1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Фотосесија на бебиња

Дискусија во 'Канта' започната од Queen8, 21 декември 2019.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Queen8

  Queen8 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2018
  Пораки:
  4.279
  Допаѓања:
  20.712
  Пол:
  Женски
  Ваква тема не сретнав, ако евентуално има слична, нека биде избришана.
  Темава ја отворам со цел да си дадеме предлози и да размениме искуства во врска со фотосесија на бебушите, од кое фото студио сте задоволни и слично.
  Актуелно е фотографирањето на бебињата пред Нова година и Божиќ, па мислам дека и темава ќе привлече внимание и ќе ни биде од полза.:*::music::party:
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.905
  Допаѓања:
  65.959
  Пол:
  Женски
  Не си ја сретнала можеби бидејќи си во Правила и новости. :)
  Пребарај горе на пребарувачот прво, можеш да избереш опција и да пребараш само по наслови. Еве ја темата. во категорија Бебе.
  https://forum.femina.mk/threads/Фотосесија-за-бебе.26299/
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.