1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Фотодепилатор

Дискусија во 'Тело' започната од ocicka2014, 16 декември 2015.

 1. ocicka2014

  ocicka2014 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2014
  Пораки:
  4.046
  Допаѓања:
  13.105
  Пол:
  Женски
  Дали имате искусто со оваков тип на депилатор. Многу ме инересира, но многу пари се дали вреди да инвестирам.
  Вакво нешто првпат гледами слушам па затоа сакам мислења :*
   
 2. ceca-1

  ceca-1 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2010
  Пораки:
  2.083
  Допаѓања:
  5.091
 3. ocicka2014

  ocicka2014 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2014
  Пораки:
  4.046
  Допаѓања:
  13.105
  Пол:
  Женски