Фотошоп

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од cocogirl, 27 март 2019.

 1. cocogirl

  cocogirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2011
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  1
  Барам некој со разбира фотошоп да направи слики плакам одма пишете порака лична
   
 2. Ма.нев

  Ма.нев Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2019
  Пораки:
  780
  Допаѓања:
  1.218
  Пол:
  Машки
  Барај графички дизајнер на Creative Exchange (fb).