Фотографии сликани со мобилен

Дискусија во 'Литература и уметност' започната од ЕденЧлен, 18 февруари 2017.

 1. SunnyGirl2

  SunnyGirl2 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  4.618
  Допаѓања:
  5.326
  20190813_102737.jpg Samsung Galaxy J7 Prime
   
  На boomsleng, Dust, nextredstyle и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 2. Brunhilde

  Brunhilde Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2019
  Пораки:
  2.439
  Допаѓања:
  20.190
  Пол:
  Женски
  iPhone 8+ 7A131F17-8A28-4BE0-BFF2-97561DBB899F.jpeg
   
  На H.VAGA, Stayy W, senza.parole и 15 други им се допаѓа ова.
 3. Brunhilde

  Brunhilde Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2019
  Пораки:
  2.439
  Допаѓања:
  20.190
  Пол:
  Женски
  iPhone 8+ 35DA2A13-C96D-43BB-832F-FD92C3CDDFE5.jpeg
   
  На senza.parole, boomsleng, Dust и 4 други им се допаѓа ова.
 4. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  15.971
  Допаѓања:
  97.656
  Пол:
  Женски
  Huawei p30-lite
  IMG_20190907_180426.jpg
   
  На theowndemon, boomsleng, Dust и 3 други им се допаѓа ова.
 5. nextredstyle

  nextredstyle Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2018
  Пораки:
  4.141
  Допаѓања:
  34.235
  Пол:
  Женски
  Samsung Galaxy J4+
  Со блиц
  20190907_233325.jpg 20190907_233728.jpg
   
  На boomsleng и Dust им се допаѓа ова.
 6. Цвет88

  Цвет88 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 март 2017
  Пораки:
  2.404
  Допаѓања:
  15.087
  Пол:
  Женски
  20190819_194004.jpg
  Самсунг ј6
   
  На theowndemon, Ivanna23., boomsleng и 2 други им се допаѓа ова.
 7. GoodGirl45

  GoodGirl45 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2016
  Пораки:
  1.218
  Допаѓања:
  7.910
  Пол:
  Женски
  Самсунг А50, со ефектите од photo editor на сите слики.
  20190923_161927.jpg 20190923_162022.jpg 20190923_162232.jpg 20190923_162303.jpg
  20190923_163205.jpg
   
  На boomsleng, Dust, Adi888 и 3 други им се допаѓа ова.
 8. SunnyGirl2

  SunnyGirl2 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  4.618
  Допаѓања:
  5.326
  20190813_102739.jpg
   
  На boomsleng и Dust им се допаѓа ова.
 9. Brunhilde

  Brunhilde Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2019
  Пораки:
  2.439
  Допаѓања:
  20.190
  Пол:
  Женски
  iPhone 8+ 988D3BC7-DF39-46A1-880C-8AAB3B8A2BB4.jpeg
   
  На Ursi, boomsleng, buba4e89 и 5 други им се допаѓа ова.
 10. Adi888

  Adi888 Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  5.572
  Допаѓања:
  17.898
  Пол:
  Женски
  Motorola e5
  IMG_20190818_101657526.jpg
   
  На Ursi, Ivanna23., boomsleng и 5 други им се допаѓа ова.
 11. GoodGirl45

  GoodGirl45 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2016
  Пораки:
  1.218
  Допаѓања:
  7.910
  Пол:
  Женски
  Кожуф, Зелен Брег.
  20191006_143429.jpg 20191006_143324.jpg 20191006_143220.jpg 20191006_143108.jpg
   
  На Annath, Peperutce1115, Ursi и 11 други им се допаѓа ова.
 12. Mrs.Precious

  Mrs.Precious Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2019
  Пораки:
  1.366
  Допаѓања:
  8.808
  Пол:
  Женски
  Huawei Y5 2018 IMG_20191013_132338.jpg
   
  На boomsleng и Dust им се допаѓа ова.
 13. Brunhilde

  Brunhilde Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2019
  Пораки:
  2.439
  Допаѓања:
  20.190
  Пол:
  Женски
  iPhone 8plus C505868D-BB1A-46FB-8CB8-845A0F66E600.jpeg
   
  На Ivanna23., boomsleng, Dust и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 14. shz

  shz Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 септември 2012
  Пораки:
  3.048
  Допаѓања:
  34.465
  Пол:
  Женски
  Honor 8x

  IMG_20191010_172916.jpg
   
  На Annath, boomsleng, Dust и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 15. Juicy

  Juicy Популарен член

  Се зачлени на:
  16 декември 2010
  Пораки:
  1.698
  Допаѓања:
  9.142
  Пол:
  Женски
  iphone xs Max
  A0E66594-2967-4FA3-95E3-30B00DE0D6AC.jpeg 007057B5-49DD-4746-9999-71D6E17D8881.jpeg
   
  На Stayy W, Annath, Peperutce1115 и 12 други им се допаѓа ова.
 16. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  8.483
  Допаѓања:
  131.533
  Пол:
  Женски
  Мојата планина во есен:inlove: со S7 edge без ефекти
  [​IMG]
   
  На Annath, Peperutce1115, malerozna и 5 други им се допаѓа ова.
 17. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  15.971
  Допаѓања:
  97.656
  Пол:
  Женски
  Huawei p30-lite со ефект од Snapseed.
  Марсалокс, Малта
  IMG_20191020_141303-01.jpeg
   
  На H.VAGA, Annath, Peperutce1115 и 7 други им се допаѓа ова.
 18. ЕденЧлен

  ЕденЧлен Популарен член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2016
  Пораки:
  3.804
  Допаѓања:
  63.828
  Пол:
  Машки
  Xiaomi Mi A3-Сликано на ауто

  IMG_20191018_180450.jpg
   
  На Annath, Peperutce1115, senza.parole и 4 други им се допаѓа ова.
 19. Mrs.Precious

  Mrs.Precious Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2019
  Пораки:
  1.366
  Допаѓања:
  8.808
  Пол:
  Женски
  Huawei Y5 2018
  IMG_20191020_203342.jpg
   
  На Kjutche и Annath им се допаѓа ова.
 20. Ursi

  Ursi Активен член

  Се зачлени на:
  19 октомври 2018
  Пораки:
  89
  Допаѓања:
  341
  Пол:
  Женски
  FFEC0E8C-9AA5-4AF3-AA1C-BA16470AA44F.jpeg
   
  На H.VAGA, Bitter-Sweet, buba4e89 и 3 други им се допаѓа ова.