1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Фрази за смувување од женските

Дискусија во 'Канта' започната од bella.honey, 6 април 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. bella.honey

  bella.honey Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2011
  Пораки:
  639
  Допаѓања:
  295
  Видов една тема од машките, па ајде си реков да отворам и за нас чупињата. :lol:

  Кои фрази ги користиме ние?

  Пр.
  Тој: Што правиш?
  Таа: Ништо, си лежам, само уште ти ми фалиш! 8)

  Кои се вашите? :D
   
 2. JustinBiber

  JustinBiber Активен член

  Се зачлени на:
  29 март 2012
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  5
  Toj:Mnogu si ubava...Znaesh?
  Taa:ooo...Pa i ti si ubav...
  Toj:I kako deckoto slushaa?
  Taa:Pa mora da slusha no ako imav decko...
  Toj:Ja imash moznosta...Znaesh...Nekogas naubavite raboti ni se pred nos...Taka velam ja...
  Taa:A ja velam:Aj ne zamaraj...
  Toj:Ma shto ti e..?Neznaesh da se smuvash so mene a so drugite mozes???
  I taka se smuvuvaat... :P :D
   
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.792
  Допаѓања:
  65.502
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.