Фото и сликарска уметност

Дискусија во 'Литература и уметност' започната од Marley, 15 јануари 2010.

 1. Anonymous

  Anonymous Guest

  Сите слики се преубави,прекрасни некој и си земамв:]
  И ги враќам :lol: :]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  I hope you will like this one ... :)
   
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.899
  Допаѓања:
  9.164
  Пол:
  Женски
  Интересно :D
   

  Прикачени фајлови:

 3. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.899
  Допаѓања:
  9.164
  Пол:
  Женски
  еве уште една сликичка.... :D
   

  Прикачени фајлови:

 4. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.747
  И тогаш се бакнуваме...
   

  Прикачени фајлови:

 5. Katja.efremova

  Katja.efremova Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  658
  Допаѓања:
  78
  Денешнава слика-дожд, дожд и дожд... :)
   

  Прикачени фајлови:

 6. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.747
  Поздрав до сите вас од девојката со црвеното моливче :)
   

  Прикачени фајлови:

 7. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.899
  Допаѓања:
  9.164
  Пол:
  Женски
  :roll:
   

  Прикачени фајлови:

 8. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.899
  Допаѓања:
  9.164
  Пол:
  Женски
  Срнценце
   

  Прикачени фајлови:

 9. kristin4e

  kristin4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2009
  Пораки:
  266
  Допаѓања:
  114
 10. bona

  bona Популарен член

  Се зачлени на:
  9 декември 2009
  Пораки:
  1.592
  Допаѓања:
  267
   

  Прикачени фајлови:

  • 30[1].jpg
   30[1].jpg
   Големина на фајлот:
   26,3 KB
   Прегледи:
   88
 11. Dark-Rose

  Dark-Rose Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 декември 2009
  Пораки:
  136
  Допаѓања:
  68
   

  Прикачени фајлови:

 12. kristin4e

  kristin4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2009
  Пораки:
  266
  Допаѓања:
  114
  Добро утро!!!Пеперутке!!! :)

  [​IMG]
   
 13. Katja.efremova

  Katja.efremova Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  658
  Допаѓања:
  78
  Фала Мarley и јас незнаев :D
  А еве и од мене нешто :)
   

  Прикачени фајлови:

  • angels-rock.jpg
   angels-rock.jpg
   Големина на фајлот:
   78,8 KB
   Прегледи:
   108
 14. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.747
  Руж.........
   

  Прикачени фајлови:

  • img_1669.jpg
   img_1669.jpg
   Големина на фајлот:
   157,9 KB
   Прегледи:
   101
 15. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.828
  Пол:
  Женски
  Ова е за хипица,сега ми текан дека ти всушност ми асоцираш на цвече-ЖИВО ;РАЗИГРАНО;ШАРЕНО ;)
   

  Прикачени фајлови:

  • flower282.jpg
   flower282.jpg
   Големина на фајлот:
   53,1 KB
   Прегледи:
   99
 16. NormaJean

  NormaJean Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2010
  Пораки:
  62
  Допаѓања:
  0
  eve edna od moite fotografii. Drugite nemozev da gi prikacam :````((( ...inace uzivam u umetnicki fotografiii
   

  Прикачени фајлови:

  • tvrdina.jpg
   tvrdina.jpg
   Големина на фајлот:
   452,1 KB
   Прегледи:
   89
 17. Katja.efremova

  Katja.efremova Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  658
  Допаѓања:
  78
   

  Прикачени фајлови:

 18. Shelea

  Shelea Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  3.464
  Допаѓања:
  31.380
   

  Прикачени фајлови:

  • ja i mario.jpg
   ja i mario.jpg
   Големина на фајлот:
   471,7 KB
   Прегледи:
   85
 19. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.899
  Допаѓања:
  9.164
  Пол:
  Женски
  А со викате за мојот избор на слики аааа???? :(
   

  Прикачени фајлови:

  • Horse.....1.jpg
   Horse.....1.jpg
   Големина на фајлот:
   56,9 KB
   Прегледи:
   81
 20. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.899
  Допаѓања:
  9.164
  Пол:
  Женски
  Девојкава како близначка да ми е :D
   

  Прикачени фајлови: