Фото и сликарска уметност

Дискусија во 'Литература и уметност' започната од Marley, 15 јануари 2010.

 1. kristin4e

  kristin4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2009
  Пораки:
  266
  Допаѓања:
  114
 2. Marley

  Marley Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  1.087
  Допаѓања:
  1.102
  Пол:
  Машки
 3. stefanova

  stefanova Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 декември 2009
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  1
  :arrow: :D Omilenite
   

  Прикачени фајлови:

  • 17.jpg
   17.jpg
   Големина на фајлот:
   357,4 KB
   Прегледи:
   191
  • 18.jpg
   18.jpg
   Големина на фајлот:
   169,4 KB
   Прегледи:
   190
  • 19.jpg
   19.jpg
   Големина на фајлот:
   359,2 KB
   Прегледи:
   190
  • 21.jpg
   21.jpg
   Големина на фајлот:
   159,5 KB
   Прегледи:
   191
  • 23.jpg
   23.jpg
   Големина на фајлот:
   327,1 KB
   Прегледи:
   190
  На Divinebutterfly му/ѝ се допаѓа ова.
 4. kristin4e

  kristin4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2009
  Пораки:
  266
  Допаѓања:
  114
 5. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.899
  Допаѓања:
  9.164
  Пол:
  Женски
  Ubavini
   

  Прикачени фајлови:

 6. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.899
  Допаѓања:
  9.164
  Пол:
  Женски
  nesto za umetnosta
   

  Прикачени фајлови:

  • 7yrianp.jpg
   7yrianp.jpg
   Големина на фајлот:
   121,5 KB
   Прегледи:
   180
  На Divinebutterfly му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.747
  Можете ли да ја почувствувате љубовта?
   

  Прикачени фајлови:

  • 512b.jpg
   512b.jpg
   Големина на фајлот:
   125 KB
   Прегледи:
   176
 8. Dark-Rose

  Dark-Rose Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 декември 2009
  Пораки:
  136
  Допаѓања:
  68
  Еве нешто и од мене...
   

  Прикачени фајлови:

 9. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.747
  Епа ај ми тргна со цвеќињава. Инспирирана од Ружа моја по бизнис. Уф леле колку си ја „сакам„. :lol: :lol:
   

  Прикачени фајлови:

 10. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.828
  Пол:
  Женски
  Сега денов гледам ќе ми заврши...глупаво
   

  Прикачени фајлови:

  • butterfly.jpg
   butterfly.jpg
   Големина на фајлот:
   45,8 KB
   Прегледи:
   216
 11. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.899
  Допаѓања:
  9.164
  Пол:
  Женски
  Нешто од Микеланџело де Караваџо
   

  Прикачени фајлови:

  • caravaggio8.jpg
   caravaggio8.jpg
   Големина на фајлот:
   28,6 KB
   Прегледи:
   212
 12. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.747
  ммм.... Ферари....и тоа црвено
  незнам шо ми стана со коливе :worried:hock:
   

  Прикачени фајлови:

 13. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.828
  Пол:
  Женски
  Крајно време е денеска да се стави нешто...
   

  Прикачени фајлови:

 14. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.747
  Делириум...
   

  Прикачени фајлови:

 15. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.899
  Допаѓања:
  9.164
  Пол:
  Женски
  slika
   

  Прикачени фајлови:

 16. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.899
  Допаѓања:
  9.164
  Пол:
  Женски
  Усте една слика
   

  Прикачени фајлови:

  На Divinebutterfly му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.747
  Капл мејкинг аут ин д чрчес селар :D :D
   

  Прикачени фајлови:

 18. Katja.efremova

  Katja.efremova Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  658
  Допаѓања:
  78
  Gi obozavam sirenite..omileni mitski sustestva mi se a ovoa e mnogu dobro naslikano :) se soglasuvate ? :)
   

  Прикачени фајлови:

 19. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.747
  топлината на вртливиот ветер...
   

  Прикачени фајлови:

 20. kristin4e

  kristin4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2009
  Пораки:
  266
  Допаѓања:
  114
  Еве еден зимски пејсаж...
  [​IMG]