1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Фотосесија

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од TheLadyS, 12 август 2015.

 1. TheLadyS

  TheLadyS Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 август 2013
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  2
  Барав по форумов ама не најдов ваква тема, се надевам нема да ја избришете. Имам желба да направам фотосесија тука во Скопје (не во студио), ама не знам кое фотостудио прави фотосесии и колку се креативни и оригинални. Доколку имате искуство или сте информирани пишете, би ви била многу благодарна :)
  Позз
   
  На IvannaT му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Lady Phoenix

  Lady Phoenix Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 мај 2015
  Пораки:
  2.033
  Допаѓања:
  58.306
  Пол:
  Женски
  Имаше една многу оригинална, талентирана членка на форумов, се вика @ljubam, која, ако не се лажам, се занимава со правење фотосесии. Од тоа што можев да видам како фотографии кои ги направила, јас сум превоодушевена.
   
  На TheLadyS, mime87 и crimson им се допаѓа ова.
 3. crimson

  crimson Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2011
  Пораки:
  3.948
  Допаѓања:
  51.307
  Пол:
  Женски
  Јас можам да ти дадам контакт од неколку супер фотографи, само зависи колку си спремна да платиш. :)
   
  На TheLadyS му/ѝ се допаѓа ова.
 4. mime87

  mime87 Популарен член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2010
  Пораки:
  3.956
  Допаѓања:
  6.949
  Пол:
  Женски
  И јас ти ја препорачувам @ljubam навистина воодушевена сум од нејзините фотографии ја имам и за пријателка на фб,девојката е феноменална...
   
  На TheLadyS му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Lady Phoenix

  Lady Phoenix Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 мај 2015
  Пораки:
  2.033
  Допаѓања:
  58.306
  Пол:
  Женски
  Додуша, да бидам искрена, не знам дали воопшто имаше потреба да се отвара нова тема за ова. Можеше едноставно да биде поставено во Општи прашања, што е многу фреквентна и често посетувана тема и да се даде одговор.

  Ама ај...
   
  На crimson му/ѝ се допаѓа ова.
 6. TheLadyS

  TheLadyS Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 август 2013
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  2
  Може секако :)
   
 7. TheLadyS

  TheLadyS Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 август 2013
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  2
  Не знаев за ова, се извинувам...