1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Фотосесија за бебе

Дискусија во 'Бебе' започната од simonkananana, 2 септември 2016.

 1. simonkananana

  simonkananana Нов член

  Се зачлени на:
  30 август 2016
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Мамички може некој да ми каже добар фотограф за бебиња и за фото книга некоја веб страница. Сакам да напраам хард ковер верзија од бебчето :)
   
 2. mariz

  mariz Форумски идол

  Се зачлени на:
  17 март 2014
  Пораки:
  15.962
  Допаѓања:
  73.170
  Пол:
  Женски
  Лична порака ке ти пишамм :)
   
  На simonkananana му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Kaetana

  Kaetana Популарен член

  Се зачлени на:
  5 октомври 2011
  Пораки:
  2.919
  Допаѓања:
  14.562
  Пол:
  Женски
  Marudi (maroodi) gi imam sretnatno na FB, mislam deka tochno go pravat ona shto go sakash. :)
   
  На IOlja и Iv.tav им се допаѓа ова.
 4. LadyC

  LadyC Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 март 2016
  Пораки:
  12.147
  Допаѓања:
  147.521
  Пол:
  Женски
  https://www.facebook.com/t3fotografija/?fref=ts
  Имаат слики и на фб, разгледај може ќе ти се допадне како сликаат. :)
  Има слики и од бебушка, може ќе ти се свиѓа. :)
   
 5. ChristmassTree

  ChristmassTree Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 март 2016
  Пораки:
  126
  Допаѓања:
  271
  Пол:
  Женски
  Zhenski zatoa shto sega e vreme za fotosesii sakam da vi kazham da ne se zafrkni i nekoja od vas koe sakate fotostudio odberete go samo ne fairytale photograpy katastrofa iskustvo elektronskite sliki mi gi dade so nejzino logo koe e 1\4 od slikata so izgovor deka na dr mesto sum sakala da gi pechatam. Moe pravo kaj kje pechatam sum platila za tie sliki i koga vekje stava logo treba da kazhi na pochetok a ne na kraj da se iznenadish!
   
  На eli25, Kaetana, LadyC и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 6. slobodka

  slobodka Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.114
  Допаѓања:
  2.705
  Пол:
  Женски
  КАтастрофа!!! И што сега,цел живот ќе си ги имаш со логото !! абе ај
   
 7. ChristmassTree

  ChristmassTree Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 март 2016
  Пораки:
  126
  Допаѓања:
  271
  Пол:
  Женски
  Jas si gi izvadiv vo photoshop... Ama mnogu ne znaat toa da go napravat i na dzid kje si go obesat vo dnevna logoto. A tolku beshe nepristapna na kraj ja molev da me gubam vreme da mi gi daj bez logo i ne i ne so odvratno ogromno logo crno na bela pozadina mi gi dade.
   
  На LadyC му/ѝ се допаѓа ова.
 8. slobodka

  slobodka Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.114
  Допаѓања:
  2.705
  Пол:
  Женски
  Ужас !!
   
 9. Rose96

  Rose96 Форумски идол

  Се зачлени на:
  17 јануари 2011
  Пораки:
  2.680
  Допаѓања:
  37.125
  На crimson му/ѝ се допаѓа ова.
 10. TheSecret

  TheSecret Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2011
  Пораки:
  4.326
  Допаѓања:
  8.077
  Пол:
  Женски
  Gi ima li vo sk?
  Ajde mami predlozete popristapno fotostudio za novogodisni fotki.. epten nekako mi e 3000 za 10 fotki kaj sto prasuvav
   
  На Novaaa му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Zenski Svet

  Zenski Svet Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јуни 2016
  Пораки:
  271
  Допаѓања:
  1.199
  FairyTale побарајте ги на фб....
  прават волшебни сесии за бебиња....
   
 12. ZRNO

  ZRNO Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 октомври 2014
  Пораки:
  128
  Допаѓања:
  106
  3000 den toa vo SK li e tebe poveke ti se isplati da dojdes vo dr grad i za 500 den imas preubava fotosesija jas ja slikav pred 2 mes sigurno 100 pati ja slikase i posle si biras sega pak za novava ke ja slikam
   
 13. TheSecret

  TheSecret Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2011
  Пораки:
  4.326
  Допаѓања:
  8.077
  Пол:
  Женски
  Da vo sk. Jas prasuvav vo fotofactory tolku mi rekoa. Ajde ako nekoj znae nekoe dr studio da mi pise plis
   
 14. Rose96

  Rose96 Форумски идол

  Се зачлени на:
  17 јануари 2011
  Пораки:
  2.680
  Допаѓања:
  37.125
  Moze ako se dogovorite ke dojdat, inaku Struga se imaat golemo studio so mnogu sceni :)
  Ama nudat mnogu golem kvalitet i fotografiite im se kako od na katalog mozes da vidis i na nivnata strana na fb :)
   
  На TheSecret му/ѝ се допаѓа ова.
 15. LadyC

  LadyC Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 март 2016
  Пораки:
  12.147
  Допаѓања:
  147.521
  Пол:
  Женски
  ставив погоре линк од т3 фотографија. Прашај ги по порака. Види што ќе ти понудат. :)
   
  На TheSecret му/ѝ се допаѓа ова.
 16. ChristmassTree

  ChristmassTree Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 март 2016
  Пораки:
  126
  Допаѓања:
  271
  Пол:
  Женски
  Ubavi no neu0otreblivi so logo od 1/4 na slikata za nigde se slikite
   
  На eli25 му/ѝ се допаѓа ова.
 17. kikin

  kikin Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јуни 2010
  Пораки:
  4.211
  Допаѓања:
  13.861
  Пол:
  Женски
  Зошто не сте задоволни? Јас баш таму сакав да одам
   
 18. Anna-Banana

  Anna-Banana Популарен член

  Се зачлени на:
  4 октомври 2011
  Пораки:
  3.884
  Допаѓања:
  4.879
  Пол:
  Женски
  Во други градови фотосесија за бебе е 1000 денари со 10 испечатени слики плус на ЦД ги добивате другите слики од сесијата :)
   
 19. kikin

  kikin Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јуни 2010
  Пораки:
  4.211
  Допаѓања:
  13.861
  Пол:
  Женски
  И горивото што ќе го турАм до другиот град, ете се 2-3000, а добивам 20 слики
   
  На LadyC и Anna-Banana им се допаѓа ова.
 20. ChristmassTree

  ChristmassTree Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 март 2016
  Пораки:
  126
  Допаѓања:
  271
  Пол:
  Женски
  Кaкo штo пишaв и пoгoре елемтрoнските слики ми ги дaде сo oгрoмнo лoгo и пoтoa мoрaв дa седaм нa фoтoшoп дa гo вaдaм лoгoтo. Никaкo не сaкaше дa ми ги дaде без лoгo
   
  На LadyC му/ѝ се допаѓа ова.