1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Фото Конкурси

Дискусија во 'Слободно време' започната од Inna15, 26 февруари 2011.

 1. Inna15

  Inna15 Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 септември 2010
  Пораки:
  55
  Допаѓања:
  8
  навистина веќе подолго време на интернет барам фотоконкурс некој :D но не ми оди :/
  па еве дајте некој линк за некој фотоконкурс на интернет или за слики испраќање преку пошта :)
  и за аматери и за професионалци :) се надевам дека ќе ми помогнете :*
   
 2. Ket.Rin

  Ket.Rin Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2011
  Пораки:
  286
  Допаѓања:
  970
  На Inna15 и feminamk им се допаѓа ова.
 3. whenlovetakesover

  whenlovetakesover Активен член

  Се зачлени на:
  14 април 2012
  Пораки:
  27
  Допаѓања:
  4

  јас повеќе барам за аматери :D
  па пуштете линк ако најдете нешто ;)
   
 4. AnaKarenina

  AnaKarenina Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 октомври 2011
  Пораки:
  5.801
  Допаѓања:
  54.989
  Пол:
  Женски
  Конкурси за секаков повод

  Последен конкурс за кој прочитав во весник беше овој - Конкурс за избор на три најдобри фотографии со мотиви на Скопје.

  Трае до крајот на април, така што имате време да фатите некој убав агол на Скопје во пролет :)
  Освен тоа, наградите се убава мотивација ;)