Фотошоп или други програми за слики-на вашите слики?

Дискусија во 'Канта' започната од girl.09, 17 март 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. girl.09

  girl.09 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 декември 2013
  Пораки:
  175
  Допаѓања:
  51
  Прво да кажам ако темава е дупла одма избришете ја мојата, ама како што проверив јас не е .... или ако нема дискусија :)))
  Дали користите фотошоп на слики тоа повеке ме интересира отколку други програми затоа што фотошопот и понапреден нели можеш од многу лоша слика да напраиш совршена :Р јас ја напраив темава за да прашам ако некој случајно користи нека каже да пуштиме нога и ние другите а не да се сликаме по 82749823647364783 пати за сликата да се погоди хахах :)
   
 2. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.893
  Пол:
  Женски
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.616
  Допаѓања:
  52.121
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.