Форумџика на годината 2019: НОМИНАЦИИ

Фото-студиo

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од yawn, 20 јуни 2010.

 1. lokumche

  lokumche Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2013
  Пораки:
  60
  Допаѓања:
  7
  Јас сум многу задоволна од фото студиото Дигит во Беверли споти т-мобиле.
  Сите се некако многу фини и убави фотки вадат :) А и ефтини се ;)
   
 2. ванилала

  ванилала Популарен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2015
  Пораки:
  1.647
  Допаѓања:
  5.221
  Пол:
  Женски
  Може не е за тука прашањето, но сакам да прашам дали може од оние најмалите сликички од фото студио (што нели не даваат помалку од 4 да земеш), дали постои можност тие 4 малечки да бидат различни слики или мора сите 4 иста слика да бидат? :)
   
 3. 5star

  5star Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2010
  Пораки:
  73
  Допаѓања:
  24
  Може ли препорака за добро фото студио во Охрид?
   
 4. najjacha

  najjacha Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 април 2018
  Пораки:
  208
  Допаѓања:
  228
  Пол:
  Женски
  Во кое фото студио се сликате за виза? Не знам во кое да се сликам и колку пари е
   
 5. najjacha

  najjacha Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 април 2018
  Пораки:
  208
  Допаѓања:
  228
  Пол:
  Женски
  Прашувамм за во Скопје за во центар