Фотографи за свадба

Дискусија во 'Свадба' започната од kalinaaa, 20 март 2011.

 1. matilda258

  matilda258 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 август 2014
  Пораки:
  291
  Допаѓања:
  188
  Пол:
  Женски
  Што мислите за
  Foto video premium
  Creativo
  Foka
  Toto
  Red produkcija
  Lik studio
   
 2. Fillia

  Fillia Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2015
  Пораки:
  313
  Допаѓања:
  1.228
  Пол:
  Женски
  Ниту едно од понудените опции не е меѓу најдобри 5 во Мк
   
  На matilda258 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. matilda258

  matilda258 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 август 2014
  Пораки:
  291
  Допаѓања:
  188
  Пол:
  Женски
  Fala na iskrenosta
   
 4. t-sweet

  t-sweet Популарен член

  Се зачлени на:
  25 април 2012
  Пораки:
  547
  Допаѓања:
  5.327
  Пол:
  Женски
  Ние ги одбравме Baba 3d studio:D.Можеш да ги ѕирнеш и тие.
   
 5. princess5

  princess5 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 април 2010
  Пораки:
  1.372
  Допаѓања:
  5.569
  Foto video premium pravea fotosesija i svadba na bliski ubavi fotografii i odlicno love story od toa sto vidov i sto e najvazno ofotografiite od matrijal koj ne se poznavaat otpecatoci... pozz za dr nz
   
 6. Fillia

  Fillia Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2015
  Пораки:
  313
  Допаѓања:
  1.228
  Пол:
  Женски
  Хартијата за фотографии е иста само може да биде мат или гланц и тоа не треба да има улога во цената. кај секое подобро опремено студио хартијата е меѓу сите останати работи последна...многу побитно е кадарот и опремата од типот камера и апарат. Џабе мат ако незнае да исслика како што треба. Тие што ви продаваат "специјална" хартија за слика бегајте подалеку од нив
   
 7. princess5

  princess5 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 април 2010
  Пораки:
  1.372
  Допаѓања:
  5.569
  Mozebi si donekade vo pravo no odlicna fotosesija im napravia a sto se odnesuva do mene dzabe kadarot ako slikata nemzoam da ja pokazam i da ja pipnam bez da ostavam otpecatok...
   
 8. Fillia

  Fillia Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2015
  Пораки:
  313
  Допаѓања:
  1.228
  Пол:
  Женски
  Ако не ти се добри сликите што ќе покажуваш?
   
 9. princess5

  princess5 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 април 2010
  Пораки:
  1.372
  Допаѓања:
  5.569
  Epa toa mi e poentata ako imas dobra fotosesija a losa fotografija nema zosto da se pokaze
   
 10. Fillia

  Fillia Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2015
  Пораки:
  313
  Допаѓања:
  1.228
  Пол:
  Женски
  Девојче има 3 типа на фотографска хартија..нема лоша или добра. Ти продале гола вода со "квалитет" на фотографски материјал. Ова ти го кажувам од мое лично долгогодишно фотографско искуство.
   
  На КикиМаус му/ѝ се допаѓа ова.
 11. princess5

  princess5 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 април 2010
  Пораки:
  1.372
  Допаѓања:
  5.569
  Mene ne... bidejki za mojata svadba bese foto maestro jas kazav samo mislenje za studio na koe sum bila gostin na svadba pozz
   
 12. Nataska1989

  Nataska1989 Активен член

  Се зачлени на:
  21 март 2018
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  Mislenje za foto Deso i Colectiva photography??
   
 13. SmartyWifey

  SmartyWifey Активен член

  Се зачлени на:
  15 август 2018
  Пораки:
  26
  Допаѓања:
  36
  Пол:
  Женски
  Ateier 22, Will you? i Twoo clicks. Iskustvo nekoj so bilo koj od niv?
   
 14. ..barbie..

  ..barbie.. Активен член

  Се зачлени на:
  9 октомври 2018
  Пораки:
  74
  Допаѓања:
  35
  Пол:
  Женски
  Baba 3d Studio odlicni fotogragii ni napravija. Deckite dojdoa vo dogovorenoto vreme I do kraj ostanaa dosledni na zadacata. Dokolku se mislite, toplo vi gi preporacuvam niv. Cenite na paketite im se normalni, ne se preskapi. Studioto im se naoga vo Leptokatija, a na nivnata fb str mozete da vidite kako rabotat.
   
 15. Starlič

  Starlič Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2017
  Пораки:
  1.188
  Допаѓања:
  6.072
  Пол:
  Женски
  Се мислиме да го снгажираме Kristijan -Just smile Studio.
  По сликите што му ги гледам на фб, со добар квалитет се, а и ми одговара цената. Некој искуство со нив?
   
 16. TeddyGrey

  TeddyGrey Форумски идол

  Се зачлени на:
  13 октомври 2010
  Пораки:
  5.100
  Допаѓања:
  41.187
  Пол:
  Женски
  Мене ме сликаше Кико на свадба, пред да има свое студио. Ептен бев задоволна од неговиот фолдер со слики. Два сликари имав, Кико беше едниот.
   
  На Starlič му/ѝ се допаѓа ова.
 17. I.vana

  I.vana Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2012
  Пораки:
  121
  Допаѓања:
  39
  Krstijan Just smile studio e vsusnost rebrendiran kristijan photography :) Imas strana dve ponazad iskustva za nego
   
  На Starlič му/ѝ се допаѓа ова.
 18. #AnnA#

  #AnnA# Активен член

  Се зачлени на:
  5 ноември 2018
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  5
  Пол:
  Женски
  И како поминавте со Баба 3Д???
  Задоволни?
   
 19. Liky

  Liky Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 ноември 2014
  Пораки:
  100
  Допаѓања:
  24
  Пол:
  Женски
  Најтопло ви го препорачувам Кристијан Миревски - Just smile photography. Прекрасна соработка со сите од тимот, преубави фотографии, само пофални зборови :)
   
 20. marta993

  marta993 Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јануари 2017
  Пораки:
  683
  Допаѓања:
  17.205
  Пол:
  Женски
  Здраво на сите :) наредно лето правам свадба, фотографи веќе обезбедивме но би ангажирале и камермани дополнително.. Може ли да ми предложите фотостудија од кои што сте задоволни во поглед на камерманите? Фала однапред