Фото и сликарска уметност

Дискусија во 'Литература и уметност' започната од Marley, 15 јануари 2010.

 1. Katja.efremova

  Katja.efremova Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  658
  Допаѓања:
  78
  Преубаво :)
   

  Прикачени фајлови:

 2. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.747
  ми тргна пак мене со цвеќињава
   

  Прикачени фајлови:

  • Garden.jpg
   Garden.jpg
   Големина на фајлот:
   504,3 KB
   Прегледи:
   142
 3. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.899
  Допаѓања:
  9.164
  Пол:
  Женски
  Мир
   

  Прикачени фајлови:

  • paintings2.jpg
   paintings2.jpg
   Големина на фајлот:
   19,4 KB
   Прегледи:
   141
 4. Marley

  Marley Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  1.087
  Допаѓања:
  1.102
  Пол:
  Машки
 5. Neytiri

  Neytiri Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  1.289
  Допаѓања:
  2.448
  :lol: :lol:
   

  Прикачени фајлови:

 6. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.747
  но проблемо :lol:
   

  Прикачени фајлови:

  • dscn1841.jpg
   dscn1841.jpg
   Големина на фајлот:
   361,2 KB
   Прегледи:
   133
 7. Pokice

  Pokice Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 февруари 2010
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  0
  Evo i eden od mene
   

  Прикачени фајлови:

  • femina.jpg
   femina.jpg
   Големина на фајлот:
   55,7 KB
   Прегледи:
   132
 8. kristin4e

  kristin4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2009
  Пораки:
  266
  Допаѓања:
  114
  [​IMG]


  A,oва за Хипица!

  [​IMG]
   
 9. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.747
  фала кристин4е :D
   

  Прикачени фајлови:

  • ecstasy-love.jpg
   ecstasy-love.jpg
   Големина на фајлот:
   15,1 KB
   Прегледи:
   151
 10. Dark-Rose

  Dark-Rose Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 декември 2009
  Пораки:
  136
  Допаѓања:
  68
   

  Прикачени фајлови:

 11. Dark-Rose

  Dark-Rose Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 декември 2009
  Пораки:
  136
  Допаѓања:
  68
   

  Прикачени фајлови:

 12. Dark-Rose

  Dark-Rose Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 декември 2009
  Пораки:
  136
  Допаѓања:
  68
  Баш ми тргна денес со сликиве :P
   

  Прикачени фајлови:

 13. Neytiri

  Neytiri Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  1.289
  Допаѓања:
  2.448
  :up:
   

  Прикачени фајлови:

 14. Neytiri

  Neytiri Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  1.289
  Допаѓања:
  2.448
  :up:
   

  Прикачени фајлови:

 15. Katja.efremova

  Katja.efremova Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  658
  Допаѓања:
  78
  Само за обожавателите на танцот... :)
   

  Прикачени фајлови:

  • Tango.jpg
   Tango.jpg
   Големина на фајлот:
   58,7 KB
   Прегледи:
   96
 16. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.747
  Мислејќи...
   

  Прикачени фајлови:

  • hott.jpg
   hott.jpg
   Големина на фајлот:
   45,8 KB
   Прегледи:
   96
 17. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.899
  Допаѓања:
  9.164
  Пол:
  Женски
  :D
   

  Прикачени фајлови:

  • angels-26.gif
   angels-26.gif
   Големина на фајлот:
   126,6 KB
   Прегледи:
   91
 18. kristin4e

  kristin4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2009
  Пораки:
  266
  Допаѓања:
  114
 19. kristin4e

  kristin4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2009
  Пораки:
  266
  Допаѓања:
  114
  Ми личи нааа...Сликава ме асоцираа на таа тема...

  [​IMG]
   
 20. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.747
  еххх летооо летооооо 8)
   

  Прикачени фајлови:

  • kissingbeach.jpg
   kissingbeach.jpg
   Големина на фајлот:
   104,3 KB
   Прегледи:
   140