1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Фотографии од божиќна атмосфера

Дискусија во 'Дом' започната од The.Princess, 10 декември 2012.

 1. The.Princess

  The.Princess Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2012
  Пораки:
  281
  Допаѓања:
  146
  Хеј.. овде можеме да прикачуваме фотографии од топла, новогодишна атмосфера, елка, камин, прозорец преку кој се гледа како паѓа снег.. итн. Еве јас ќе почнам:

  П.С.
  Ако е темата дупла или ненаместо - КАНТА

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]


  Your Turn, Girls! :)
   
  На yeah му/ѝ се допаѓа ова.
 2. yeah

  yeah Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јули 2012
  Пораки:
  191
  Допаѓања:
  62
 3. the-girl1

  the-girl1 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 ноември 2012
  Пораки:
  1.297
  Допаѓања:
  664
 4. femina90

  femina90 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  3.997
  Допаѓања:
  2.328
  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
   
  На The.Princess му/ѝ се допаѓа ова.
 5. sugarlips

  sugarlips Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2014
  Пораки:
  682
  Допаѓања:
  789
  Пол:
  Женски
  :)
   

  Прикачени фајлови: