Фотографии од велигденски декорации

Дискусија во 'Канта' започната од butterflu, 16 април 2020.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. butterflu

  butterflu Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2017
  Пораки:
  488
  Допаѓања:
  327
  Пол:
  Женски
  По повод на престојниот празник, да постираме фотографии од велиденски јајца, декорации, трпези..
   
  На Alishan30 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.057
  Допаѓања:
  48.363
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.