1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Фризура со кркми(шишки)

Дискусија во 'Канта' започната од Baknez-123, 5 јуни 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Baknez-123

  Baknez-123 Активен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2013
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  1
  јас сум полуматурантка..и прославата ми е утре..затоа ве молам кажете ми каква фризура да си направам? имам коса до рамена,не ми е многу бујна.. имам кркми(шишки) :) каква фризура да си направам? само да биди поедоставна,за моите години :) Фала многу однапред! :*
   
 2. SunnyGirl2

  SunnyGirl2 Форумски идол

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  5.056
  Допаѓања:
  5.615
  нови теми за прашања (на кој што му текнал)
  Срцка а да си прашаш во соодветна тема ;)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.