KateKane @Mantub @John Snow @lovestoneddd
  Најфина: @candy.cane @edna_malecka @eliesaab @GrimTheReaper @Bezimenka90
  Најдосадна: троловите, a и тие што не знаат да водат дискусија;
  Најинтересен машки член: @Billy Idol @ЕденЧлен @Ahoy
  Форумџика со најтапа смисла за хумор: /
  Форумџика во негативен поглед за цела година: /
  Форумџика во позитивен поглед за цела година: /
  Форумџија/ка со најдобар стил: @joy1 @Ugly Duckling @buba4e89 @mssuniquee
  Најдобра шминка: @Dream-Girl
  Најтехнолог: @Billy Idol @ЕденЧлен
  Најактивист/ка: @KateKane @Lella @DAngel @1209

  Ако ми текне уште нешто, ќе дополнам.
   
  Последна измена: 5 декември 2020
  На joy1, sunshinebabe, kuc и 23 други им се допаѓа ова.
 8. TeddyGrey

  TeddyGrey Форумски идол

  Се зачлени на:
  13 октомври 2010
  Пораки:
  6.879
  Допаѓања:
  64.028
  Пол:
  Женски
  На NarCis@, mareane, kuc и 16 други им се допаѓа ова.
 9. sanjaeva

  sanjaeva Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 февруари 2011
  Пораки:
  3.381
  Допаѓања:
  87.548
  На joy1, NarCis@, mareane и 17 други им се допаѓа ова.
 10. Ordinary

  Ordinary Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 февруари 2012
  Пораки:
  1.853
  Допаѓања:
  70.209
  Треба да има и категорија
  Најверодостојни мислења врз база на Пријател на мојот познаник,втор братчед од таткова страна ,кажа дека...102% е точно;)
   
  На mal.ecka, Anie93, tirkenbal и 26 други им се допаѓа ова.
 11. ушко

  ушко Популарен член

  Се зачлени на:
  21 септември 2016
  Пораки:
  688
  Допаѓања:
  2.149
  Пол:
  Машки
  Најдобар модератор/администратор: @cresa-jagoda
  Најлош модератор/администратор: / Од кафе муабети.
  Најстабилна @CameliaMiller
  Најкреативна : @Ugly Duckling
  Најдобра шминка : @Dream-Girl
  Најфина : @LoveRain
   
  На kuc, edna_malecka, LoveRain и 6 други им се допаѓа ова.
 12. thelittle17

  thelittle17 Популарен член

  Се зачлени на:
  31 август 2010
  Пораки:
  3.749
  Допаѓања:
  8.606
  Пол:
  Женски
  Најдобар модератор/администратор: @cresa-jagoda
  Најинтелигентна форумџика: @Annath
  Најдуховита: @duffi
  Најсериозна: @Biljarkata
  Најкреативна: @Shelea
  Најстабилна во ставови: @Lilit
  Најискрена: @Mantub
  Најзаљубена: @prominent
  Најобјективна: @Alishan30
  Најдиректна: @Milkiway
  Најфина: @Nefertiti.
  Најинтересен машки член: @Компир Манџа
  Форумџика во позитивен поглед за цела година: нема таква.:rofl:
   
  На Nefertiti., kuc, Milkiway и 7 други им се допаѓа ова.
 13. Alishan30

  Alishan30 Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 јуни 2018
  Пораки:
  5.958
  Допаѓања:
  109.265
  Пол:
  Женски
  Најдобар модератор/администратор: @referentka
  Најинтелигентна форумџика: @CameliaMiller
  Најдуховита: @NarCis@
  Најпровокаторка: bridget
  Најкреативна: @theowndemon
  Најстабилна во ставови: @Mantub
  Најискрена: @JuLleE @LadyC
  Најзаљубена: @Bubce38
  Најобјективна: @Dust
  Најдиректна: @Biljarkata
  Најфина: "сектата" од 40ка:D
  Најинтересен машки член: @Peco
  Форумџика во позитивен поглед за цела година: @JuLleE
  Најдобра шминка: @marama
  @CameliaMiller
  Најмила: @Val-Dim @LejlaD @mareane @lunicka
  Најмногу ми фали: @stetoskop
  Најгрижлива: @danichap
  Најхерој: @zhap4e
  Најдобар стил: @joy1
  Најхрабра: @bittersweet
  Позитивно откритие: @Herrera
  Најдобро готви: @flower30
  Најхумана: @Doozy
   
  Последна измена: 6 декември 2020
  На ane.bella, zhap4e, Val-Dim и 36 други им се допаѓа ова.
 14. LadyC

  LadyC Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 март 2016
  Пораки:
  10.761
  Допаѓања:
  131.866
  Пол:
  Женски
  Најдобар модератор/администратор: @cresa-jagoda
  Најлош модератор/администратор: /
  Најинтелигентна форумџика: @Ordinary
  Најдуховита: @stetoskop
  Најсериозна: @Mantub
  Најтупаџика: /
  Најпровокаторка: @Bridget
  Најфемина другарка : @simonka93 @CameliaMiller
  Најкреативна: @Dust
  Најстабилна во ставови: @Alishan30
  Најлажга: /
  Најискрена: @LejlaD
  Најзаљубена: @Bubce38
  Форумџика со најголемо срце: @simonka93
  Најдрска: @Bridget
  Најдиректна: @Biljarkata
  Најфина: @TeddyGrey
  Најдосадна: /
  Најинтересен машки член: @Peco
  Форумџика со најтапа смисла за хумор: /
  Форумџика во негативен поглед за цела година: /
  Форумџика во позитивен поглед за цела година: /
  Херој на годината : @zhap4e
  Најдобар готвач : @flower30
  Форумџика со стил : @fana
  Форумџика на годината : @JuLleE
  Најмудра форумџика : @referentka
  Најдобра шминка : @CameliaMiller
  Најдраги форумџики : @mareane @LejlaD @Cka @LiliBoz
  Форумџики кои најмногу помагаат на форум по професија се дефинитивно: @Annath и @Alishan30
  Најуникатна : @ivi1987

  To be continued...
   
  Последна измена: 6 декември 2020
  На ane.bella, mareane, Dust и 24 други им се допаѓа ова.
 15. Veta

  Veta Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јуни 2020
  Пораки:
  754
  Допаѓања:
  2.837
  Пол:
  Женски
  На tinka-mace, kuc, edna_malecka и 9 други им се допаѓа ова.
 16. CameliaMiller

  CameliaMiller Форумски идол

  Се зачлени на:
  12 август 2015
  Пораки:
  14.478
  Допаѓања:
  227.234
  Ова ќе биде тешко :sweat:


  Најдобар модератор/администратор:
  Најлош модератор/администратор:
  Најинтелигентна форумџика: @KateKane @theowndemon
  Најдуховита: @NarCis@
  Најсериозна:
  Најтупаџика:
  Најпровокаторка:
  Најспамер:
  Најкреативна:
  Најстабилна во ставови: @referentka @KateKane @LunaGrey @Mantub @LiliBoz @DAngel @Annath @WildMk @Nausicaa @Yowannty @theowndemon @fana @duffi јеботе многу сте, сигурно пропуштив некоја
  Најлажга:
  Најискрена:
  Најзаљубена:
  Најобјективна:
  Најдрска:
  Најдиректна:
  Најфина: цела 40ка со исклучоци :devil:
  Најдосадна:
  Најинтересен машки член: @Ahoy
  Форумџика со најтапа смисла за хумор:
  Форумџика во негативен поглед за цела година:
  Форумџика во позитивен поглед за цела година: @Yowannty @JuLleE @Alishan30 @NarCis@ @LiliBoz и цела сектичка моја :) :inlove:
   
  На ane.bella, NarCis@, ALISA0000 и 25 други им се допаѓа ова.
 17. нина122

  нина122 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јануари 2018
  Пораки:
  2.455
  Допаѓања:
  6.318
  Пол:
  Женски
  Можеби треба да има и категорија најбанирана твитерџика.
   
  На Роберт 7, thelittle17 и LejlaD им се допаѓа ова.
 18. Mantub

  Mantub Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 ноември 2017
  Пораки:
  9.277
  Допаѓања:
  79.300
  Пол:
  Женски
  На твитер тоа :D
   
  На wannaBeMomma, cooll, edna_malecka и 4 други им се допаѓа ова.
 19. Milkiway

  Milkiway Популарен член

  Се зачлени на:
  1 април 2020
  Пораки:
  6.491
  Допаѓања:
  14.831
  Најдобар модератор/администратор: @kukla21
  Најлош модератор/администратор:
  Најинтелигентна форумџика: @Alishan30
  Најдуховита: @LadyC
  Најсериозна:
  Најтупаџика:
  Најпровокаторка:
  Најспамер:
  Најкреативна:
  Најстабилна во ставови: @Alishan30
  Најлажга:
  Најискрена: @Brpbrp
  Најзаљубена: @Jana06
  Најобјективна: @Mantub
  Најдрска: @Mantub
  Најдиректна:
  Најфина: @thelittle17
  Најдосадна:
  Најинтересен машки член: @Peco
  Форумџика со најтапа смисла за хумор:
  Форумџика во негативен поглед за цела година:
  Форумџика во позитивен поглед за цела година: @Izzy_0504 @0ли @Jana06
   
  На thelittle17, LadyC, LejlaD и 4 други им се допаѓа ова.
 20. Bridget

  Bridget Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 декември 2013
  Пораки:
  8.384
  Допаѓања:
  120.574
  На ниво на 40-ка, пошто не ги гледам во други теми:
  Најфина, вистински фина, не само кога и го хранат егото ко многумина - @LejlaD :f:
  НајДама, ГоспоЖа пред која џентлмен капа симнува :!: :D - @Val-Dim :f:
   
  Последна измена: 6 декември 2020
  На zhap4e, Val-Dim, Ana Marija 1 и 18 други им се допаѓа ова.