Фото и сликарска уметност

Дискусија во 'Литература и уметност' започната од Marley, 15 јануари 2010.

 1. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.747
  немој тоа да ми го забраниш....
   

  Прикачени фајлови:

 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.899
  Допаѓања:
  9.164
  Пол:
  Женски
  Време е да ставам слика...
   

  Прикачени фајлови:

 3. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.747
  „Класичен бакнеж„ - Хозе Манчадо
   

  Прикачени фајлови:

 4. kristin4e

  kristin4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2009
  Пораки:
  266
  Допаѓања:
  114
 5. Shelea

  Shelea Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  3.452
  Допаѓања:
  31.153
   

  Прикачени фајлови:

 6. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.747
  Тоа е сонот. Јас сум сонувачот.
  И би сон. И остана сон.
   

  Прикачени фајлови:

  • 3mic.jpg
   3mic.jpg
   Големина на фајлот:
   47,6 KB
   Прегледи:
   820
 7. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.828
  Пол:
  Женски
  Ајде Marley,ја подзабораваме темава,потсетувај не.
   

  Прикачени фајлови:

 8. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.747
  Абе ми се чини мене оваа тема ми е најактивна. Најмногу коментари тука ми имаат отидено. Еве уште нешто.
   

  Прикачени фајлови:

 9. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.899
  Допаѓања:
  9.164
  Пол:
  Женски
  Сликарство
   

  Прикачени фајлови:

 10. kristin4e

  kristin4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2009
  Пораки:
  266
  Допаѓања:
  114
 11. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.747
  ...:*
   

  Прикачени фајлови:

 12. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.747
  Сури Круз
   

  Прикачени фајлови:

 13. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.899
  Допаѓања:
  9.164
  Пол:
  Женски
  Креативност
   

  Прикачени фајлови:

 14. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.899
  Допаѓања:
  9.164
  Пол:
  Женски
  Имагинацијата на уметноста
   

  Прикачени фајлови:

 15. kristin4e

  kristin4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2009
  Пораки:
  266
  Допаѓања:
  114
 16. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.747
  Ако сим правам психолошка анализа самата на себе си...
   

  Прикачени фајлови:

  • couples8.gif
   couples8.gif
   Големина на фајлот:
   123,6 KB
   Прегледи:
   140
 17. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.899
  Допаѓања:
  9.164
  Пол:
  Женски
  Ангел
   

  Прикачени фајлови:

  • angel-sad.jpg
   angel-sad.jpg
   Големина на фајлот:
   15,3 KB
   Прегледи:
   140
 18. Neytiri

  Neytiri Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  1.289
  Допаѓања:
  2.448
  lugeee sakam da stavam nekolku sliki ama ne znam kako :((
   
 19. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.747
  имаш долу кога ќе ја пишуваш пораката ПРИКАЧИ ФАЈЛ. Си одбираш слика од комп и готово.
   

  Прикачени фајлови:

  • Flower5.jpg
   Flower5.jpg
   Големина на фајлот:
   139,9 KB
   Прегледи:
   130
 20. kristin4e

  kristin4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2009
  Пораки:
  266
  Допаѓања:
  114
  [​IMG]
   
  На Divinebutterfly му/ѝ се допаѓа ова.