1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Фотосесии

Дискусија во 'Мода и стил' започната од WomanInRed, 27 февруари 2012.

 1. WomanInRed

  WomanInRed Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 мај 2011
  Пораки:
  1.605
  Допаѓања:
  1.607
  Објавувајте омилени фотосесии, ставајте линкови од фотографи, слики или фотосесии што вие сте ги правеле или ви ги направиле :) еве некои од моите омилени :)
   

  Прикачени фајлови:

 2. connie

  connie Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 септември 2011
  Пораки:
  303
  Допаѓања:
  204
  http://www.facebook.com/pages/Viktor-Naumovski-Photography/244125668947475 другар ми е фотограф :)
  А еве некој слики од модели што ми се свиѓаат.. :)
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 3. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.900